Skoči na vsebino

Preberite, Prosim


Pravokotar

Priporočene objave

Cisto iskreno pa se mi zdi, da je tole tvoje ribarjenje za komplimenti precej nepotrebno.

Brihtno, vendar mimo. :D

OK, nisem več nameraval pisariti v to temo, vendar kaže, da je potrebno par stvari (ponovno) pojasniti:

1. Z Brojem 1 nisva v nikakršni simbiozi. Pač pa je moj prijatelj. Stavil bi, da ima vsak od vas kakega, torej naj bi bila zadeva do te točke jasna.

2. Absolutno me ne zanima ozadje spora, ki je Broja 1 pripeljal do odločitve, da zapusti MS. Ne zanima me, kdo je "kriv" in kdo "nedolžen kot jagnje". Zanima pa me, ali je možno med odraslimi ljudmi take spore reševati na dostojnejši način. Prosil sem samo, naj vsi vpleteni (vključno z Brojem 1) o tem razmislijo in se poskusijo pogovoriti. Sam pri razčiščevanju nimam in nočem imeti ničesar. Pobuda mi zadošča.

3. Edina povezava med "primerom Broj 1" in "primerom PEPE" je ta, da sem malce bolj intenzivno razmišljal o tem, da gredo morebiti tudi moji posti komu na jetra. Rezultat je bila preprosto vprašanje s prošnjo, da mi odgovorite na preprost in nedvoumen način.

4. Verjetno se lahko strinjamo, da sem si v času svojega bivakiranja na MS le malokrat (ali nikoli) dovolil radikalizirati stvari. Danes zjutraj sem si to pač dovolil. Zakaj pa ne? Ko bi znal hoditi po vodi, ne da bi si zmočil podplate, mi najbrž ne bi bilo ime PEPE ampak kako drugače.

5. Pridejo trenutki, ko mi je malo mar za Gaussove krivulje in ostale čarovnije. Pride trenutek, ko je en sam :BUA: zadostna večina, ki pretehta xy :OK: pri sprejemanju neke odločitve, ki je sicer ne znaš sprejeti. Mi lahko kdo navede en dober razlog, zakaj si en PEPE ne bi smel privoščiti takega trenutka?

6. Nearrain je bil dovolj iskren, da mi je naklonil :BUA: To cenim. Zaradi iskrenosti same. Zaradi tega, ker sem rahlo utrujen od stalnega prepucavanja v stilu "kdo ima daljšega". Brez pametnega razloga in, kar je še slabše, brez kakršnegakoli sprejemljivega nivoja. Ker se ne čutim sposobnega, da bi kako drugače opozoril na to ali kaj konstruktivnega napravil proti temu. Če se komu dozdeva, da pretiravam, je to njegov problem. Jaz pač vidim stvari na ta način. In ker sem rahlo utrujen in se na nek način počutim sterilnega, čutim potrebo po (vsaj začasnem) odmiku. :BUA: mi je odločitev olajšal. Po pravici povedano, sem ga bil na nek način vesel.

7. Še enkrat ponavljam, moj odmik ni akt solidarnosti. Je izključno moja odločitev. Ne čutim potrebe, da bi bil zaradi tega "izbrisan" iz članstva MS, lahko pa tudi, če se komu zdi to potrebno.

8. Za konec bi si zaželel samo še en konkreten KLONK na tole temo. Če je Padrino kje prisoten, bi me veselilo, če bi to opravil on.

Hvala in lepo se imejte. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prisoten.naredil.z zalostjo.

zaradi (cetudi momentalnega) umika enega od velikanov motosveta.

gledam na to kot dopustvanje vase ekscelence.

vas itd.itn.

klonk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!