Skoči na vsebino

Runner 50ccm Vs. Aerox 70ccm


_jezus_

Priporočene objave

bova šla, sam da na kšen meeting pride on :)

pa jst si morm fergazer naštelat, ker ga malo mede. <_<

pol bomo pa vidl.

pa še probat morm te valčke pa fedrce, ki si jih ti predlagal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gloga, pol bos pa prehtevov k fuknen, tko k zadnc na jesenicah nasprot taglavne avtobusne, k si kr avto po avtobusni prehitu? ce bo tko...o tvoji zmagi sploh ne dvomim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mogoce sm le mal pretiravov glede hitrosti :P

Sj ubisvtu je mal smesen vse skup, ce je mrzu motor pa ce se sklonim mi z navadnim rorm potegne skoraj 110 po stevcu, z leotom pa 115.. V Breg gre pa sam za cca.5km/h bolj, skratka jajca, ampak nekj pa le da od sebe.

@Langus:

Tist ni blo nc, to se mi je mogoce sam mal mudil, drugac taprava ludnica se zacne sele na bledu, med turisticno sezono. :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi me kksn japonc vidu bi reku, da sm kamikaza, _strudl_ ce ves kater je, no on je pa doktorirana kamikaza :unsure: . Drugac pa prehitevanje skozi nepregledne ovinke, najhuj je prehitevanje unga vlakca, alpa kksnih pocasnih avtobusov, vojaskih konvojev, itd.. Sicer se tega zadnje case zlo izogibam, ker je skoraj vsak ovink na bledu zlizan ku marija, pa se mal mi je skoda motorja, ta _strudl_ je pa svojo skuto cist sesu(enmu se v rt zagonu), ker se je navadu, tko kot jst-vozt 1m za avtm pr kakrsnikoli hirosti, ampak jst tko vozm da sm ubistvu na sredin ceste , tko ce avto zabremza, mi ga skoraj nic ni treba obvit, in tko se pac mal merkam, cuden nacin ampak zelo koristen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj vem da se mogoce slis kot da sm cist prfuknen, ampk vids priloznost, pogled v spegu pa gasa, skoz nepregledne ovinke ubistvu ne prehtevam, to sem reku namrec zarad unga vlakca k voz na bledu, je mal ozji in se ga da tud skoz tak ovink pahnt.

Drugac norc glede voznje je pa Beno, nedvomno, mislm da ne nori med prometm tolk kot pa jaz, ampak skozi ovinke ga pa nihce ne pajsne, you know after all he's no. 1 in slovenia :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da! gloga se strinjam stabo! sva sla z benotm race okol jezera, pa sm prehtevu brez dab kej gledu a gre auto nasprot al ne in sm benota pustu, in mij pol reku ce greva na pokluko, sm pa reku da lahko in sva sla gor gor kokr sva sla je blo tko no sm biu ene 5m za benotm ksva pa sla dol sm pa biu tut po 20-50m :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi me kksn japonc vidu bi reku, da sm kamikaza, _strudl_ ce ves kater je, no on je pa doktorirana kamikaza :unsure: . Drugac pa prehitevanje skozi nepregledne ovinke, najhuj je prehitevanje unga vlakca, alpa kksnih pocasnih avtobusov, vojaskih konvojev, itd.. Sicer se tega zadnje case zlo izogibam, ker je skoraj vsak ovink na bledu zlizan ku marija, pa se mal mi je skoda motorja, ta _strudl_ je pa svojo skuto cist sesu(enmu se v rt zagonu), ker se je navadu, tko kot jst-vozt 1m za avtm pr kakrsnikoli hirosti, ampak jst tko vozm da sm ubistvu na sredin ceste , tko ce avto zabremza, mi ga skoraj nic ni treba obvit, in tko se pac mal merkam, cuden nacin ampak zelo koristen.

lp

tak k jest :D :D :P jest mam polno adrenalina vseb gasss pa bo kr bo :OK: :OK: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh. sami psihoti:)

zadnic sem prehiteval en avto v skarje proti sleparju, ki je celo cesto zasedo. na centimetre sem priso. huh. adrenalinsko.

navadno ne pocnem nic takega:D samo vcasih se mi pa spiple:) oz. ce se s kolegi pelamo kam, eni so prave budale pa prehitevajo vse mogoce in nemogoce. pol pa da ne zaostajam se jaz prehitim. ampak bolj na ziher. mam vsaj 70, oni 50 :)

Mene zanima kako tehniko driftanja ma to beno?? pa kako pr vragu mu gume tako skriplejo?

je pa res da se mi zdi, kot da je stalker eno kolo proti drugim skuterjem. spredaj ful lahek, ozek, cvrst, prakticno neunicljiv in zlo vodljiv skuter. ga ma moj bratranec - polini 70 sport pa polini for race avspuh pa je kar fajn. sicer konce nima ne vem kake ker nima prenosov drugih, potegne pa malo slabse od mojega. ampak na zacetku cukne in se peljes po zadni komot:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi me kksn japonc vidu bi reku, da sm kamikaza, _strudl_ ce ves kater je, no on je pa doktorirana kamikaza :unsure: . Drugac pa prehitevanje skozi nepregledne ovinke, najhuj je prehitevanje unga vlakca, alpa kksnih pocasnih avtobusov, vojaskih konvojev, itd.. Sicer se tega zadnje case zlo izogibam, ker je skoraj vsak ovink na bledu zlizan ku marija, pa se mal mi je skoda motorja, ta _strudl_ je pa svojo skuto cist sesu(enmu se v rt zagonu), ker se je navadu, tko kot jst-vozt 1m za avtm pr kakrsnikoli hirosti, ampak jst tko vozm da sm ubistvu na sredin ceste , tko ce avto zabremza, mi ga skoraj nic ni treba obvit, in tko se pac mal merkam, cuden nacin ampak zelo koristen.

lp

in potlej se se cudite da imajo drugi slabo mnenje o nas scooterasih....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni mamo pa dost rezerve v moci da ni treba v skarje prehitevat, pa tud zaleta si ni treba jemat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag race se nrdi ... al kuko se ze rece. Pa pridem jes z tadirkalnmu O:-)

Hum...nebi blo slabo ne....ce bi blo to bi jaz priso z APNko za eter spet not pa to.. :) :) Pa nase gasilce zraven da bi mi na cilinder vodo vlivali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!