Skoči na vsebino

Ukinitev naborniškega služenja vojaškega roka


viking

Priporočene objave

Picek, uniforme pa nabildani fantki mi niso pri srcu.....Kar se pa tebe tiče nimam nič proti, da jih malo pogledaš, pa potem malo použivaš v kakem grmičku al pa tankovski progi, saj je vseeno...V tem ni nič narobe..... :naughty:

Edina pederčina na motosvetu si mende ti. Ker po profilu vidim da se ti dopadejo oprijeti kombinezoni. Verjetno drkaš ko greš na planico kaj šele ko gledaš veleslalom. A se ti dopadejo nabildani smučarji ? Tolk ste stari pa tolk trdi al kaj ? Pa čim več takih ko si ti da mamo pol še več punc na izbiro !! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pederčina na motosvetu si mende ti. Ker po profilu vidim da se ti dopadejo oprijeti kombinezoni. Verjetno drkaš ko greš na planico kaj šele ko gledaš veleslalom. A se ti dopadejo nabildani smučarji ? Tolk ste stari pa tolk trdi al kaj ? Pa čim več takih ko si ti da mamo pol še več punc na izbiro !! :lol1:

He, he, he....... si zagrabo, a?? :headbang: Se sploh ne znaš igrat :grrr Vapo si vido ka mi je reko??? Vaaaaaaaaaaaappoooooo , drži me da ga nem zlamo..... :P

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he....... si zagrabo, a?? :headbang: Se sploh ne znaš igrat :grrr Vapo si vido ka mi je reko??? Vaaaaaaaaaaaappoooooo , drži me da ga nem zlamo..... :P

Jah očitno se ti oprijete zadeve bolj dopadejo kot meni :) Pejd trenirat rokomet na jureta koširja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budalo delaš iz sebe.

Očitno v tej temi delajo vsi budalo iz sebe ne ? Poglej mal poste pol pa še poglej kolk so možakarji stari :) Aja točno oni so že budale jaz pa še čakam na status.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno v tej temi delajo vsi budalo iz sebe ne ? Poglej mal poste pol pa še poglej kolk so možakarji stari :) Aja točno oni so že budale jaz pa še čakam na status.

oni se hecajo, ti pa žal zares misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni se hecajo, ti pa žal zares misliš.

Jst se tut hecam že ceu cajt :) Sam pol k vidš kako se en star kreten spravi na tak nizek nivo in začne o pedrih pol pa valda da ne bom tiho :whistle: Pa kaj je on ? Če je starejši ima pravico žalit al kaj ? Sej sm povedu da edina pederčina tukaj je on :) On je po ovinkih povedal jst pa direkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm povedu da edina pederčina tukaj je on :) On je po ovinkih povedal jst pa direkt.

A pa te je kaj zapeklo?

Mimogred,e kaki je to, ko vidim, da piše v naslovu, taborniški vojaški rok? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno v tej temi delajo vsi budalo iz sebe ne ? Poglej mal poste pol pa še poglej kolk so možakarji stari :) Aja točno oni so že budale jaz pa še čakam na status.

Status podeljen. Zaradi pokazanega prizadevanja si lahko dodaš titulo 'največja'. Vojska ti smrdi, njihovo vadišče pa ne, anede? Bilo bi kar prav, če bi vadišče zaprli za vse razen lovcev in kmetov, ker od prdenja endurc po Počku tudi ni nikakršne koristi zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Status podeljen. Zaradi pokazanega prizadevanja si lahko dodaš titulo 'največja'. Vojska ti smrdi, njihovo vadišče pa ne, anede? Bilo bi kar prav, če bi vadišče zaprli za vse razen lovcev in kmetov, ker od prdenja endurc po Počku tudi ni nikakršne koristi zame.

