Skoči na vsebino

Mission Imposible Ii


urbi

Priporočene objave

Gledam včeraj z enim očesom Mission Imposible II... proti koncu ona akcija, ko se Tom Cruise in negativec preganjata s Triumphoma Speed triple (Cruise) in Sprint (RS?).

Cruise izvaja take trike... :blink: :blink: :blink: OK, pol pa, po hudem naganjanju po ovinkih tipa zapeljeta na pesek in... kamera pokaže zodnji gumo pri obeh motorjih... orto terenski!?!? :lol1: Pa koga majo za norca? Najprej polaganje ovinkov, pol pa kar naenkrat kramperca na zadnjem kolesu? Na Triumph Sprint :? :? :?

Če ima kdo film posnet ali pa na Divx, naj pogleda!

Urbi

p.s.: moderatorji, če to paše v Krneki, prosim...

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja to smo se ze pred leti v kinu smejal...dirkata po cest pol pa zapeleta s ceste dol, pa brže od oka zamenata gume z kramparcami-3cm profila :lol1:

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona in Speed Triple ja :) Zgleda nekak tako kot, da bi dal Ferrariju 355 gume od Opla Frontere :D Tisto o bremzanju na prednje kolo in hkratnem streljanju se bom raje izognu. Punca je zaspala poleg (jah, včasih je tut akcija preveč dolgocajtna :) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk kaj se pa čudite, saj naslov filma pove vse MISSION IMPOSIBLE. Motor je pač tak, da se po padcu sam popravi in je spet cel, gume se same prilagajajo terenu itd.... :lol1: :lol1: :lol1:

Problem je le da nevem kje tak motor kupit pač bom moral mojga vozit po servisih, doma šravfat pa imet redne obiske pri vulkanizerju. Jebiga :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa deeeej, faaaak, 700 mega zdownloadam skoz tapocasn paket adsl-a, cakam ko butl, na cajte celo 6 kbps prenos, pol se pa media player norce iz mene dela pa steka da je za popizdit!! :rtfm: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa deeeej, faaaak, 700 mega zdownloadam skoz tapocasn paket adsl-a, cakam ko butl, na cajte celo 6 kbps prenos, pol se pa media player norce iz mene dela pa steka da je za popizdit!! :rtfm: :SS :SS :SS

Prekini raje, ker ti bo žal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je ze. :lol1:

zadna guma na Sprintu da bi je je se krosla ustrasla, predna guma na ST ko bi Yamaho TW pogledu, itd... :lol1:

edino ka mi je dobr je nacin kok je Cruise pobral pistolo iz peska, je pa itak vse bol/majn science fiction - The Matriy-style. :blink:

pi es: cederom mi je probleme delu, zato je tak blokiral vse. zdej spet laufa. :yea2:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!