Skoči na vsebino

Siddharta, Rh-


Mačica

Priporočene objave

kva naj recem, vsak ma svoj mnenje. Zame je bil res taprav zur. Ne vem pa kje ste bli vi. sam tam ko sem bil jaz se je folku trgal.

Itak da tud ne more bit zura ce ves zategnen prides na koncert pa samo napake ises. nikol ne more bit vse popoln.

Jest nisem zadrgnjen pršou, nasprotno. Mene je un DIĐEJ MAMOMU zamoru, kljub temu, da sem poskušal s par petardami svoje razpoloženje popravt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da tud ne more bit zura ce ves zategnen prides na koncert pa samo napake ises. nikol ne more bit vse popoln.

Ne poznaš me in ne govori mi o zategnjenosti! V svojem življenju sem videl malo morje koncertov in svoje idole znam tudi kritično ocenjevati, ne pa da sem jim vedno znova in znova predan. Dejansko pa za večino vem, kaj lahko pričakujem in me skoraj ne presenetijo več. Razen izjem! In če se nek projekt napoveduje tak kot se, lahko upravičeno pričakujem, da bom to tudi videl. Okej, saj si rečeš, to je to, več ni blo za pričakovat, vsaj zažuraj ga do konca. Sej bi žural, pa če ni blo dost sounda, da sem slišal folk okoli mene, ko se je pogovarjal. Potem pa stojiš, malo migaš in opazuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko stvari se mora zložiti skupaj, da rečeš, tole je pa bilo mnjami. Na temle koncertu se žal zvok ni zložil, pa forfarer je bil promašaj, pa pavze med komadi, pa slab tajming. Ah, čez en mesec boste pa več ali manj vsi skupaj/večina lepo rekli, a si bil na temle zgodovinskem koncertu? In vsi zgodovinski koncerti so bili več ali manj male polomije. So pa odsev trenutka v gibanju našega časa. In zato so zgodovinski. Sociološki in ne čisto glasbeno/puristični fenomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usput: ko že toliko govorimo o ozvočevalcih in podobnih hecih: kdo je izvajal ozvočenje, lučke, oder, ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usput: ko že toliko govorimo o ozvočevalcih in podobnih hecih: kdo je izvajal ozvočenje, lučke, oder, ipd.

Napačen človek ali ljudje. Na RTV-ju pa se praši oprema za milijon evrov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je izvajal ozvočenje, lučke, oder, ipd.

ozvočenje = Festival Novo Mesto (rock Otočec, Lendava ...) . ostalo ne vem ...

... sem govoril s koncertnim tonskim mojstrom Siddharte in ga "pametnjakoviči" iz NM sploh niso pustili do mix mize. Skrajno čudno, da ozvočenje ni bilo pripravljeno na nivoju ... bi morali vedeti, da kilovati niso vse (na štadionu okoli 100kW) ... jih je treba tudi usmeriti na cel prostor pravilno ...

... poleg tega so jim pa še živi mix zajebal, podrli razmerja med inštrumenti ... škoda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napačen človek ali ljudje. Na RTV-ju pa se praši oprema za milijon evrov ...

RTV ima marsikaj, ampak ozvočenj pa ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTV ima marsikaj, ampak ozvočenj pa ne ...

Hotschko, iz zanesljivega vira sem slišal, da na radiu imajo ozvočenje. Če je pa lagal, pa vzamem svoj post nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, iz zanesljivega vira sem slišal, da na radiu imajo ozvočenje. Če je pa lagal, pa vzamem svoj post nazaj.

hmmm ... morda ga imajo, ne vem pa, če so ga sploh že kdaj uporabili in koliko kW imajo na zalogi ... po moje uporabljajo za manjše zadeve, pa še tam ponavadi najemajo druge, ker se njim ne da prestavljat kišt naokoli ... ;)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:? VPRAŠANJE :?

