Skoči na vsebino

Zvočniki Na Aerox-u


GeNoCiD

Priporočene objave

Eh.....nikol nebo bol spilalo ko pa avto radio

Aja ki pa bos 220V na skuteru dobil???Druge opcije ni kot ta da se edino na dalnovod priklopis :lol1: :lol1: :lol1: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.....nikol nebo bol spilalo ko pa avto radio

Aja ki pa bos 220V na skuteru dobil???Druge opcije ni kot ta da se edino na dalnovod priklopis :lol1: :lol1: :lol1: :grupni:

btw obstajajo konverterji 12V na 220V z ene 500W je okol 20k SIT

pa se neki glede avtoradiov 40W RMS na kanal.......hahahahahahahah

so se fantje spravl mert razlicne avtoradie in rezultat je max 14,7W na kanal,......in zmagovalec je bil blaupunkt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že razmišlu da bi z računalniškimi zvočniki probu...sam a mejbi obstajajo tud zvočniki na 12V ??? k sm gledu na eni tuji spletni strani, da za tm okrog 10jurjev prodajajo celotno napeljavo za skuter (yamaha aerox) pa lohka gor prklušč discmana,... Pa vklučuje zvočnike, kable, pa napaja se na 12V....sam je drek k ne pošiljajo v evropo :fight2: :004 :OK:

se kej tazga dobi tud v slo??? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka bi meu 500 W inverter ce pa mas interno napajanje ojacevalca 9 do max. 14 voltov?? direkta prklopit, pa je!

BTW, 4x50 W avtoradiji dajo celo vec ko 50 W RMS-a. celo okol 100 vatih se je ze govoril. sam vsi stirje kanali skup sesteti. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem reko.

radii, na kterih pise 4x40 in vec, dajo od sebe 50-100w rms vsega skupaj!!

ne pa vsak kanal posebej:)

100w je pa cisto dovolj. mam 30W rms racunalniske zvocnike z lesenim wooferjem pa spilajo precej glasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka bi meu 500 W inverter ce pa mas interno napajanje ojacevalca 9 do max. 14 voltov?? direkta prklopit, pa je!

BTW, 4x50 W avtoradiji dajo celo vec ko 50 W RMS-a. celo okol 100 vatih se je ze govoril. sam vsi stirje kanali skup sesteti. :lol1:

9 do 14V ja to ze, kaj pa tok ozirima amperaza............no go ti povem.......delal bo ze ja sam kako? to je vprasanje.

to si dobr povedu: se je govorilo. jst sm namrec bral rezultate testa k ga je delu en moj kolega za ŽIT (revija življenje in tehnika). tip je kar se tice avto in sploh kakrsnekoli akustike PROFESIONALEC in rezultat je max. 14,7W na kanal to je 4x 14,7W = 58,8W skupaj ce moja matematika drzi. kje je pol tvojih 100W RMS-a???? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo sli na maturanca sn odsraufu Trafo pa not kr eno simpl blok 9V baterijo nalimu pa prlotu. delal je - pazi to - 3 dni na full power skoz kolk smo se vozl z busom pa se v hotelu je blo neki muzke!! to pomeni vsaj 15 ur delovanja!! je delal pa cist ok, sele na konc ko je bla baterija hin je pa zacel clipat pa sm raj vgasnu vse skup ko se ni dal vec poslusat.

glede radij sn je reku uradnih 4x50 W, ne 4x40 W. vprasanje je tud kok je to meril (navadno se vzame sinus signal iz signal generatorja pri 1000 Hz, breme z nazivno impedanco, vzporedno vezan osciloskop, volume do clippinga, pol pa merit). sm pa reku tist kr tak. na avtoakustika.com pravjo da je okrog 22 W RMS realnih po kanalu pri tistih "najjacih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2*1 W (muzke, ne RMS), mislim da je 1,6 Ah blo al neki takga, ne vem, k mi je ta akku pred nekaj mesci spustu duso... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si pametn...o tem se govori kr velik po forumih

Praviš, da je še vač takih??? :lol1:

Ubistvu se tuki ne gre zato da bi pičke prvablu s tem, ampak da mi ni treba med vožnjo met slušalk v čeladi ker me to ful mot, pr daljših turah je pa bedn k morš skos poslušat sam zvok motorja. Če greš recmo iz Lublane v Koper je to vožnje ene par urc, pa če se umes ne ustavš je mal bedn anede
Joj oprosti, da sem prizadel tvoje občutke. Čisto sem pozabil, da na skuterju, zaradi dolgočasne vožnje, rabi povprečen mulo muziko.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nebi se kakega projektorja ali pa kake televizije na scoterja zmontirali, zaj pa ga ze malo serjete.

Jes sm glih dons satelitsko gor dajov ... pa racunalnik zej pa se modem en pametn nek morm dobit :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno: kere kanale ti pa lovi ta tvoja satelitska :P :P :P

dej te vi men povedat kaj vam bojo teli radioti? sej ga med vozno nemorš poslišat, ce ga pa tko poslišaš ga mas pa 30min 1h max. pa mas prazn akumolator :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFgeorge: ja povprečen mulo rab muzko :OK: ker v čelado enostavno nemorm montirat slušalk...pa še kot pravjo da je bl "nevarn" ker ne slišiš motorja, hupanja,...

Zok: mam tud en mal močnejš motor, sam tistga se še nism spravu predelovat :yea2: ke sigurn nebom tiščou zvočnikov notr, k jih tud nimam kam. Skuterček je pa glih primeren za šraufanje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No jaz imam v aeroxu 4x sredjtonec in 1x bass pa to se sliši skoraj 30m če je tiho pa se še zraven naredo neonko na basse pa ko mamo kako žurko v parku sem dam musko pa je žurka ta prava :yea2:

Popravljeno . Popravil fulbos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Res v pol leta stare teme pa je fajn pisat ne :closedeyes: :doze: sploh pa takšne komentarje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!