Skoči na vsebino

Napovedi 2006: Nova Honda CBR 1200 XX -- VFR 1200


flero

Priporočene objave

mmmmmm... tole je pa triple-x ce se ne motim? :OK: :wub: :wub: . ful lep motor, sam tista maska mi deluje vesoljsko...pa se teh auspuh ne prenesem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je najlepša med powerbike-si :wub: :wub: :wub: a se mogoče že vedo kaki tehnični podatki moč/teža/.....

Po mojem mnenju je to slikica, ki jo je nekdo mal predelal v Photo-moto-shopu :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se tud zdi da tole ni nov model.

nekam malo bi bila spremenjena

pa kva monterajo take zice gor, dost leps zgleda ce je dvodelen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta le je cist prevec grda ...tisti napisi in luc in ..bljak!!!Tastara je ze lepsa,sej ta prava ta nova bo pa se lepsa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva monterajo take zice gor, dost leps zgleda ce je dvodelen.

Zaradi udobja? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO NI NIKOLI NOVI BLACKBIRD!!!!!!!!!!!!!!!!!, temveč nekakšna xy predelava stare cbr-xx. O tej temi smo že govorili in sicer Honda CBR 1300 triple x!!!!

02337780.jpg

Nekaj o tem na naslovu:

CBR 1200 XX

Zaenkrat se ve samo da bo motor 1200ccm- V-TEC(kot novi VFR model) in bo opremljena z ABS!!!!! :yea2:

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so to slike novega modela, bo treba pač počakati na model 2010, ker ta je še najbolj podoben kombajnu. Takrat bo moja X-a imela nekje 300.000 km in ravno pravi čas bo za menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm enaka slika, kot je na forumu je v avtomagazunu :blink:

hmm 170hp pa 1200 kubikov...slisi se odlicno :yea2:

lohk bi mela mal vec konj za tolk kubikov

ce primerjas novo r-1 naj bi mela 170km pa je 1000kubicna

no ce bo to res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo yamaha ima 1000 cc, honda pa 1200 in ma honda bolsi navor...logicno ;). Pa se jest nism osebni fun yamahe R1, ker je po mojem mnenju honda bolsi motor (R1 vs CBR 900RR).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep motorčič ni kej...vsaj men...sam jst sm useen bol za SS tale je pa useen športn potovalnik sam dal se bo pa kr precej dalč z nem pridit :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2004 očitno nebo novega XX-a.

Zato moja prognoza za 2005: 5 cilindrov, opcionalni ABS, morda V-TEC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje naj bi blo res 5 cilindrov in moč 200+ hp

B)

Če bo res 200 ali več KM, bodo odvrnili od nakupa kar nekaj kupcev.

Zadnji čas sem tudi jaz malo škilil po XX-u........vendar če bo imel toliko moči, ga zagotovo ne kupim. Je vendarle treba malo z razumom kupovat. In potem kaj hitro ugotoviš, da je 200KM popolen nesmisel imeti pod ritjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist zgornja slika je 100% photoshopana .. zgornja luc je od CBR 600 99l. brezveze

Mocno dvomim tudi v sliko ki je na unem linku...

:cry: :BUA: :zzz: :? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne verjamem da je ta slika prava. Tudi jaz sem jo že zasledil na netu.

Ti napisi pa sprednji žerometi so res preveč zastarele oblike za tak motor. Ne vem zakaj, sam me celotna oblika (predvsem zadnji del) nekako spominja na tastaro CBR 1000 :wacko:

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Honda CBR1100XX :devil: Replacement Finally Coming

By Dirck Edge

Anticipation of a revamped Honda CBR1100XX (known as the Blackbird in Europe) has grown over the last couple of years, without a new model appearing from Honda. Now, Britian's Motorcycle News is reporting that a restyled CBR1100XX, with a new engine, will appear as a 2005 model.

According to MCN, the new bike will displace 1200cc (the current bike is 1137cc) and feature variable valve timing. Reportedly, Honda will use the V-TEC system long ago developed for many of its automobiles in the new bike. Unlike the system found on the Honda Interceptor (which simply opens more valves at higher rpm levels), the automobile V-TEC system provides different cam profiles for different engine rpm ranges. MCN also reports the new bike will be restyled, but not dramatically different looking from the current model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Novinarska raca ali kaj več?? Legendarni Blackbird bi se naj poimenoval v VFR1200, dobil V5 motor z 190KM!!!!!!!!, ter kup elektronike ki je še nismo videli(anti crash sistemi, traction control....)seveda z ABS....vse to v letu 2006.

Bomo videli

1134895.jpeg

več o tem:Honda VFR 1200

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VFR 800 sem vozil, pa me je nekaj malenkosti odvrnilo od nakupa. Pa malo preveč športna drža za moj križ me je tudi motila.

VFR 1200 bi ob napisanem in ugodni teži, pa mogoče malo bolj pokončni drži utegnila biti moj novi motor.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!