A ima mogoče kdo kaj informacij o tem, ali bo na tržišče priletel tudi kakšen DVD plošček z bežigrajskega koncerta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? VPRAŠANJE :?

A ima mogoče kdo kaj informacij o tem, ali bo na tržišče priletel tudi kakšen DVD plošček z bežigrajskega koncerta?

bo priletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih info celo zelo kmalu. Menda so zaradi razprtij z RTV morali počakati, da so ti posnetek predvajali na TV. Zdaj ga pa lahko začneko prodajat. Ampak če bo na DVD-ju takšna produkcija kot ta na TV, bo bolj žalost. Me prav zanima, kakšen bo sound, na TV v stereo ni bilo nobene prave dinamike (predvajano na ojačevalniku).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko napisanega o šidarti, pa sem do sedaj samo bral, ker nisem bil na koncertu na stadionu, na enem semenjskem pred leti pač, ko so fantje še preigravali stonse in ostalo rock šaro .... ter si z velikim firbcem ogledal posnetek na TV ! Ajme meni ! Pa saj smo res pravi "čehi" ! Ker nisem zdržal do konca koncerta bi samo prosil še za eno info če jo komu znano! Režiser posnetka koncerta je : ?? !!

hvala

p.s.

ni vse zlato kar prodaja nacionalka ! ali pač ? da o popsih ne govorimo ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo kaj informacij o tem, ali bo na tržišče priletel tudi kakšen DVD plošček z bežigrajskega koncerta?

misliš na..net? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v živo je blo kul :yea2: ,

po TV pa tud ni blo slabo B) ,

prav fajn predvsem zato, ker mi je (kot najbrž tudi marsikomu drugemu) uspelo videt tistega kar v živo nisem mogla (bila predaleč) ...

ajde, sound je druga stvar, za ktero se pa ob TV sploh nisem sekirala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi iz orto paketa(nad 40 :yea2: ) smo bili na tribunah pa se je prav lepo čulo, na tv pa je bil en sranje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
:? VPRAŠANJE :?

A ima mogoče kdo kaj informacij o tem, ali bo na tržišče priletel tudi kakšen DVD plošček z bežigrajskega koncerta?

DVD :doze: :hmm: :? ali mogoče strici :zzz: ? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

baje, da se obeta izid D-ploščka na obletnico koncerta :?

(vir: TV SLO 1)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem dobil...

Siddharta naletela na odličen odziv in veliko podporo na evropskih glasbenih televizijah.

MTV Europe bo v ponedeljek 13. septembra v oddaji 'MTV New' predstavil Siddhartin najnovejši spot, poleg tega pa je skupino izbral kot skupino tedna. Predstavitev Siddharte si bo moč ogledati na internetnem naslovu www.mtv.tv pod rubriko 'Artist of the week'. Siddharta se bo tako pridružila predstavitvam svetovnih izvajalcev, kot so Metallica, Maroon 5, Lenny Kravitz, Dido, Prince ...

Z 20. septembrom bodo spot pričele predvajati domače, kot tudi ostale pomembne evropske glasbene televizije MTV (France, Germany, Holland, Nordic, Poland, Romania, Russia, Spain), Viva (Germany, Poland, Plus) in VH1.

Vsi, ki se bodo udeležili ponedeljkove ljubljanske premiere Siddhartinega dokumentarca, si bodo novi spot lahko ogledali kar v kinodvoranah, saj je po dokumentarcu načrtovan vklop v program MTV Europe.

Dokumentarec si bo moč ogledati v Kolosejih:

13.9 ob 17h v Ljubljani

14.9. ob 17h v Mariboru

14.9. ob 19h v Celju

15.9 ob 17h v Kopru

Vstopnice so že v prodaji vsem tistim, ki boste ostali brez nje pa svetujemo, da se obrnete na info@kolosej.si. V primeru velikega interesa za ogled filma tudi po napovedanih datumih bodo v Kolosejih razmišljali, da bi film predvajali tudi v naslednjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!