Skoči na vsebino

Košarka


Priporočene objave

Ne pozabiti na Buta. :naughty:

Kaj če so jih, košarkarje namreč, krmili z norimi kravami in jih pojili s tistim kakoseženapiše oplemenitenim mlekom? :P

:devil:

kloranfenikol :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovnica gor dol, Vanja čefur gor dol....glede na to, da sem to sliko danes dobil po mailu in nisem edini, tip pač obvlada marketnig..

Basketa ne komentiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se mu bo cela ekipa narisala v kafiču  :P

pol pa ni nč čudnega če ga mal slovnica jebe...

Cefur ... saj ime bifeja vse pove, avtorjevo ime pa prav tako. Tudi jaz upam, da dobi na vrata celotno ekipo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoln kretenizem, ker čefurji prepovedujejo vstop čefurjem...

Par dni pred tekmo, ko je bil ves cvet "slovenske" reprezentance v Lj., sem po naključju sedel v istem lokalu (nedaleč od Che) kot oni. Recimo da sem bil tam pred njimi, šel za njimi in ves ta čas NI BILO SLIŠAT ENE SAME SAMCATE SLOVENSKE BESEDE!!!!!!!!!

Naj vsi nastavijo rit vsem jugo nostalgikom zarad mene...

Slovenska reprezentanca...prej slovenska blamaža. Športniki naj bi bili ambasadorji med drugim tudi delčka kulture. Kako, če ne osvojijo niti osnov?

Car! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šefovo poreklo gor ali dol, tipa sem doživel na koncertu v backstage. pijan je težil vsem članom njegovega banda in se na koncu stepel z kitaristom (bi jih lepo dobil če nebi drugi zraven stopli). vglavnem je primitivc in res ne razumem ostalih članov banda, ki so OK da igrajo z njim. bi mu privoščil, da bi ga košarkaši malo obiskali pa da vidimo če bi bil tako glasen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vglavnem je primitivc in res ne razumem ostalih članov banda, ki so OK da igrajo z njim.

na koncertih imajo kar dobre honorarje ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kafič najet ne rabiš nekih blaznih denarov, samo voljo, marljivo roko in nekaj drobiža za face-lifting kafiča narest... Za kupit pa verjetno tudi Siddartha ne bodo zaslužli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V neenakovrednem finalu so zasluženo slavili Litvanci nad Španci (gasol je ipak biu premal, kljub 36 točkam), za tretje mesto pa so igrali Francozi in Italjani (na presenečenje vseh so slavili slednji)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama. A bereš tole. To sem jest: Slavc. Tvoj sin.

Dej mi kup prosim enga BMW-ja...

Mama: Slawc ?

Kateri Slawc ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama. A bereš tole. To sem jest: Slavc. Tvoj sin.

Dej mi kup prosim enga BMW-ja...

Mama: Slawc ?

Kateri Slawc ? B)

????

Jaz sem Slavc?!

Kaj tukaj ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama. A bereš tole. To sem jest: Slavc. Tvoj sin.

Dej mi kup prosim enga BMW-ja...

Mama: Slawc ?

Kateri Slawc ? B)

????

Jaz sem Slavc?!

Kaj tukaj ni jasno?

kateri slawc; to. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama. A bereš tole. To sem jest: Slavc. Tvoj sin.

Dej mi kup prosim enga BMW-ja...

Mama: Slawc ?

Kateri Slawc ? B)

????

Jaz sem Slavc?!

Kaj tukaj ni jasno?

Dej mi kup prosim enga BMW-ja..

in potem mama reče: :?

Slawc,kateri Slawc-kot da ne pozna Slawca in ji zato ni potrebno kupiti motorja... B)

hm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama. A bereš tole. To sem jest: Slavc. Tvoj sin.

Dej mi kup prosim enga BMW-ja...

Mama: Slawc ?

Kateri Slawc ? B)

????

Jaz sem Slavc?!

Kaj tukaj ni jasno?

Od katere mame? :o Obstaja kar nekaj Slavčevih mam, kako naj ve, če je prava???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 15 let pozneje...

Vsakodnevno lahko glasujete za Dončiča in Dragiča, da naberemo čimveč točk za ALL STAR tekmo, Dončič je trenutno drugi za Lebronom za svojo pozicijo igralca.

Glasujete lahko vsakodnevno iz treh različnih naprav ( računalnik, tablica, telefon ), mora pa preteči 24 ur za naslednje glasovanje.

Pomembna sta še dva datuma pri glasovanju in sicer 10. in 11.01.2019, ko glasovanje šteje dvojno.

Glasovanje NBA ALL STAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zadaj so pa hijene že začutle priložnost za samopromocijo na račun Luke.In so what če se je rokoval koga pa briga samo še maneken je manjkal in kahla v Clevelandu. Na videu se dobro vidi da je Luka dal roko in hotel oditi naprej a ga je Pet... zadržal z roko da je reku še 2 besedi,potem ga je Luka enostavno ignoriral un pa je še kar nakladov sam sebi.:angryrant1:

3 twit z vrha dol

https://twitter.com/tim_cato

https://www.24ur.com/sport/kosarka/luka-posebej-motiviran-vsak-dan-se-trudim-pokazati-da-bi-lahko-nastopal-na-all-star-tekmi.html

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr teh ticih res nikol ne ves, a to delajo zarad samopromocije, al so pa res mal navijaci. Klinc jih gleda, politiki so pac....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima  kdo željo gledat NBA streaming lahko to pogleda na teh 2 linkih.Če vas vpraša po registraciji samo ponovno kliknite kanal ,če se video zaustavlja izberite drugi kanal ,kadj je potrebno počakat par sekund in potem kliknit na križek okenca ki je navrhu videa to je to.Danes ob 2h30m po nasem času igrajo Dalas Mavericks.

https://nba-stream.com/next-games-live/

http://nbastream.tv/

Kaksen uBlock Origin dodatek za firefox je priporočljiv:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ublock-origin/

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!