Skoči na vsebino

Zlomljena Cev Pri Okvirju


Unknown

Priporočene objave

Par dni nazaj sem stranico dol odšraufal ker se mi je tista tačka za prestavlat odšraufala. no ko sem to poštimal sem mal bolj pogledal in sem zagledal zlomljeno cev(cca. 3x3cm). ta cev je prišraufana na okvir in drži kestl za olje pa mislm da tud neki mašino.(nisem tolk natacn gledal ker sem ga mel poln kur..). Pa kako je to možn? motor ni bil nikol zaleten, saj sem prvi lastnik in bom ja vedel. kaj mislte a je to mozn od treslajev?

P.S. na slik se bolj slab vid in ni slikano s pravega kota(mi je baterije zmankal in nisem mogel slikat), drugac je cev prelomljena na pol in zgleda kar debela. mislm pa da je aluminij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 250?  Ne se čudit... sej konc koncev je italjan in RS-e so tud že gorele  :BUA:

sej vem da so gorele :D

saj za mojo vem

ce mal nazaj pogledas temo moja aprilija se je vzgala ti bo jasn kolk sem mel ze problemov.

ne sej sploh nisem presenecen. ubistvu se mi je blo cudn zdej k ze 3 tedne ni blo treba nc zamenjat :D

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamle zravn zgleda kot bi blo že enkat neki švasan...

Pejt do enga k švasa alu... pa mal pojamri...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz opažam da je tule nekdo nekoč že nekaj napluval ALuminija. Zato tisto o tvojem prvem lastniku :wacko: lahko pa do so ti kdaj kaj na URADNEM SERVISU pošvasal ne da bi ti vedu. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm @Hanzi prvič lišim da bi ti na servisu sploh kdo kaj naredil (zate koristnega) in ti ne povedal..... :hmm: . Tam kjer zglega da je bilo že varjeno, mar ni tisto tovarniški var?? Tam kjer u tovarni varijo skupaj?? :blink: Najbolje bo če vprašaš na servisu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tam ni blo nc švasan. sej zato mi je pa cudn. k drugac je mal nizje prav tovarniški švas pa bi pričakoval da bi tam počilo ne pa tle.

tisto k na sliki zgleda kot švas je zato ker ni s tapravega kota slikano. to je ubistvu prelomljena cev(malo po diagonali) in zamaknjena zato se vidi kot da je švas tam.

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :D glih v tem je fora da ga mam gor!

Ker mi je ubistvu tolk bedna reklama za tole aprilijo in sploh ne morem verjet od kje jim tale slogan :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm @Hanzi prvič lišim da bi ti na servisu sploh kdo kaj naredil (zate koristnega) in ti ne povedal..... :hmm: . Tam kjer zglega da je bilo že varjeno, mar ni tisto tovarniški var?? Tam kjer u tovarni varijo skupaj?? :blink: Najbolje bo če vprašaš na servisu....

Če je tisto tovarniški zvar, potem že ni aprilia kvaliteta ki zmaguje.

Veš kako ti lahko na črno zašvasajo kakšno neprijetnost na servisu. So npr. opazili v garancijkem roku da je okvir počil pa so ga raje potihem zašvasali kot pa da bi se spustili v stroške in stranki povedali za problem. Sem skoraj siguren da bi zahtevala nov okvir, vsaj jaz ga bi :?

@Unknown: ne vem kako tisto v resnici zgleda ampak jaz sem po zgornji sliki še vedno prepričan da se je tam en učil švasati pa ne v tovarni da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Hanzi unknown ma prav tisti ni tovarniški var,...temveč je stvar slikana pod čudnim kotom, malo bolje si oglej!!

@Unknown pejd na servis pa poročaj kaj so majstri rekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Hanzi unknown ma prav tisti ni tovarniški var,...temveč je stvar slikana pod čudnim kotom, malo bolje si oglej!!

@Unknown pejd na servis pa poročaj kaj so majstri rekl

ma sej vem da je ful cudn slikan, bi se enkrat pa se mi ne da spet cele stranice dol sraufat. tko da mi morte verjet da je cisto lepo zlomljena in nikjer ni nobenega švasa. je stvar malo zamaknjena in tako pride spodnji del cez zgornji in zato se to vid.

ma sej kaj mi bojo pa na servis rekl? " ja ja bomo pogledal....." ko bom pa prsu bom pa sam racun pod roko dobil to bo to. pa mogoce se tole "ja takega primera pa še nismo mel.." tko k za nobeno napako na moji apriliji :hmm:

ma nc, vam sporocim kaj mi bojo rekl. ce ga sploh bom peljal na uradni servis, mam obcutek da majo nekateri mal vec pojma o teh stvareh... clovek s casoma mal obupa nad serviserji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej, men je pa ravno po glavi hodila misel, da bi si spomladi omislu RS250ko :rolleyes:

sej lohk da mam sam jes smolo, ker k sem z enimi govoru so zadovoljni :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk kupis mojo, jo prodajam!

zdej je ze tko pol motorja zamenjenga tko da je ubistvu tko k da bi novo kupil :D :D

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možna napaka v materialu.

Za začetek je dovolj le drobna razpoka v notranjosti.

Ko enkrat nastane razpoka, se ta zaradi obremenitve širi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videt je kot da bi bilo že švasano. Ali je pa res tak čuden kot.

Vsekakor če je var ni tovarniški, čeprav pri makaronarjih se nikoli ne ve.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem kar si rekel da si že plastiko nazaj gor dau sklepam de se misneš še vozt. NEEEE tega počet. Ker so zdej drugi deli preobremenjeni in se lohk nardi de ti še kej druzga poč. Pa raj ne na uradn servis vozt ker tam ti bojo varetn zamenal okvir (in tudi zaračunal se razume :D ) Pejt h kešnmu ki se profesionalno ukvarja z varjenjem aluminija in ti bo un to zavaril. Če je zvar kvaliteten naslednjič ne sme počt na isti razpoki oz. par cm stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!