Skoči na vsebino

Runner 50ccm Vs. Aerox 70ccm


_jezus_

Priporočene objave

Jap to pa res ne....z 50ccm sn bil 40-50m za tomazom pa linotom vedno....pol z 70ccm pa sem lepo sporsceno mimo sel :) :) Zdaj pa upam da bom konkurenca Mateju :)

Pa ne boj se runner te nebo nikol prehitel oz nikoli nebos ti videl njegove zadnje luci.... :)

Roba Roba :) Še na prvem Meetingu si reko, da si komaj pelo za Linotom, ko smo šli od Linota ti je Pero bil za ritjo, pol si pa reko, da je prej dosti boljše letelo :D Kaj zaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki, kbom posneu 1 on board film se bom pa spovedov, brez driske :D :D (upam da bo to ze ta vikend :) )

Sej ti verjamem, da ti leti. Ampak mojega bivšega Aeroxa ne pihneš niti v končni niti v pospeških. Daj si 70ccm noter pa boš vido, da ga tut takrat neboš pihno. Boš mu pa mogoče konkurent :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arm, brez zamere jezus:  :fight1:

ka ti pa je? aeroxa, tolk predelanega kot je tvoj, ne prehiti NOBEN odblokiran skuter!!?

:yea1:

tako tako :)

pa še marsikateri predelani 70ccm skuter ga ne prehiti, ker je tale aerox od njega res dobro nastavlem v primerjavi z mojim ki ma več predelano, je uh in ah

sn se pelal jas z tem jezus veš :)

:D :D :D fantje fantje zleda da se niste vidl oz slišaal moje runnerce lahk vm sm to povem nov evolucion polini celinder,24 upljinjač (al neki tazga sm jih mel že tolk gor) ginnelli avspuh p(predelan na akrapoviča) športen filter variomat.......................................................... tolk dnarja sm gor ulužu k nebom nikol na svet dubu nazaj :? :( sam vask pa puši k gre neki se prmerjat z mano) :devil: :devil: uprašte speedy-mana kaj mi motor dela :wub: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, ja, počaki, da vidiš enega z rdečo F-15ko. Še dobro, da ma tako ime, ker če bi pisalo kaj druga gor bi mu še zameru, da ni reaktivec. To je oni Jovan, ko ga je na meetingu v MB pikno na prvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk dnarja sm gor ulužu k nebom nikol na svet dubu nazaj :? :( sam vask pa puši k gre neki se prmerjat z mano

Sma ze dva :)

Hehehe......jaz se upam it primerjat z tabo z aeroxom ko sem ga prejsni teden imel v grazi.Komplet evo predelava :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ves probal bi se z 4,0g valcki, pa tudi moram jih nabavit za rezervo, ane :)

Drugace pa ni nix narobe... Laufa ko p***** :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ceb runnerco ustimu tocn tko kokr si svojga aeroxa, mas pa pol problem :) VELKK :P :P

daj daj bonzy no, 50ccm proti 70ccm je vlka razlika, pa neja pa bluzi da ti gre 50 runner 120, ker si že tečn s tem

ko boš mel 70tko si lahko glasn z takimi hitrostmi, zaj pa ne :wacko: :fight2: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj daj bonzy no, 50ccm proti 70ccm je vlka razlika, pa neja pa bluzi da ti gre 50 runner 120, ker si že tečn s tem

ko boš mel 70tko si lahko glasn z takimi hitrostmi, zaj pa ne :wacko: :fight2: :doze:

Tkole je ... men je tadovg prestavn razmerje zdrobil in sem dav takratkega nazaj notr. Po stevcu mi gre zej trenutno 100 (kksn kilometr gor dol-mal odvisn tut od vremena itd.) mam pa 70ccm.

Ubistvu mava z bonzijm zej zlo podobn predelan skutr, samo da je moj 70 njegov je 50 in pa moj je zracno njegov pa vodno hlajen. Pa se to morm oment da mam zej 39.500 km :D on pa ... nvm tocn ... velik mn se mi zdi :rolleyes: .

Uglavnm gre nama skor isto, enkat sva se 100 metrov cist belanca ob belanci pelala :yea2:

Zdi se mi da mu gre u koncno zlo dobr za 50ko. Samo sam delvane motorja mi pa ni usec, ker ma na zacetku veliko lukno ... motor se kr ulece, pa zanc me je hotu ulect nekam k je blo mal u hrib (tko da sm se jes drzov pa smucov zadej :D ) pa motor kr ni hotu pretegnt ... tkoda ... to bi mene zlo motil ce bi mu ta motor. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D zej se mi pa zdi kje en zame potegnu :D :D

beno: ja tista luknja je res moteča, k res nemors nbenga rallya vozt :) alpa kšne podobne scene :), sicr pa razmišlam zej že full resno dab predelu tko: 70 alu (malossi seveda!! :yea2: :OK: ) pa ksn prestavn razmerje mal dalše pa zračn filtr pa 19'' frgazr :) aja, pa ZX pomoje neb pasov na tale kit tko dab se se za auspuh mogu ment mal s tvojmum fotrm da ksnga hudca nardi :D :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, samo tako za info : enkrat se peljemo jaz pa moj bivši frined ( :fight2: ) in nejmu na Aprilji SR, star model bol, je kazalo okoli 100, 2 gor 2 dol, meni pa 90, 2 gor 2 dol, tako da je njemu se pravi kazalo 10 več kot na mojmu runnerju... Aja pa še to, na runnerju lažejo števci za približno 15 (se pravi uni aprilji 25), tam nekje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!