Skoči na vsebino

abstinenčna kriza...


devilish

Priporočene objave

Počakaj par dni, zihr se bo kdo javil :D

Ne gre to kr tko na hitr, če si pa v Postojnu doma :D

ja sej :) a niso ride tle? zdej in do večera bo šlo skozi sigurno 30 motoristov... jih kar slišim :(

Po moje je motor sam izgovor, stvar je GOTOVO bolj globoka! :huh:

če bi si tela tipa iskat, tud jst ne bi rihtala blind date-ov... :) ku je reku rebel, bi mi blo pa pol že bolj pomembno kak obrazič vozi motor... kar pa ni pomembno za prijatelja, je res? med drugim sem se pridružila motosvetu, ker sem upala da bom s časom razširila krog motorističnih prijateljev... (ki je v tem trenutku pri meni nekako splahnel)... vidiš, TO pa je lahko "globočina" mojega razloga :)

v petek imam izpit in vedno bolj se mi zdi, da če se hočem začet učit resno rabim samo en nedolžen giro... (sm devilish sicer, sam tle izklopim to lastnost :P :) )

grenninja: sej me smo se pa že menle! B) a je že nov motor pr bajti? ja jst bom prow hmali v Ljubljani, je to kej boljše? al se tud Ljubljane na veliko izogibaš... če ne druzga, če ne bom mela kej delat in tud Ljubljane ne maraš, pa mogoče en dan obiščem tud tisti košček slovenije :)

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava je le v tem, da ženi na noben način ne bi mogu razložit, da gre le za nedolžno vožnjo. Razn, če mi napišeš pisno potrdilo o tem. konc koncev Postojna ni daleč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene si pa kr prezrla... jz sm resno mislil  <_< 

Pa iz lj sm  :naughty:

ma ja... tebe se te res malo bojim :huh: :)

cegi kaj nej ti rečem :)

Osebno izjavljam, da potrebujem giro iz osebnih razlogov in kriz, prisegam da se bom voznika dotikala le toliko kolikor bo neizogibno ko bom imela roke na tanku, in moje noge ki ga bojo objemale, ne bodo pomislile na perverznosti, ker jim bom pred vožnjo to osebno prepovedala :D moram pa še dodati, da je oblika sedeža (ki je ponavadi pogojena z letnikom motorja) še kar pomembna pri uresničevanju moje prisege od čim manj dotikanja z voznikom! :P po girotu gremo lahko vsi trije na pijačo! B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n vjm.. je treba znat človeka prvlečt :) če nardiš napačno reklamo ti človek lahko ne zaupa več :P

če se to nanaša name... sej te nism prosil ,da se pelji z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se to nanaša name... sej te nism prosil ,da se pelji z mano

samo brez hude krvi... :huh: :)

bela zastavca :yea1:, se opravičujem :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opravičilo ni bilo potrebno ,ampak vseeno hvala :)

Zgleda ,da ni glih velik vitezov na dveh kolesih :BUA: :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ,da ni glih velik vitezov na dveh kolesih  :BUA:  :?  :cry:

ja ma prow res... :? :cry:

sm prepozno dala post, je že bubamara pobrala une k so bli prpravljeni kam peljat... :P al žvim prevč bogu za... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malce pospešim zadevo ( ne zahvaljujte se mi, prjatli :D  ;) )

1.Kok maš številko modrca? :o

2. A maš več zob kukr joškov? :o

3.A maš vsaj 20kil manj kukr Sym pa mogoče kakšno manj kukr jaz? :o

4.A si blond? :o

5.A si relativno bolj tiho al kar naprej neki sprašuješ in te zanima in se sekiraš, ker ti frizura pod čelado pade dol? :o

6.A te na vsake 4 kilometre prime lulat al pa kakat? :o

p.s.

Verjetno bo koga, preden se bo ponudil kot moto-taxi, zanimala še kakšna malenkost..... :rolleyes:

Počakajmo. :ph34r:

vedno bolj se mi zdi da sm te podatke pozabla vpisat? :hmm: in mogoče slikco dodat...? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malce pospešim zadevo ( ne zahvaljujte se mi, prjatli :D  ;) )

1.Kok maš številko modrca? :o

2. A maš več zob kukr joškov? :o

vedno bolj se mi zdi da sm te podatke pozabla vpisat? :hmm: in mogoče slikco dodat...? :devil:

In men se se vedno to zdi kr neki. Boli mene kako stevilko modrca nosis. Sam zdejle ni za vozt se. Me je vceri zebl k psa. Drugac pa poslji pm ce mislis, mogoce se se letos kej izcimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce prides v kaj v nase kraje (okolica Radencev) te zapeljem brez problema, ce pa se bom kaj po postojni vozil pa ti posljem en dan prej PM, bo ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velja :) do radencev verjetno ne bom pršla hmali... razn če me kej piči kam in pridem obiskat greenninjo in tebe :hmm: (lih k se mi zdi da to more bit tam tam... :)) bom pa najbližje v ljubljani... če te kej več poti pelje tja... :rolleyes:

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: I gave myself a ride :yea2: :yea2: :yea2:

:D :P ja, ok... sm pač vesela... sm mela moje prve metre na motorju dns... ku da bi dali otroku čokolado :) no ma samo da sm se usedla na motor... šlo mi je :OK: :D sam še osmica mi dela probleme... vozim pa Suzuki Marauder 250... :)

zdej to je lahko grozno neumesno, sam sm tko vesela da sm morala nekomu povedat B)

lp vsem :) :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še osmica mi dela probleme

Osmica-ni problema,2 prestava pa brez gasa,pa mora it kot po maslu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čaki :) je blo prvih 20 min osmic v mojem življenju :) drgač pa sm se že opazla da gre v drugi brez gasa lepše... mal občutka še moram dobit... sej ene 3x mi je ratalo :rolleyes: edino ko se malo nagnem da grem okol stožca in se mi obrne tudi balanca, kdaj avtomatsko "zavrtim" tud mal gasa in pol me to za****va... ah sej bo bulši, je šele začetk! B) važno da sm začela :D

papaaaaa :010 059.gif1219.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!