Ko ga zaprejo se tut endurci tam ne bodo vozili. Dokler pa tanki prdijo tam gor pa strelajo da se šajbe tresejo bom pa tut jst ob vikendu ko ni vojske prdeu tam. Pa se lahko policaji na glavo postavijo! če je poligon tam zakaj se nebi vozili po njemu ? pa še fajn je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga zaprejo se tut endurci tam ne bodo vozili. Dokler pa tanki prdijo tam gor pa strelajo da se šajbe tresejo bom pa tut jst ob vikendu ko ni vojske prdeu tam. Pa se lahko policaji na glavo postavijo! če je poligon tam zakaj se nebi vozili po njemu ? pa še fajn je :)

Na vojaškem območju si v pristojnosti vojaških oblasti. Upam, da se bo našel tudi kak vojak, ki o enduraših razmišlja tako kot ti o njih. Posebej o takšnih z Yamahami 660XT. Pa srečno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vojaškem območju si v pristojnosti vojaških oblasti. Upam, da se bo našel tudi kak vojak, ki o enduraših razmišlja tako kot ti o njih. Posebej o takšnih z Yamahami 660XT. Pa srečno :evilgrin:

Sam si pa car majke mi :D hahaha :lol1: U sred akcije k patrije sekajo gor se mi okoli njih vozimo :lol1: :slap: Drgač ni nobenga gor :) In nimajo kej srat. če oni lahko kopjejo po blatu lahko tut mi ob vikendih ko je blato na razpolago. Pa tut s terenci se da fajn vozit gor. Verjetno sm večkrat na počku kot tale gobezdala tukaj k so nazadnje videli poček davnega leta 68 :lol1: Ale dost me mate. Grem na poček preverit če je kej aktivnosti danes tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waw, kak ifrajer ... greš v blato rit? nisi rekel, da nisi pederčina?

Ah kje frajer ter peder ob enem bi biu če bi po počku ril z rdečo multistrado :D to bi biu smeh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si pa car majke mi :D hahaha :lol1: U sred akcije k patrije sekajo gor se mi okoli njih vozimo :lol1: :slap: Drgač ni nobenga gor :) In nimajo kej srat. če oni lahko kopjejo po blatu lahko tut mi ob vikendih ko je blato na razpolago. Pa tut s terenci se da fajn vozit gor. Verjetno sm večkrat na počku kot tale gobezdala tukaj k so nazadnje videli poček davnega leta 68 :lol1: Ale dost me mate. Grem na poček preverit če je kej aktivnosti danes tam.

Ti, naduvanec mali, da ti malo osvetlim ozadje. SV ve, da se nekateri vozijo gor po Počku, čeprav imaš npr. v Prestranku tablo, kjer ti lepo piše: Vojaško območje, gibanje omejeno". Ta ista vojska tudi ve, KDO in KDAJ, nezakonito rije s svojimi motolkultivatorji znamke Yamaha, KTM ipd..

In iz tega ne dela cirkusa, ker:

- še niso povsem rešena lastniška razmerja (predvsem samih dovozov, ne toliko ožjega dela "

- ker v SV vseeno vlada nek duh tolerantnosti, in usmeritev, da se podedovana stroga razmejitev med vojsko in civili zbriše..

- ker ne delate/delajo neke škode

- ker objekt kot sam ni kategorija, ki bi zahtevalo 24 urno varovanje, ampak samo občasno...

- in še in še...

Pa še mal mnenj:

- če bi se to dogajalo leta 68 (kot nekoga mal podjebavaš) bi to počel samo enkrat. Naslednjič bi bil predmet črne kronike...

- Nekaj o Rambotih...in smislu vojske. Dokazano iz ustrezne literature...vojno so vedno dobivali rezervisti. Ramboti so

izpadlli že v "predtekmovanju".

