Skoči na vsebino

Ukinitev naborniškega služenja vojaškega roka


viking

Priporočene objave

Opazujem ih kako si piščanca pečejo pa rezbarijo v les - Camp javorniki al nek tazga. Očitno so taborniki. Da ne govorimo kako je ceu vod zašeu iz poti ven in niso našli poti tko da so mogli nas prašat kje se pride na cesto :) Tolk o specjalkah pa o kompasu. Ropotam pa to kar vidim in mi ne rabi it v vojsko. Zapeljem se na javornik pa ih opazujem. Ti si pa verjetno biu pa ste bli full zajebani vojaki :D SLO seals !! hahaha. Mamo srečo da je nato za nami k če bi te tabornike v vojno spustili bi bla kriza.

Ne nismo bili čist nič zajebani, sam smešni ste mi pametnjakoviči kot si ti, ravn taki so v vojski najbolj pogrešali mamico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem, ne samo srečo, ful ful ful srečo... :fredy:

Pred kom ali čim nas Nato brani,da mamo tako ful,ful ful,...srečo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem, ne samo srečo, ful ful ful srečo... :fredy:

Sploh pa kdo nam bo kej naredu ? Hrvati pošljejo dva letala pa je slovenija končala kariero :D najbolš bi blo vse orožje prodat pa kej v zdravstvo vložit da bi mene že končno operirali ne pa da čakam 1 leto da se sploh spomnejo kaj narest. Pa tudi manj bi bilo takih kot je sjeng k pravi kako so oni mačoti služili vojaški rok pa mazali cev od ak47 s vazelinom. Sjeng faca si ker si biu v vojski !!! Zdej si mačo ker so te u vojski naučili vstajat ob 5ih ker ste ob 11ih že pekli prasca :lol1: Da ne govorim kolko spijejo pa pokadijo na počku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kom ali čim nas Nato brani,da mamo tako ful,ful ful,...srečo? :hmm:

Sploh nas ne bi nato branil ker je škoda orožja za 2 mio ljudi :D Kaj ti veš kolko rakete zemlja-zrak stanejo ? :lol1: Sjeng ne se napenjat zdej ! Saj ti nič nočem. Ti si verjetno še tista generacija k bi takoj prjela za orožje in šla branit slovenijo. Jaz sem tista generacija ki bi se izselila iz slovenije ker smo že preveč pametni za take neumnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa kdo nam bo kej naredu ? Hrvati pošljejo dva letala pa je slovenija končala kariero :D najbolš bi blo vse orožje prodat pa kej v zdravstvo vložit da bi mene že končno operirali ne pa da čakam 1 leto da se sploh spomnejo kaj narest. Pa tudi manj bi bilo takih kot je sjeng k pravi kako so oni mačoti služili vojaški rok pa mazali cev od ak47 s vazelinom. Sjeng faca si ker si biu v vojski !!! Zdej si mačo ker so te u vojski naučili vstajat ob 5ih ker ste ob 11ih že pekli prasca :lol1: Da ne govorim kolko spijejo pa pokadijo na počku :lol1:
Sploh nas ne bi nato branil ker je škoda orožja za 2 mio ljudi :D Kaj ti veš kolko rakete zemlja-zrak stanejo ? :lol1: Sjeng ne se napenjat zdej ! Saj ti nič nočem. Ti si verjetno še tista generacija k bi takoj prjela za orožje in šla branit slovenijo. Jaz sem tista generacija ki bi se izselila iz slovenije ker smo že preveč pametni za take neumnosti :D

Fantek, oprosti da vprašujem, ampak koliko si star? :?

Drugače pa....kaj si pa sploh počel oziroma še počneš na Počku? A se ti dopadejo uniforme? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantek, oprosti da vprašujem, ampak koliko si star? :?

Drugače pa....kaj si pa sploh počel oziroma še počneš na Počku? A se ti dopadejo uniforme? :naughty:

Poglej v profil atek. Če ne veš zakaj je poček tko zanimiv pejt v enduro temo. Pa tut piknike maš lahko tam brez da bi ti lovci al kmetje težili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nas ne bi nato branil ker je škoda orožja za 2 mio ljudi :D Kaj ti veš kolko rakete zemlja-zrak stanejo ? :lol1: Sjeng ne se napenjat zdej ! Saj ti nič nočem. Ti si verjetno še tista generacija k bi takoj prjela za orožje in šla branit slovenijo. Jaz sem tista generacija ki bi se izselila iz slovenije ker smo že preveč pametni za take neumnosti :D

Daj dihaj malo....se boš ja razpokno... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ironično je bilo mišljeno ;)

Daj mu drugič opremi vse skupaj z podnapisi....Drugače? Mehur v redu? Kaj tišči? Mogoče kak postanek?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantek, oprosti da vprašujem, ampak koliko si star? :?

