Skoči na vsebino

Kaj če Bi......


Morpheus

Priporočene objave

Kaj če bi imeli npr. 20 milijonov denarja za nakup avtomobila :yea2: , ZA KATEREGA BI SE ODLOČILI....vem, da tukaj na forumu nima nihče toliko denarja, da bi si res kupoval avto za 20 milionov, ampak vseeno me zanima, za katerega bi se odločili, če bi že imeli toliko denarja??????? :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MV Agusta F4 750 Senna. :wub:

no, pa kakega jugeca "mal" porihtanga + tunanga na enih 300 HP za spanat pred semaforji B) , drugac pa en normaln avto. Safrane 3.0 Biturbo recimo. seveda s sportnim filtrom, kolektorji, izpuhom, poliranimi kanali, lajsanim vztrajnikom, spusceno glavo, kovanimi bati, itd. tak, enih 500 kojou da bi mel. pa seveda vso mozno opremo, vkljucno s fersterkerijop (recimo 2x15" DDja zadi :P ). :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da tukaj na forumu nima nihče toliko denarja, da bi si res kupoval avto za 20 milionov

Kako si lahko tolk prekleto zihr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno takega SLR-a...

mogoče še nisi zasledil, ampak to čudo se prodaja za ceno nekaj manj kot 1 mio evrotov (in ne cca 85.000 evropskih, kot je tu debata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. kaj bi kupija? Hummerja, seveda :notworthy:

shinyhummer.jpg

Hmsplp.jpg

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi takoj kupo MERCEDES CL 55AMG.....sanje, sanje :yea2: :yea2:

pa še tebe naj potolažim: slovenska cena je 39 mio sitnih... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm težko vprašanje:

kawa zx-12R (z corbin kufri) + ninja zx-10R (navita - samo za pisto) + kak 350 do 450 hard enduro (za pohorje) + en maksi skuter (za v službo) + športni štirikolesnik (za bedarije) + supermoto (za bedarije 2) + stoječi jet ski + sedeči jet ski + še kaj.

aja, a avto bi tudi mogu kupit? eno AC cobro + renault espace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peugeot 205 GTI turbo specialka zadnji letnik izdelave, pošlihtan v nulo :D

+ 15 miljonov ostane za bencin, nitro, gume, zavarovanje in rezervne dele do konca življenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, nisem vedel da morem bit realen in racionalen :lol1: :devil:

a vse to se ne dobi za 20 milijonov? :hmm: hmmm meni se zdi to tolko dnarja, da sigurno lahko celi svet kupiš! B)

"sanja prasence o kukuruzu!" :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...RAM-a 2500 TD, Tuono za na keson. Za družbo delat Tuoni dve ukrajinski lajdri, zame za v kabino k moji pa še eno Alisho Klass al pa Cassidey...

Pol gremo pa zarad mene lahko tud v Babni vrt ovinke kresat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za slovenijo, k ma itak zlo slabe ceste, bi meni cist odgovarjal seat ibiza 2.0 16v, s sportnim vzmetenjem for rough tarmac :)

Pa zanalasc bi si zamenjov tisto mjhno rdeco tablco na zadnji strani k pise 2.0 16v za 1.1, catalysed :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!