Skoči na vsebino

Trgovine V Italiji


Jebediah

Priporočene objave

in kje priblizno so te dve(trst kje)

moto star

moto racing

sej tuki majo dele za predelavo ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena je-G.S.motoricambi (tam sem naročil jollyja :) )

-Via XXX ottobre 11/b (naslov)

- 34112 trieste (postna stevilka)

tel. 040660265 (če vas kaj zanima vprašajte tukaj, človek zna en procent slovenšcine, ampak se boste ze zmenil- pr men je blo tko neki halo pa on bon jorno pa jst sm zaceu bluzit slovenia jollymoto, pa je on reku si ordorato (narocitev) pa se neki o akontaciji in sm mogu jet tja pac ker ni meu na zalogi in dal akontacijo, prisel je cez 10 dni mi dal oooogromno popusta in sedaj je na motorju :OK: )

aja delovni čas-9.00-13.00//16.00-19.00 pondelk do petk

upam da kej pomaga ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoracing je koj ko prides cez mejo gres cez opcine pa skoz naravnost pol pa se zacnes spuscat po enih ovinkih navzdol po klancu u trst.pol pa k prids bl not u mest pa ene mimoidoce upras kje je ulca via milano. mal smotan je iskat notr k je velik ulc enosmernih.

mas pa tud zemljevid pa naslou na njihovi strani(www.motoracing.it)

upam d sm ti kej pomagu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dober dan. En prjatu mi je pravu da se v italiji dobi kr soliden skuter na odpadu.Zdej me pa zanima ce ma kdo kj izkusen? pa ce je to kj res ? aja pa ce je ksn ze gledu za kolk se to da dobit? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan. En prjatu mi je pravu da se v italiji dobi kr soliden skuter na odpadu.

:lol1: :lol1: :lol1: :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že jst tut slišu ampak večina teh skuterjev nima paprijev oz. jih je težk dobit.

zanima me kulk so pa kaej cene v italiji nižje od naših .rečmo jst bi dal na rs-ko tp 75 pa en auspuh pa me zanima če se splača it dol pa kulk kej prihraniš :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdrav,

kupujem Piaggio vespo 150 pa me zanima kolk so kaj cene v Italiji...

Bi prosil za info o kaksnem italijanskem oglasniku kot je npr. (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)!

Poznam ...http://www.ilmercatino.it/login.asp samo je bolj malo teh zadev, ter ebay.it!

Mogoce se pozna kdo se kaksnega..?

Hvala vnaprej!

Lp

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac mas tut v nemciji a ves.....mas 1000ps.de....pa motoscuot.de....ce se ne motm ...tm bos tut nad u ce bos uvazu=) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!