Projekcija:_

- V načrtu je, da OSVAD Poček v doglednem cajtu postane zaprto območje. Do takrat..previdno, ker inžinerci radi pozabijo kak meter hitrogoreče vrvice, razpete okol grmovja.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tut hecam že ceu cajt :) Sam pol k vidš kako se en star kreten spravi na tak nizek nivo in začne o pedrih pol pa valda da ne bom tiho :whistle: Pa kaj je on ? Če je starejši ima pravico žalit al kaj ? Sej sm povedu da edina pederčina tukaj je on :) On je po ovinkih povedal jst pa direkt.

Še skačeš.......i iiiiiiiii kak fajn........ :rolleyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, naduvanec mali, da ti malo osvetlim ozadje. SV ve, da se nekateri vozijo gor po Počku, čeprav imaš npr. v Prestranku tablo, kjer ti lepo piše: Vojaško območje, gibanje omejeno". Ta ista vojska tudi ve, KDO in KDAJ, nezakonito rije s svojimi motolkultivatorji znamke Yamaha, KTM ipd..

In iz tega ne dela cirkusa, ker:

- še niso povsem rešena lastniška razmerja (predvsem samih dovozov, ne toliko ožjega dela "

- ker v SV vseeno vlada nek duh tolerantnosti, in usmeritev, da se podedovana stroga razmejitev med vojsko in civili zbriše..

- ker ne delate/delajo neke škode

- ker objekt kot sam ni kategorija, ki bi zahtevalo 24 urno varovanje, ampak samo občasno...

- in še in še...

Pa še mal mnenj:

- če bi se to dogajalo leta 68 (kot nekoga mal podjebavaš) bi to počel samo enkrat. Naslednjič bi bil predmet črne kronike...

- Nekaj o Rambotih...in smislu vojske. Dokazano iz ustrezne literature...vojno so vedno dobivali rezervisti. Ramboti so

izpadlli že v "predtekmovanju".

Projekcija:_

- V načrtu je, da OSVAD Poček v doglednem cajtu postane zaprto območje. Do takrat..previdno, ker inžinerci radi pozabijo kak meter hitrogoreče vrvice, razpete okol grmovja.

Ej ti pametnjakovič veliki. Ne razumem tvojega posta čisto. najprej pišeš da je gibanje omejeno pol pa nabijaš da nezakonito rijemo po razritem. A nebi bla pol tabla gibanje prepovedano ? Smart ass :> Omejijo pa ga ko imajo vaje in ko se pripelješ z motorjem te pravilno usmerijo. nikakor pa gibanje ni prepovedano kot tudi ne uporaba vojaškega vadbišča.

Hvala za razumevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas, jaz napišem en post da bo človek vedel da nisem pizda ampak da mi je zbrisalo mail vi pa spet nabijate o rambotih, slovenskih tabornikih in maminih sinčkih.

ma u kurac :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti pametnjakovič veliki. Ne razumem tvojega posta čisto. najprej pišeš da je gibanje omejeno pol pa nabijaš da nezakonito rijemo po razritem. A nebi bla pol tabla gibanje prepovedano ? Smart ass :> Omejijo pa ga ko imajo vaje in ko se pripelješ z motorjem te pravilno usmerijo. nikakor pa gibanje ni prepovedano kot tudi ne uporaba vojaškega vadbišča.

Hvala za razumevanje!

pjeb, tebe resno kuri, zgleda da je tista operacija katero si omenil resnično nujna. priporočam ti, da to čim prej porihtaš.

post-17094-1222730900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut če mamo taborniško vojsko...ne boste verjeli nekateri ne zdržijo več kot 14 dni(govorim za PSVR).Ne marajo da se kdo mal dere na njih ker neki zajebejo,da jih ne spoštujejo kot generale,da jih tolk "gonjo",skratka za ene je tut "taborništvo" preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš, naj ti ga sisamo in obenem trdiš, da nisi toplovodar? :? Svašta...

Vapotek jaz bi se na tvojem mestu zamislu. Pejt lepo počasi še 1x skozi. Vzemi si cajt.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!