Skoči na vsebino

Preberite, Prosim


Pravokotar

Priporočene objave

Sinoči sem na svojo veliko žalost opazil, da se od Motomarsa poslavlja Broj 1. Ne bi mogel trditi, da sem se vedno in povsem strinjal z njegovimi posti, saj to bi bilo najmanj čudno, vseeno pa se mi zdi, da je dajal nek okus forumu. In lahko tudi rečem, da je moj prijatelj. Torej sem prisiljen zavzeti stališče.

1. Ne poznam podrobnih razlogov njegovega odhoda. Vem, da se je govorilo o nekih "osebnih trenjih" in "moderated posts", karkoli naj bi že to pomenilo. Podrobnosti me niti ne zanimajo. Zelo pa me zanima, ali se ne bi dalo tega rešiti na nek manj drastičen in bolj kulturen način. O tem naj razmišljajo vpleteni in če se jim zdi vredno,naj se o tem dogovorijo med seboj.

2. Zavedam se, da sem v času svoje prisotnosti na MS v forum zmetal lep kup solate. Nekaj užitne, nekaj pogojno užitne in nekaj totalno neprebavljive. Trudil sem se, da bi solato lifral v za to namenjene košarice. Včasih seveda tudi ni popolnoma uspelo. In dopuščam možnost, da gredo moji posti komu na živce. Tega pa ne maram. Zato bi vas prosil, da mi po pravici to poveste, če vam ni žal minutke časa, da napišete post in ga odklikate v forum. In ker res ne želim iti prav nikomur na živce, bo zadoščal en sam, lahko tudi neargumentiran :BUA: , pa se bom prostovoljno umaknil z Motomarsa. Prijatelji bodo vedeli, kje me najdejo, za ostale mi je vseeno ravno toliko, kolikor je njim vseeno zame.

In še nekaj bi prosil, v izogib dvoumnostim in nesporazumom:

svoje komentarje omejite izključno na

:BUA:

ali

:OK:

Hvala in lep pozdrav, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je, da se nismo popolnoma razumeli. Torej, še enkrat:

PROSIM, DA SVOJE KOMENTARJE OMEJITE IZKLJUČNO NA

:BUA:

ali

:OK:

Vse ostalo lahko mirno odkladate v že obstoječe teme ali pa odpirate nove.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imava ponavadi 100% razlicne poglede na svet - moj je malo grsi :) vsekakor pa mislim, da te vecina (pa celo vcasih tudi jaz) z zadovoljstvom prebira in "trpi" tvoje prispevke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mahhhh.. eni ste pa res otročji...

če mu paše naj gre... a je treba za to res debatirat na veliko :? :blink:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je, da se nismo popolnoma razumeli. Torej, še enkrat:

PROSIM, DA SVOJE KOMENTARJE OMEJITE IZKLJUČNO NA

:BUA:

ali

:OK:

Vse ostalo lahko mirno odkladate v že obstoječe teme ali pa odpirate nove.

Hvala.

Smo se.

Samo če me hočeš na volitve spravit, moraš saj veš kaj, recimo en predvolililni golaž, pa kaj za poplaknit.

Tko to gre.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne poznam podrobnih razlogov njegovega odhoda. Vem, da se je govorilo o nekih "osebnih trenjih" in "moderated posts", karkoli naj bi že to pomenilo. Podrobnosti me niti ne zanimajo. Zelo pa me zanima, ali se ne bi dalo tega rešiti na nek manj drastičen in bolj kulturen način. O tem naj razmišljajo vpleteni in če se jim zdi vredno,naj se o tem dogovorijo med seboj.

Drastiko zganja "1" sam.

Zdaj pa še ti, se mi zdi. :?

Kakorkoli že - it's a free world. S konstruktivnimi posti v resnih kategorijah in kakršnimikoli posti v neresnih kategorijah je _vsak_ _vedno_ dobrodošel na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, daj no daj ... kam bi pa sel? Lepo bodi tu ... ;)

:OK:

Enki sem pa tudi ze po mailu skusal razloziti, da mu nihce nic noce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je bolana.

Vem in to vsak, ki je vsaj malo samokritičen, da gredo stvari po Gaussovi krivulji normalne porazdelitve in sicer:

- določenemu procentu ljudi greš na živce

- velika večina se s teboj ne obremenjuje

- določen procent ljudi te obožuje

Vse navedeno je seveda zvezno in ni ostrih prehodov med temi stanji.

So posamezniki, ki imajo to krivuljo nekoliko zamaknjeno recimo :

- jaz imam mnogo večji procent ljudi katerim grem na živce

- Pepi ima pa manjšega

V osnovi pa velja gornja zakonitost.

In vsak mora vzeti v zakup, da tako na tem svetu pač je.

In pričakovati 100 % podporo in se naslajati ob procentih podpore se mi zdi bolano.

Ko bom imel vsega pol k.... me na tem forumu pač ne bo.

In to je vse. Simpl as that.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, a morva res kakšen per spet skupi spit? Al te prihajajoča jesen spravlja v hormonsko problematične ure, dni, mesece. Dej stari nehi že. Pa še podnapis :

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je bolana.

Vem in to vsak, ki je vsaj malo samokritičen, da gredo stvari po Gaussovi krivulji normalne porazdelitve in sicer...

Couldn't agree more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sta vidva z "1" v kakšni simbiozi, da sedaj, ko se je on odločil zapustiti Motosvet, ti uvajaš glasovanje, če lahko ostaneš ali ne? :o

P.S.

Že odgovori na tvoje poste ti povejo, kaj si drugi mislijo o tvojem pisanju. Mislim, da kolikor sem brala, nisem zasledila ravno kakšnega negativizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!