Skoči na vsebino

In Memoriam...


kekec III

Priporočene objave

Te dni mineva deset let, odkar je v vodah ob otoku Korčuli ,ugasnilo življenje enega naših najboljših športnikov, alpskega smučarja svetovnega slovesa ,Roka Petroviča.

16. septembra leta 1993 je Rok Petrovič, izkušen potapljač, fotografiral podmorski svet v bližini Korčule...in tam za vedno ostal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel ampak jaz pa moja mama sva se ravno včiraj pogovarjale nekaj o smučanju in pol še o tem Petroviču - kako se je vtopil ... in evo danes to vidim da motosvetu. Sem slišala da je bil dober smučar - nevem točno kdo je in kako je zgledo ker nisem fanica smučanja, ampak vseeno ga je škoda. :BUA:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda. Moj najljubši smučar, vedno je šel na vse ali nič, brez taktiziranja, pa še mal filozofa je nosil u seb :notworthy:

Nism pa prebavlal Križaja :ph34r: , je bil preveč blond...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, potapljanje - lepa, a nevarna reč ... Škoda... Definitivno mi je bil pa tip od naših smučkarjev najbol simpatico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda. Moj najljubši smučar, vedno je šel na vse ali nič, brez taktiziranja, pa še mal filozofa je nosil u seb :notworthy:

Tud moj!

Križaj je mel pač močnejšo podporo v medijih, pa še kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, ko se spustim pod vodno gladino, imam v mislih njegovo usodo... tako da ko na svoji varni globini vidim tri metre globje ribo, ki bo jo "fotografiral", raje požrem cmok v grlu in se vrnem na površino. Tako da: hvala Rok Petrovič!

Čeprav kot atleta in osebe mi ga je zelo žal...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud moj!

Križaj je mel pač močnejšo podporo v medijih, pa še kje drugje...

Tud Rok ni bil glih smučar kerga bi nazaj držal...))) Baje da so mel nekateri konkurenti svoje čase zlo zanimive dogodivščine z njegovim očetom češ da lahko samo R.P. vozi Rossignol smuči...)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!