Skoči na vsebino

Kaj je z mojim županom


Brrrm

Priporočene objave

Menda malce pridržali župana mestne občine Koper in ravnokar mu malce premetavajo stanovanje. :cry:

Če je že župan tak, kakšni smo šele občani :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma preveč se z unim Italijanom Illyem žlahta, pa neke proge med Trstom in Koprom rišeta, pa je šel na informativne pogovore, da mu to iz glave izbijejo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda malce pridržali župana mestne občine Koper in ravnokar mu malce premetavajo stanovanje. :cry:

Če je že župan tak, kakšni smo šele občani :lol1:

Zato pa vidva z RAN-om preventivno iz primorske, a :naughty: B) . Kakršna ablast, taka raja je veljalo že v srednjem veku. Za začetek menda preverjajo delovanje nogometnega kluba Koper in vse, kar je povezano s tem pralnim d.o.o.-jem. Kam in kako se bo pa zadeva širila, bomo pa videli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda malce pridržali župana mestne občine Koper in ravnokar mu malce premetavajo stanovanje. :cry:

Če je že župan tak, kakšni smo šele občani :lol1:

Zato pa vidva z RAN-om preventivno iz primorske, a :naughty: B) . Kakršna ablast, taka raja je veljalo že v srednjem veku. Za začetek menda preverjajo delovanje nogometnega kluba Koper in vse, kar je povezano s tem pralnim d.o.o.-jem. Kam in kako se bo pa zadeva širila, bomo pa videli :yea2:

Vpliv Berlusconija.

Ampak, bo Popovič pri nas popušil, ker ni na pravi strani.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rude Boy - mogoče ni od pravega ponudnika pralnega stroja kupil in ker je pri nas na mega-pizdarije uveljavljeno monopolno stanje, ga bodo v kali zatrli. :) Hja, lahko se edino potoži Uradu za varstvo konkurence :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, bo Popovič pri nas popušil, ker ni na pravi strani.

B)

..ni na pravi al ni na nobeni !!?? :ph34r:

Ma kaj ti jaz vem.

Po moje ni na pravi.

Tazga, ki ne bi bil na nobeni skorajda ni, ali pa se samo dela.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vse mafija....seže do najvišjih mest....same neumnosti...meni pa je prav všeč bil Popovič...no res pa je da ni MOJ župan.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem, ali je moj župan kriv ali ne, bo sodilo sodišče.

Pri vsej stvari me najbolj zanima to, ali sta se tožilstvo in policija tokrat dovolj temeljito pripravila, da ju srednje dober odvetnik ne bo zopet sesul po dveh obravnavah. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem, ali je moj župan kriv ali ne, bo sodilo sodišče.

Pri vsej stvari me najbolj zanima to, ali sta se tožilstvo in policija tokrat dovolj temeljito pripravila, da ju srednje dober odvetnik ne bo zopet sesul po dveh obravnavah. :angry:

Točno to.

Odškodnino ki jo bo dobil za take in drugačne prestane muke, bomo pa spet davkoplačevalci plačevali.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj zato, ker na kravi piše KP.

Na kravi piše KP zato, ker se mi ne ljubi milijona papirjev premetavati, če se malo preselim na začasno delo.

V CE na začasnem delu od leta 1981.

Ampak, dušo greva pa spustiti na morje.

Pa še prej malo penzijo uživati tudi.

Nisem ravno močno prepričan, če ni tukajšnji tudi bolj barabinske sorte. Morda le malce bolj zvit, ali pa z bolje pokritim hrbtom.

Tako, da se tudi po tem vprašanju ne splača kaj dosti papirjev prenašati. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to itak zajebava ex župan mr. pucer in njegovi, ki so po prihodu popoviča leteli

kradejo in skrbijo za svojo rit pa vsi, ki imajo v naši deželici to možnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi Brrrm bi blo Srotu zanimivo z strani drzavnih organov malo stanovanje pa pisarno premetati, v celju namrec veckrat kaj politicno smrdi! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preiskovalni organi so za koprskega zupana Borisa Popovica po danasnjem zaslišanju odredili pripor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz več, da je politika kurba. Popovič ziher ni angelček ampak glede na miljarde tolarjev izginulih v zadevi SIB je majhna riba. Kot izgleda nima dovolj močnega botra iz vrha politike kot ga imajo nekateri v zadevi SIB, ki bi morali v vsaki normalno civilizirani državi gret jetniško posteljo. Prava banda mafijska LDS-ovska in komunistična. Kot, da si v 50 letih niso mogli dovolj nakrast.

Kje je Goli otok?!!!! :angry: :devil: ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je Goli otok?!!!! :angry: :devil: ROCKY B)

Goli otok ?

A še na morje bi jih pošiljal ?

(in to v tujino....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je Goli otok?!!!!

Če bi ga Hrvati reaktivirali bi ga itak sami napolnili, imajo še več takih pogruntavščin za bogatenje, kot mi.

Edini naravni otok, ki nam je ostal, odkar so nam predniki Izolo in Koper povezali s kopnim, je Blejski otok. :devil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!