Skoči na vsebino

UGANKE (samo o motorjih)


Guzzila

Priporočene objave

sem ga videl oz. predelavo na enem zboru v nemčiji.. hudo zgleda s to v6 mašino... tip sej ko za hec sprehodil skozi brzine med burnoutom... :OK: če slučajno najdem kje posnetek, ti ga prilepim... pravljični zvok.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena honda cbr :?

Ni honda CBR.

Tistale Suzika na vrhu-en popravek. Je GSX-R 1100 W ali 750, od letnika 94-97 (93-ga je dobil močnejši geštel in vodno hlajenje, 94-ga pa ojačane zadnje vilice)

Tale eno nižje pa mogoče Honda Varadero...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki GSX-R, verjetno 1100w, letnik 92-95, 155km :naughty:

:topic: ja za tega tip trdi da je '98 letnik... pa sesut je bil in so vilce menjane... me zanima če so to original vilce.. aja pa cena je 560k sit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je 1100 dobil vodno hlajenje že l92.

Uradno je Suzuki prešel na vodno hlajenje pri 750-ki leta 92, pri 1100-ki pa leta 93. Morda so bili v prodaji že kak mesec pred novim letom, nisem pa še videl modela 92 z vodnim hlajenjem...

Kar se letnika 98 tiče, so jih delali samo v začetku leta, potem pa produkcijo opustili, naslednje leto ga je zamenjala Hayabusa.

Pizdek, dej prlimi še kakšno sliko s strani, če jo imaš (magari v temo GSXR1100), kjer se bodo vilice videle tudi s strani + zgornje in spodnje križe. Kar se pa cene tiče, so jo imeli 1100 GSXR-ji vedno visoko napram FZR-kam, ZXR-jem istih letnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je varadero nejked :OK:

Pa res tako zgleda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno je Suzuki prešel na vodno hlajenje pri 750-ki leta 92, pri 1100-ki pa leta 93. Morda so bili v prodaji že kak mesec pred novim letom, nisem pa še videl modela 92 z vodnim hlajenjem...

Kar se letnika 98 tiče, so jih delali samo v začetku leta, potem pa produkcijo opustili, naslednje leto ga je zamenjala Hayabusa.

Pizdek, dej prlimi še kakšno sliko s strani, če jo imaš (magari v temo GSXR1100), kjer se bodo vilice videle tudi s strani + zgornje in spodnje križe. Kar se pa cene tiče, so jo imeli 1100 GSXR-ji vedno visoko napram FZR-kam, ZXR-jem istih letnikov.

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale eno nižje pa mogoče Honda Varadero...

Točno, je Varadero.Danes če bo vse posreči pride domov iz ''klinike''. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno niste pogruntali mojega s konca 12 strani :P

Pa ne ni Honda spljoh

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je...

[attachmentid=92626]

Hm zadnja vilca me spominja na novo FZ6S, čeprav me bega deklc od motorja, ki pa je tipično triumphovski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!