Skoči na vsebino

Oktoberfest


gregas

Priporočene objave

Oj :)

...a bi šou kdo na oktoberfest ...bi se nas neki zbral pa zastopamo motosvet na oktobrfestu :hmm:

-pero- mislm da je sym neki omenjal da bi ti šou? Če se nas bo dost zbral lahk en minibus najamemo pa...

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja jest bi mogoče lahk zrihtu en kombi za 8 folka v katerem bi jih lahko načeloma nekaj nepobruhanih tud prespal če zložimo zadne zice... ...šou bi v petek okol 03:00 ker bi šou pol še v polo in luis in te štacune v šoping... ...pričakujem kake razprodaje oz. popuste za konc sezone... :kva2: ...dam pa v nedelo zjutrej... :wacko:

lp :)

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst bi šla 1x..

še nism bla in me prav zanima kaka je ta nemška "pir-pijanica" :beer2:

kakšni so pa kaj komentarji tistih, ki ste že bli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst bi šla 1x..

še nism bla in me prav zanima kaka je ta nemška "pir-pijanica" :beer2:

kakšni so pa kaj komentarji tistih, ki ste že bli?

K se enkat navadiš na to (če sploh se) da ma njihova "supra" 3 litre pira v seb, je zelo dobro,.........baje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja men je blo tko noro :kva1: , da sm reku da grem letos zihr spet... ...edin šit je blo k nismo mel svoje mize, ker je to vse neki rteba prej rezervirat in morm še pogruntat kako za letos to zrihtat... :hmm:

...če nimaš mize ti nočjo pira prodat... tko da smo se lan kr prisedl k 6im mrtvo pjanim nemcem ki so očitno tm že 2dni pil in so vsi spal za mizo :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: ...nas sploh niso porajtal, tko da smo "bli znjimi" do konca in seveda tako pršli do pira :beer2: :beer2: :beer2: ...pol so pa tu še rolercosterji ...khkm kaj se je pa tm dogajal pa raj ne ...so nas pa 2x po vožnji dol redarji čakal :nono: :nono: :nono:

...v bistvu je vse odvisn od tebe in družbe, lahko greš na kokto, vrtiljake in klepet ...lohk pa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so pa kaj komentarji tistih, ki ste že bli?

hmmm, večina jih pravi takolele:

najprej :beer2:

potem pa orenk :SS

kar sem sam tam videl, skusil, doživel - nisem kozlal, ker sem imel "pravo mero", ampak folk so pa kr v banah pokozlane nosil v rešilce... da o kolektivnih scalnicah sploh ne govorim.

skratka - grozljivka.

kdor pa prodaja buče o "kulturi pitja piva" pa, hmm, je največji pridelovalec buč na svetu z največjo neprodano zalogo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst bi šla 1x..

še nism bla in me prav zanima kaka je ta nemška "pir-pijanica"  :beer2:

kakšni so pa kaj komentarji tistih, ki ste že bli?

Jaz sem bil 2x in obakrat mi je bilo žal, da sem šel, ker tolk svinjarije in pijanega folka na kupu še nisem srečal. S tem, da pojem pijan bi tukaj lahko opisal kot tako pijan, da ne more več hodit, ali da kozla sredi ceste,... V halah, ki jih imajo v najemu različne pivnice, pivovarne je bolje, ampak je treba prostor rezervirat že kakega pol leta prej, če rezervacije nimaš pa težko prideš noter.

V glavnem, meni ni bilo všeč, pa nisem zagrizeni nasprotnik alkohola O:-) . Oktoberfest ni zame. Raje kakšna pijanka v manjšem obsegu. B)

Če ti sede stalno gledat, kdo te bo pokozlal ali se izogibat folku brez ravnotežja in orientacije, ki ne vedo sami zase, poleg tega pa še gledat od kod bo priletela kakšna steklenica, ali pa da ne boš pohodila česa, potem je to zate, drugače pa. :xx: :grrr

Popravljeno . Popravil Dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Oktoberfest ni zame. Raje kakšna pijanka v manjšem obsegu...

...to je ena največjih pijank na svetu...američanov je skor več k nemcev.. ...sej pravm...kakor si vzamš...lahk se vklopš apla čudš folku...

...ni brezveze prepovedan vstop mladoletnim po 18h in redarji jih po tej uri vn pošilajo...