Drugače pa....kaj si pa sploh počel oziroma še počneš na Počku? A se ti dopadejo uniforme? :naughty:

Jaz sem malo švinglo....če fantek ne lažejo imajo celih 24 let.....tak da senilnež, fuck off?? :headbang: Vidiš, na toti fetiš pa nisn pomislo....zraven pa seveda sodi oni znani štikl od Village People.... :wub: YMCA maybe??

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v profil atek. Če ne veš zakaj je poček tko zanimiv pejt v enduro temo. Pa tut piknike maš lahko tam brez da bi ti lovci al kmetje težili.

Še vedno nisi odgovoril na vprašanje, a imaš rad uniforme? Drugače res ne vidim razloga, zakaj bi kdorkoli hodil gledat, kaj počnejo, koliko skadijo in koliko spijejo rezervisti oziroma kdorkoli je takrat pač tam...

Ampak kot pravi moj kolega........"ima svakojakih..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nisi odgovoril na vprašanje, a imaš rad uniforme? Drugače res ne vidim razloga, zakaj bi kdorkoli hodil gledat, kaj počnejo, koliko skadijo in koliko spijejo rezervisti oziroma kdorkoli je takrat pač tam...

Ampak kot pravi moj kolega........"ima svakojakih..."

Hmmm, kaj če je pa kak vohun, ha Vapo? :hmm: Jebemti, sovražnik nikoli ne spi :kva1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa kdo nam bo kej naredu ? Hrvati pošljejo dva letala pa je slovenija končala kariero :D najbolš bi blo vse orožje prodat pa kej v zdravstvo vložit da bi mene že končno operirali ne pa da čakam 1 leto da se sploh spomnejo kaj narest. P

Pejt samoplačniško, pa bo ...

Kahl je rekel, da bomo čez tri, štiri leta v top10! BTW, zanimive številke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak da senilnež, fuck off??

Oprosti "odskrbineodletosiveli". :P

zraven pa seveda sodi oni znani štikl od Village People.... :wub: YMCA maybe??

Bolj primeren bo "Macho man", istega izvajalca. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kahl je rekel, da bomo čez tri, štiri leta v top10

Jebešmumater, Brazilijo pa že mormo ruknit! :grim

Ko je srpski šampion? Brazil, Brazil... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti "odskrbineodletosiveli". :P

Bolj primeren bo "Macho man", istega izvajalca. :D

Jaz se lahko tud pobarvam :naughty: :beer2: Viš to mi je pa JLA naredla....milo mater, da jim....j....em...

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, kaj če je pa kak vohun, ha Vapo? :hmm:

Maš prav! :eek: Mater da mu j***m, špijonu jodlarskemu!!! :angry: Upam, da bo fejst koruzo papcal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav! :eek: Mater da mu j***m, špijonu jodlarskemu!!! :angry: Upam, da bo fejst koruzo papcal... :P

Gor bo klečal, ne pa papcal.....Kontraelement državni..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš to mi je pa JLA naredla....milo mater, da jim....j....em...

Logično, Srbi so itak vse krivi!!! :angry: Grema drugo leto na splave, da se jim maščujema za to... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično, Srbi so itak vse krivi!!! :angry: Grema drugo leto na splave, da se jim maščujema za to... :whistle:

Jim bova ves pir požrla, ha? :worship: Itak da so krivi, zato jih je pa potrebno kaznovat......Pa babe jim je potrebno najbolj kaznovat, ker so vun z vraga..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jim bova ves pir požrla, ha? :worship: Itak da so krivi, zato jih je pa potrebno kaznovat......Pa babe jim je potrebno najbolj kaznovat, ker so vun z vraga..... :evilgrin:

Točno! :grim

Najprej jim boma pir spila, pol babe "kaznovala", pol pa še vsak kaki liter mekane spila! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dihajte !! :) Pa pridte kej na obisk na POček naslednjo nedeljo ko bomo rili po tankovski progi.

Picek, uniforme pa nabildani fantki mi niso pri srcu.....Kar se pa tebe tiče nimam nič proti, da jih malo pogledaš, pa potem malo použivaš v kakem grmičku al pa tankovski progi, saj je vseeno...V tem ni nič narobe..... :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno! :grim

Najprej jim boma pir spila, pol babe "kaznovala", pol pa še vsak kaki liter mekane spila! :D

Ko vse to nardim, še samo prdnem in rignem .....pol pa zaspim..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!