Skoči na vsebino

posmrtno življenje


enduraš

Priporočene objave

V šoli nas hoče profesor prepričat ,da posmrtno življenje JE in da je naše življenje samo prehodno obdobje.... vse to na podlagi zakona v termodinamiki in še kje -> energija se ohranja in je neuničljiva. Že res, to sprejmem. Vprašanje je pa, če je v telesu kakšna taka energija ali je samo materija. Zavest recimo... energija? Duša? Pa kaj je s tistimi bioenergetiki al karkol so že... oni neko energijo merijo ane. Kakšno?!

Če mi en dokaže da ima vsak človek neke vrste energijo v sebi začnem takoj verjeti v posmrtno življenje. Ne vem pa kakšno bi to življenje bilo.

Boga nism omenil zato, ker se mi zdi to nima veze z njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me qrc, zivim zivljenje in uzivam, z tem kaj pa bo po smrti pa se ne obremenjujem :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dostkrat razmislju o tem. ne se obremenjevat, sam sekiru se bos, ce si pa tak hepan ko js te bo pa se v depresijo vrgl. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v posmrtnem življenju smo vsi banane

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi en dokaže da ima vsak človek neke vrste energijo v sebi ..

seveda jo ima

ni več dvoma.. in z njo lahko posega v dimenzije časa in prostora, ki so večini neznanka, saj naših pet čutil ne zadostuje oz tega ne omogoča

kako pa misliš da razlagajo telepatijo, auro, jasnovidnost.. sicer smo pa o tem že debatirali in celo ugotovili, da je kar nekaj motomarsovcev gledalo oddaje na Discovery-ju o tem..

zato se mi ne da še enkrat vsega obnavljati

veliiko pa najdeš na internetu

pejt na Google & išči

prfoximajovelikratprowpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tak nacin si tud js predstavlam!! :OK: softver so pa enke pa nule - IMPULZI!! :D sam da pr nas vrjetn v analogni obliki. <_< ce je pa softver sfukan, pa pride bluskrin - za to so pa antivirusi pa karanteniranje - umobolnice. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je pa, če je v telesu kakšna taka energija ali je samo materija.

Seveda je energija - brez energije ne bi mogel niti pomežikniti, kaj šele tipkati. Preprost primer: kakšna je razlika med batom ugasnjenega motorja in batom delujočega motorja? Samo v energiji - kot tudi med živim in mrtvim telesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu take energije. Ta energija gre v zemljo lepo in hrani žužke in rastline end stuff... mene zanima tista druga energija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v posmrtnem življenju smo vsi banane

:010  ...

ti prowgutow

:lol1:

jest sm že zdej :010

Jes, bodmo vsi banane :lol1:

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)
...v posmrtnem življenju smo vsi banane

:010  ...

ti prowgutow

:lol1:

jest sm že zdej :010

Jes, bodmo vsi banane :lol1:

:010

jst sm pa banana-njam in vas bom vse pojedu :SS :topic:

UUU lej kolko okenc... :D :D :D :P

SPOROČILO MODERATORJA (SymRu): Dragi Filip111, prosim nauči se citirati. Tako, kot je to v tej objavi, je nedopustno, zato opozorilo... Če se odgovor nanaša na objavo, ki je neposredno pred odgovorom, citat ni potreben, saj je zadeva lepo pregledna. Če odgovarjaš na nekaj, kar je zapisano nekaj objav nazaj, pa citiraj - ampak samo tisti del objave, na katerega odgovarjaš...

Le tako - če se vsi malo potrudimo, preden pritisnemo knof za objavo našega odgovora, bo forum ostal pregleden in berljiv.

ok zdej pa zares...

če se energija sprošča pol u bistvu ne mormo mi po smrti štekat nič ker energija ni sposobna razmišljati... kar pomeni da po življenu ni ničesar ku tema...

Al pa smo mi u bistvu mrtvi in smo sedaj u enem od vzporednih svetov (nebesa, vice, pekel) sam se tega niti ne zavedamo ker jemljemo življenje tako samoumevno...

Mah j***t ga je še najboljš teorija o :010 :010 :010 :010 :010 :010

pa še neki :topic: : ko sem poslušu učer ene tipe k so imeli debato o samomorih in da če se s pištolo ustreliš u glavo te peče kot pras*ca še 15 sekund... in kako boli da se obesiš z tanko špago in da ti ne polomi tilnika..... mislim WTF ima koga za brigat kaj bolj boli sej bo tako al tako umru če se bo ustrelu u glavo :SS

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z bananami :OK:

drgač pa mislim oz. verjamem da mamo energijo, ki je neuničljiva, in sicer naj bi bla to duša, k pol nekam gre... kam pa, ne vem...

bwoo...

:010 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem poslušu učer ene tipe k so imeli debato o samomorih in da če se s pištolo ustreliš u glavo te peče kot pras*ca še 15 sekund... in kako boli da se obesiš z tanko špago in da ti ne polomi tilnika..... mislim WTF ima koga za brigat kaj bolj boli sej bo tako al tako umru če se bo ustrelu u glavo :SS

ce mas namen nardit suicide: BTBK ce boli kaj al ne!! :ph34r: ce te je strah bolecine, pol nimas prave zelje koncat lajfa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenja po smrti ni, tako kot nobenega boga ni, smo samo mi sami samcati in to življenje je to kar imamo na voljo. Ni popravnih izpitov, ni nagrade za lepo obnašanje, ko umreš ni ničesar več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

energije je..ful...sam včasih je zmanjka ( :? )

tema o posmrtnem življenju je sicer zlo zanimiva....ampak... prehitro lahko postane preveč utrujajoča, depresivna in težka...ker....kljub pametovanjem in dokazovanjem in blabla, temu nikol ne prideš do dna...če pa slučajn kdo ve pa naj to deli z nami ;)

...banana :010 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, raje razmislite, kaj lahko naredite danes, da bo vam in vašim bližnjim jutri lepše (ali pa že danes).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!