...lan je blo... :OK:

wiesn2_ueberblick_03.jpg

wiesn2_ueberblick_04.jpg

wiesn2_ueberblick_05.jpg

aai.sized.jpg

aah.sized.jpg

aap.sized.jpg

abn.sized.jpg

acx.sized.jpg

...če letos ne dobim mize imam prpravljen en ruzačk za pirčk...

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se zgražali, saj gre vendar za praznik pitja in žretja. Bil trikrat, dvakrat kozlal, kr dobra bera. Sm mislu, da ma superca liter, zdej pa slišim, da ma tri. :cry: To bi pomenilo, da sem spil 12 litrov pira, preden sem začel krigle nazaj filat. :yea2: Se mi pač ni dalo ven, ker pol ne bi mogel nazaj. Mi smo se imeli najbolje prvo leto, k je bla družba super, pa smo imeli res fešto. Pol je blo pa iz leta v leto slabše in smo se naveličali. Če greš gor brez zabavne družbe in ne piješ, nimaš tam kaj iskati, razen z ringlšpili voziš. Če si pa primerno zadet, ti je pa vse ravno in je žur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sem absolutni ljubitelj piva me na to ne zvlečeš niti pod razno. kolegi so bili in komantar je približno tak:

-ekstremno drago pivo, ki je povrh vsega ščanca (ni do kolen našemu ali češkemu)

-ekstremno nažgan folk (ker so wc-ji daleč ali so preveč pijani da bi šli) dostikrat ščijejo pod mizo (tudi ženske z 3+ promili - malo počepneš pa gre).

-če si navajen prave čage, sploh ni bokve kak dobro, pač goveja muzika ali nemški šlagerji, alkohol in gremo. to lahko doživiš še marsikje drugje.

- ko se zadeva končuje in ko jih mečejo iz šotorov (pa tudi drugače) je dobro pazit ker pijanemu folku udari agresija in je dosti pretepov, pa še krast so začeli - pijanega malo zbrcajo pa mu vse poberejo.

mene to ne zanima, vse drugo bi sicer preživel ampak da bom plačeval ko nor (za 2-3 dni brez prenočišča ki ga je itak težko dobit) rabiš saj 300-400 eur. VGLAVNEM JE TO MASOVKA ZA GLUPE TURISTE!!!!!!!!! nemci itak pravijo da se je izrodilo in imajo "svoje" fešte ob drugih dogodkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene to ne zanima, vse drugo bi sicer preživel ampak da bom plačeval ko nor (za 2-3 dni brez prenočišča ki ga je itak težko dobit) rabiš saj 300-400 eur. VGLAVNEM JE TO MASOVKA ZA GLUPE TURISTE!!!!!!!!! nemci itak pravijo da se je izrodilo in imajo "svoje" fešte ob drugih dogodkih.

...predlan ko sm biu gor sem biu z par člani minhnškega motokluba "MMM" ki smo se spoznal polet v istri... morm rečt da so mel prov obredno pripravo preden so šli na oktobrfest....so se pedencal in natikal une dokolenke kt da bi šli k maš... blo je noro ni kej... mi 4rje smo spal na enem stadionu do katerega se pride z podzemno 10 min stran od oktobrfesta ...nočitev v postavljenemu šotoru 25eur za nas 4 skup. per je drag ni kej...smo mel svojga sabo -jebiga niso vzel študentskih bonov...jes upam da grem letos spet...neki sm zmen s kolegi sam bomovidl če nm bo ratal..

...aja pa nizozemke in angležinje so ble zlo prjazne in zgovorne :rolleyes:

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oktoberfestu se ga moraš total nažgat, potem je vredu. Drugače pa katastrofa

...niti ne, jaz sem fural v obe smeri... tko da sm spil sam tolk da me je pogrel...preostali trije pa tud...dva velka laška za dobro voljo nam je blo dost ...nas je vzdušje muska in ples v eni od hal čist prevzel...ampak to je odvisn od posameznika in od družbe s katero je ...če se že na vhodu zgražaš nad pijanimi osebki ki mu reševalci pucajo sapnik pojdi raje v eno gostilno zraven na klobaso žgance zjutrej pa na rolercosterje in si popoldan poglej tehnični muzej (...ki je zakon)

lp

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!