Skoči na vsebino

Drag race v Osjeku


majaCRX

Priporočene objave

No, ta vikend bo drugi največjo DRAG RACE (Prvi je bil v Zagrebu) v Osjeku.

Iz SLO bo šlo kar nekaj avtomobilov: 2x Honda, 2x Opel, Ford...

Je še tukaj mogoče kdo, ki ga to zanima in bi šel - vsaj kot gledalec in navijač???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta vikend bo drugi največjo DRAG RACE (Prvi je bil v Zagrebu) v Osjeku.

Iz SLO bo šlo kar nekaj avtomobilov: 2x Honda, 2x Opel, Ford...

Je še tukaj mogoče kdo, ki ga to zanima in bi šel - vsaj kot gledalec in navijač???

Kaj za Oplov bo šlo dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RALLY VELENJE: Sem bila samo v petek zvečer - na krožnji dirki pri jezeru!! Zanimivo...predvsem zadnjih cca 6 avtov....

DRAG RACE OSJEK: HONDA CIVIC 1.8 Vti ZMAGALA v grupi do 2000 kubikov :D :D :D :D :D :D

Slikce pridejo jutri zvečer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majči kdo oz. kaj pa je zmagalo v absolutni kategoriji ??

V absolutni je zmagala ena stara Corveta!!

Druga pa je bila Honda NSX :rolleyes:

GRILLZ: To čudo pa ni bilo nikjer med prvimi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja take stvari se v Ljubljani "žal" dogajajo skoraj vsak drug dan................

Ammm, mogoče veš kje se to dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo od vas iz Ptuja ali okolice???

Nocoj smo imeli ilegalen drag iz Ptuja proti Kidričevem...HONDA RULS  :rolleyes:

Sem bil tam. :D

Če ne bi prišli policaji :lol: :BUA: bi še bilo nekaj zanimivih dragov. Upajmo, da bo naslednjič bolje!!

IMG_0962.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja take stvari se v Ljubljani "žal" dogajajo skoraj vsak drug dan................

1. To že, da se dogajajo, ampak ne v takem obsegu (cca 30 avtomobilov) in tako organizirano!

2. ŽAL res v tem primeru, če se to dogaja na mestih, kjer je lahko to nevarno... Na Ptuju pa je bilo vse čisto normalno zorganizirano, stran od kakršnihkoli pešcev, pločnikov, mesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. kje tocno pa je bilo? ce bi vedel bi ze prisel pogledat!

lp Loyo

Na cesti Slov.Bistrica-Ptuj.

....tam kjer se lahko lepo CMM pelje... (ravnina nekaj km skozi gozd?!) :cry:

....in tam ti naredijo illegal drag-race...... pa da ga vidis iz oka u oko...... :angry:

:hmm: nisem neki svetec,samo bolje da kaj takega tam ne vidim..... predvsem ne,ko sem na poti skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tam kjer se lahko lepo CMM pelje... (ravnina nekaj km skozi gozd?!) :cry:

....in tam ti naredijo illegal drag-race...... pa da ga vidis iz oka u oko...... :angry:

:hmm: nisem neki svetec,samo bolje da kaj takega tam ne vidim..... predvsem ne,ko sem na poti skozi.

Naj te ne bo strah. Ne ogrožamo nobenih udeležencev v prometu :D

Drag-i pa se izvajajo ponoči(manj prometa), ko že 1 km nazaj in 3 km naprej v smeri draga vidiš, če pripelje kakšen avto. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj mislis kdo se se vozi ponoci?! samo stari upokojenci ali mogoce se nekdo,kateremu se po moznosti mudi nekam?! ....trikrat ugibaj....

in 1-3 km pri skupni vsoti hitrosti 200-260 km/h je prekleto malo casa za kaksne fancy manevre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek dobim v IBCG sms z vabilom na ilegalen drag v LJ. Malo pred deseto odidem v BTC od tam se preselimo za leclerc kjer je bilo polno mularije ( žur v diskaču) in se prestavimo na konec Brnčičeve kjer smo imeli mir do polnoči ko nas pride pogledat en passat čudno pobarvan. Če se je vrnil ne vem ker se mi ni dalo več stat in sem šel domov spat. Je pa bilo do polnoči kar nekaj zanimivh dragov. B)

@Ice: Brnčičeva je slepa ulica. Štart na koncu ulice do prvega priljučka ki smo ga neuradno zaprli z dvema avtomobiloma je 500 metrov naslednji je šele po skoraj 1 km do tja se pa že itak vse umiri :rolleyes:

Če je bil kakšen avto ki se nam je hotel pridružit so bile Cb postaje in dogovorjeni svetlobni znaki :) tako da ostalih udeležencev nismo kaj preveč motili in smo bili pravočasno opozorjeni na avtomobile ki bi slučajno hoteli priti na "naš teritorij".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!