Skoči na vsebino

Nezavest....


bubamara

Priporočene objave

Hmnja, samo teoretsko vprašanje - a nezavest pomeni, da se popolnoma ničesar ne zavedaš, ali samo, da ne migaš, obenem pa se nečesa mogoče zavedaš, ali kako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, no saj....to mene zanima! A kle ni nobenga dohtarja al koga, ki je to ze kaj prestudiral ali kako?! :?

yst trenutno casa za to nimam, drugac bi sama kaj poskusala najti.....tko da, kot sem rekla....vse info so ful, ful dobrodosle!!! Ce ne drucga, pa tisti, ki pove najvec dobi za pivo al pa dva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mene zapopade hipohondrija, se malček razgledam po spletni strani www.webmd.com, potem pa zalaufam Guglna, ki mi pove ama čisto vse. Problem je, ker se potem tolk ukvarjam s težavo, da lahko tudi dejansko zbolim. No, bi lahko, ampak tega ne počnem (več) :D

Če pa hočeš, da po tvojem dogajanju brskajo drugi, moraš povedati kaj več - kako, zakaj, kdaj, kaj se je sploh zgodilo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mešati kome, nezavesti in "skupaj pasti" (ne vem drugačnega izraza) ... to so različna stanja ... in različnim ljudem se ob različnih situacija različno dogaja ... medicinsko razliko bo pa pojadnil kakšen dr., če je kje blizu ...

- Hanzi ti si bil v komi in mogoče so tvoje sanje samo od zadnjih par minut pred prebujanjem ... ali pa ne ... da človek sanja se vidi po tem, da pod vekami miga z očmi (stanje R.E.M. = rapid eye movement)

Nezavest ni zastonj NEzavest ... takrat je nula se ne dogaja nič razen vseh refleksov in avtomatizmov vgrajenih v naše telo (dihanje, bitje srca ... ) ... ob prebujanju pa se lahko zgodi/sanja/doživlja marsikaj ...

P.S. vse zgoraj napisano je zgolj teoretsko saj konkretnih podatkov o tem ni ...

Pa saj to meni ne bo nikoli jasno :wacko: Če bi šel jaz pisat svoje sanje v prvem mescu po zbuditvi (pravzaprav bi jih moral nekdo drug takrat) bi sigurno napisal za 100 strani A4 formata.

Imam pa en košček spomina ki mi pravi da ni bilo vse sanjano v komi ampak nekaj tudi v prvih dneh po komi. Bi bilo zanimivo enkrat eno študijo narest na CITu kaj meni podobni sanjajo (umetna koma, ne poškodbe možganov ali kako drugače) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!