Skoči na vsebino

abstinenčna kriza...


devilish

Priporočene objave

dns sm se šla malo rolat in lih k žvim ob eni zelo prometnih cest sm vidla tooooooolko motorjev :( uglavnem mam abstinenčno krizo in tkooooooo nujno rabim en giro z motorjem :cry: tko da... ce kdo rad rešava ljudi iz kriz in se odpravlja na kaki giro... :rolleyes: (osnovno opremo mam ;) )

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, vem , kako se počutiš (recimo:) ). Men zadn teden izpiti štrene mešajo, ker se morm učit, cajt za na motor je samo takrat, ko se grem učit pa potem nazaj domov :BUA: Pismo prou z veselem bi ti ustregu, pa šu na eno mal "daljšo" furo, pa še sam nimam časa :( Komi že čakam oktober, ko bo cajta na pretek, samo upajmo, da bo kaj vremena takrat!

btw. Kako pa napreduje vozniški izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Devilish, daj še napiši, v katerem rajonu živiš, pa a hočeš čoperja ali sportaka... pa se bo zihr ene 5-10 fantov našlo, da bodo prišli in te malo popeljali :)

Nazadnje so punce osrečevali vitezi Urbi, Dave, Pero in še kdo - v imenu Motosveta jih pohvalimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Postojni živim... sej tle naj vas ne bi blo težko dobit lih k so ride blizu B) a da se jih bo enih 5 - 10 oglaslo? :) ah težko verjamem, sm napisala lih k sm že prow na koncu, če pa bo odziv tolko boljše :rolleyes: ben najbolj uživam na sportivah, sam zdej k je kriza me prow nč ne briga... :P niti spol voznika, niti vrsta motorja... samo da je giro, pa še novo osebo bom spoznala - zdej je bla mal suša, je blo poletje... :)

aleron - pa drugič! :) sej jst mam tud zdej še za narest pogoj, sam po resnici rabm najprej en adrenalinski šok da se lahko začnem učit... ko bi vsaj mela kje za it na bungee, če že motorja nimam :cry: vozniški izpit pa... v pondeljek mam prvo uro... to bi blo tud fajn če bi koga s frčotom poznala, da vsaj tisto probam mal vozt prej.. :) pa sej bo, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

devilish,

adrenalinske šoke pred učenjem odsvetujem :) Če jest to prakticiram, pol se nič ne učim, ampak samo razmišljam, kako je blo fino, pa kako bi še mal .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aleron - mogoče... sam jst se lahko učim ko sm "izpolnjena" (ne vem ku se izrazit)... to mi zdej manjka.. malo adrenalina :)

robycop: sm vidla ja :( :unsure: pa sej en dan bo boljše... :) jst bi rada mela vsaj en kos motorja v sobi, pa nimam nit prednje gume... :) a ga boš popravu že letos al drugo leto al umes? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi rada mela vsaj en kos motorja v sobi, pa nimam nit prednje gume... :) a ga boš popravu že letos al drugo leto al umes? :)

Dam ti moj odlomljen špegu pa žmigowc! B) :yea2:

Poprawim letos, seweda, ta mesec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej če si lepa pa te pelem ;)

:ph34r: ..je lepa k kisla repa, še rep ji manjka pa bo ciganka... :lol: :lol: :lol:

P.S.: Vsake oči imajo svojga malarja, torej za enga je lepa, za druzga mogoče ne..kaj veš..pusti se presenetiti...obrneš in zbežiš še vedno lohk, če se je boš ustrašu :P :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje so punce osrečevali vitezi Urbi, Dave, Pero in še kdo - v imenu Motosveta jih pohvalimo :OK:

ce se tole slucajno mene tice :? SymRu, se najprej prepricaj ............................. res pa je, hvala Dave-u in Urbiju :OK:

........................pa se tole ( ka sem mal jezna :angry: ): dragi motoristi, vecina od vas ( ne pa vsi) se tako blazno bojite, ................ pleh pi**, da je u bistvu ful smesno ( mi je zelo zal, ce imate slabe izkusnje - ampak ce si ne boste dali moznosti- sami sebi- potem boste najbrz se velikokrat naleteli na tak folk) - brez zamere......samo opazam po svoje

@ ljubka Devilish : veliko srece, bi ti pomagala, .........................samo sele drugo leto ( tud jst mam prvo uro sele drug teden, ce bo vse po sreci - sicer za motor :yea2: jap, jap :yea2: ).........zal

LEP VIKEND

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...obrneš in zbežiš še vedno lohk...

..če boš z motorjem to sploh ne bo problem :o :lol:

ja, pol imam pa slabo vest če tako zajebem človeka O:-)

je bulš vedet kaj te čaka, kot pa da taka furca postane nezanimiva in trpeča :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od začetka... :)

robycop: ko popraviš dobim giro?? :P

rebel: ti nimam druzga za povedat ku come and see... :) pusti se presenetit.... .) ku je rekel/a (sorry :() smrekca...

bubamara... ti želim jouku punu (tko je sošolka govorila :)) sreče pr delanju izpita, drugo leto gremo skupi na giro, če se nam posreči, ne? :P

in nazadnje, malo pozno sm vidla na ljubezni eno ful podobno temo kot je moja - torej od bubamare... če tale post res bolj tja paše, pole ga premaknite :) se pa opravičujem k ga nism prej vidla... mogoče zato k tko kot bubamara, s tem nism misnla objavit ženitne ponudbe :) torej naj se ga premakne.... (je prow povedano?) :P

aja in kar se tiče tipov k mislijo da so punce pleh p****.... na to temo bi se dalo novo temo odpret :) se strinjam z bubamaro... enim puncam so pač motorji tko všeč kot dosti fantom... s tem da oni niso pleh k**** in me ne obratno :) samo vsi skupi mamo grozno radi motorje B)

papa :)

(pa ne pozabt na point teme... :rolleyes: :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Devilish, daj še napiši, v katerem rajonu živiš, pa a hočeš čoperja ali sportaka... pa se bo zihr ene 5-10 fantov našlo, da bodo prišli in te malo popeljali :)

očitno nisi mel prow SymRu... ga ni korenjaka... :cry:

sm upala tud jst da se bo od skor 2000 članov ja najdu kak k gre v tko lepem vremenu na giro in mu ni problem me zapeljat... :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja, rade volje bi te peljala pa bi kam šle malo shitmixirat, ampak pridi kam drugam.. Jaz se Postojne na daaaleč izogibam.. :hmm: zakaj le.. Če boš kdaj na prekmurskem koncu pa se le oglasi, ok? Ninja (ali pa kaj drugega..) bo skos natankana.. :OK:

Lp, GREEN :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!