Skoči na vsebino

Preberite, Prosim


Pravokotar

Priporočene objave

Škoda, da ni par pravih drisk tega foruma vprašalo kaj takega... :BUA:

Pepe, ne jemlji vsega preveč osebno (isto velja tudi za enko). Več drisk boš razjezil, bolj bom na tvoji strani. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

PS nisi napisal ali hočeš samo enega smeška ali jih je lahko več :hmm:

Če se ti zdi, da jih ne rabiš toliko, oddaj kakšnega enki po lastni presoji.

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Ne razumem zakaj se je zbrisalo, ko sem odprla Kawa sekcijo motosveta.. :hmm: Baje, da zato, ker je :zzz: .. Sicer pa, če se je naš kolega odločil, da zapusti naše vrste.. A bi se ga naj sedaj prosilo oz. rotilo, da naj ne gre? Ne razumem namena te teme. Meni osebno je vseeno. Tudi jaz grem določenemu število osebkov na jetra, ene par me pa prenaša. Slednje mam rada, ostali me pa pač naj ignorirajo, kritizirajo, ali pač pokažejo nestrinjanje z mano kakorkoli se jim pač zljubi. Tu, na MS-u se zadržujem pač izključno zaradi sebe, zaradi izmenjave mnenj, dobre družbe, nabiranja novih informacij, ipd.. Ehm.. ..čisto informativno, nisem namreč najbolj ne tekočem- zakaj se že tako dramatizira o odhodu na vrhu teme omenjenega člana? :o

STAY OR JUST GO.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zares, BOLNO !!!!

PEPE, mislim, da si res eden boljših pisarjev tukaj gor, ki zna povedati bistvo in to v zdravem slovenskem jeziku, to pomeni brez ljubljanščine, štajarščine, ipd.

Menim tudi, da ni prav da se postavljaš v simbiozo z 1 , kajti vedeti je potrebno, da se je enka vedno in povsod vmešaval, vedno je povedal kar je hotel, če pa je kdo v mislil drugače od njega je bil takoj ogenj v strehi.

Konec koncev se boste vsi sami odločali kdo bo odšel in kdo bo zamenjal samo nick in naprej veselo klobasal, vendar je potrebno vedeti, da je dobrih pisarjev tukaj izredno malo in zato mislim PEPE, da je prav da ostaneš med nami in prispevaš svoje misli tam, kjer si do sedaj oglašal.

Hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasno da ostani na MSu

:OK:

kar se mene tiče si TI

thebestofthebest

tukaj

to da sva prijatelja ne sme biti razlog,

da sploh pomisliš na to,

da bi se izogibal sredini,

ki te ceni in te ima rada (= MS)

ljudje smo različni

eni pašemo nekam

drugi drugam

kar pa ni nujno,

da vpliva na prijateljske odnose

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WHAT THE F...???????

pepe: :OK: (čeprav si z to temo mimo udaril)

J: če si se tako odločil, je to tvoja stvar, čeprav se mi zdi otročje, če pa doživljaš preveč konfliktnih situacij in nimaš energije za nadaljno ukvarjenje z tem pa se lahko omejiš samo na teme kjer se ne naklada. npr pri motorjih in on the road ima večina dosti manj za povedat kot v drugih temah :naughty: :devil: :lol1:

peace!

PS: če koga motijo moji posti mi lahko to pove ampak naj ne pričakuje sprememb :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam nič proti tvojim postom :OK: , sicer pa je to tvoja osebna stvar

Mal na hiter sm preletel tole temo, pa je sam en znak za :BUA: . Kje so ostali? :hmm: Nič j...? :)

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WHAT THE F...???????

J: če si se tako odločil,

Pervy malo si zajeb** ... J ni enkao 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WHAT THE F...???????

J: če si se tako odločil,

Pervy malo si zajeb** ... J ni enkao 1

sorry mislil sem na broj 1. no pa saj se ve za kaj se gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostan ce mislis, pejt ce hoces.

Cisto iskreno pa se mi zdi, da je tole tvoje ribarjenje za komplimenti precej nepotrebno. Ce si do zdej dvomu o svoji priljubljenosti, verjetno tega dvoma ne bos glih omajal na ta nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :lol: B) :o :P :? :OK: :BUA: :notworthy: :fight2: :BUA: :grim :grrr :afro2: :baa: :010 :beer2: :fight1: :? :friend1: :friend2: :cry: :music3: O:-) :grupni: :hmm: :lol1: :naughty: :nono: :topic: :yea2: :rtfm: :xx: :zzz: :kva1: :kva2: :yea1: :stupid: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!