Skoči na vsebino

Siddharta, Rh-


Mačica

Priporočene objave

... publika končno začela obnašati malo bolj odgovorno in poskrbela za nakup vstopnic prej ne pa tik pred zdajci, kot je to pri nas v navadi. Tako tudi ne bo marsikateri dogodek obsojen na propad, ker ziheraški organizatorji obupujejo nad prodajo kart še en teden pred dogodkom.

ja to je ze res sam kdo pa je pricakoval da bi lohk en slovenski bend razprodal cel stadion. mislm jes sem racunal da bi jo se v soboto b.p. dobil. a zdej.... zdej je pa zalost :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je ze res sam kdo pa je pricakoval da bi lohk en slovenski bend razprodal cel stadion. mislm jes sem racunal da bi jo se v soboto b.p. dobil. a zdej.... zdej je pa zalost :?

Podcenjevanje je huda nadloga, ja! Da pa rečeš, da je Siddharta en slo bend, je pa še najdlje od resnice. Takšni niso ratali čez noč, tako da o presenečenju ni govora. Zanimivo je predvsem to, da slovencem niti mega popusti v predprodaji ne morejo do živega. Za jurja ali več razlike se pa splača mal potrudit, a ne? Ne se sekirat, zdej jo boš lahko očitno dobil za 4 jurje pred stadionom. Sam glej, da še teh ne zmanjka, ker pol ti pa pomaga samo še črna borza. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolikor jes vem jih ne bo prav velik pred stadionom, baje samo ce jih bo se kaj ostalo

bojda se jih bo prodalo 400 kar je drobiž proti takozvanim 30.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, danes berem v D, da so organizatorji sporočili totalno razprodan koncert. Baje, da imajo zadnje štiri karte pri D. Črna borza bo cvetela. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rečt da sm bla tud jst presenečena ko sm slišala število razprodanih kart... se sprašujem, če jih je blo tolko na maidnih?... vem sam da jih je blo na kelly family 30 al 35k :)

no kakorkoli... nism fenica siddharte... delč od tega, sam koncert bo pa pomoje :yea2:... z orkestrom... ne glede na to kolk so mi všeč... bo sekalo...

tko da, tisti srečneži k ste karte prej nabavli - mejte se do konca fajn! ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer nisem zasledil koliko je cena vstopnice, mi lahko kdo pove ??

Hmm, pa si zihr, da ne piše ravno nekje v tej temi?

Hint - "Windsurf" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30,513 po zadnjih podatkih.

Dežja ne bo, ker ni karte dobil. :notworthy:

Je to preverjena informacija, da dež ni dobil vstopnice? :notworthy: ker drugače bo treba dežnega s sabo vzet (aimakdokakšnegazaposoditpress :cry: ) :xx: :? :fight2: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba dežnega s sabo vzet (aimakdokakšnegazaposoditpress

Dežnega ravno nimam, imam pa en fini kolesarski anorak, ki bo opravil nalogo just fine!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdele je blo po radiju da raja že polni stadijon od nevemkatereure, tko da če maš karto in si še doma ...vzemi daljnogled :)

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo poročilo o koncertu:

ozvočenje - - - ( 3x minus )

video wall - - ( 2x minus )

Rh - ( 1x minus )

Zaenkrat samo kritika, pohvalnih besed boste še veliko slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljni se po koncertu spravljamo spat Uti, Lindau, Petra in Windsurf... Šotor smo si postavili v bližini stadiona, dobrih pet minut peš...

Lahko noč

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr so nažigal, edin malo prepotih se mi je zdel. :hmm:

So pa majstri, folka je blo nepregledno, pa kolk lušnih deklic sm se slučajno dotikal... O:-) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je blo dobr!

matr sem komi prsu do karte. sam ena nam je še mankala in pol smo jo od ene tamale kupl za 8 jurjev.

kaj tolko da so vredni ti šminkerji??? :lol1: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tolko da so vredni ti šminkerji???

ja itak da so vredni tolk. sam poglej kolk folka so sposbni zbrat na koncertu. ce bi bil stadion vecji bi bilo precej vec ljudi. Ko sem uzuni cakal je ne vem kolk ljudi prslo do mene ce mam ksno karto se za prodat. ne vem a zgledam kot preprodalac?? :D

Sam sem bil pa kr presenecen koga sem vse notr vidu! recimo en ze 5 let govori kolk je rock beden pa to, pa ni prenesu nobenga komada(poslusa rave) in vcer sem ga videl na siddharti :unsure: :blink:

svašta :D

aja, drugac se je pa tud men zdel da bi blo lohk mal bolj naglas

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na bencinski črpalki sem v Nedelu na prvi strani zasledil naslov:

KONCERT LETA

.

.

.

Piše pa o tem, da se je sinoči 13. septembra v Cankarjevem domu odvijal koncert leta: Izraelski filharmoniki s posebno gostjo večera mezosopranistko Marjano Lipovšek.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Razmišljam o tem, da bi se naročil na Delo. Vsaj Siddharto znajo pravilno uvrstiti. Med šrot namreč! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak me pa veseli, da lahko kakšen od slovenskih bendov napolni stadion... :rolleyes: Čeprav mi osebno ni (več) všeč.

Way to go Siddharta! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!