Skoči na vsebino

Goveja Muzka


Priporočene objave

Živio vsem!

Ne vem, kje bo to zdaj prikazano. Rada bi, da bi bilo pod Kekčevo pesmijo, ki jo je začel s Cezarja Francka sonato, ker se navezuje na temo 'Muzika'. Bojim pa se, da sem načela ekstra thread.

No, bomo videli.

Kaj menite o poslušanju goveje muzike? Nedavno tega smo se preselili. Sosedje so vsi blizu, PREblizu, žal. Sliši se vse, vidi sicer malo manj. Tako sem bila spočetka naravnost šokirana, ko je v začetku našega bivanja tukaj na moje rahločutno uho vsake toliko zaropompala tista zdrava krepka godba, ki se prilega nedeljskemu kosilu. Da je bila groza še hujša: soseda je krepko pripomogla k čudnemu občutju - :lol1: . Vsake toliko je poleg glasno zapela!

Potem pa sem se krcnila po prstih: kako smo ljudje vendar ozki! Še bog, da ima rada glasbo, magari takšno, ki ni naštimana za moja ušesa. Kdo pa sem jaz, da si jemljem pravico, obsojati tuje okuse?

In sploh: Kdor poje, zlo ne misli! :OK: :D ;)

Tako smo zdaj lepo v sožitju. Tudi ona je ugotovila, da meni pa verjetno ugaja drugačna glasba. :)

Mhm, sem rekla, mal pa že.

In se imamo naprej raaaaadi. :004 (moral bi priti stiskaški smeško; upam, da bo).

Kaj pa vi? Ste kaj strpni ali bolj nestrpni glede tega?

LP vsem od Evi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goveja muska...hmm..zaenkrat nisem glih pristašica te muske (mogoče se pa zleti okus spremeni in me to še čaka :lol1: ...upam, da ne :rolleyes: ), se jo pa kar da poslušat na kkšni ohceti, sejmu, gasilskih veselicah, pa včasih je bil popularen tud tist "šraufenciger" alikajježebil s tisto svojo oddajo,...

Jest pravim, da ni vsaka muska za vsako razpoloženje...glih zato poslušam zelo raznovrstno mjusik :D ...odvisno...kakor se počutim...

Drgač pa sem strpna do drugih...če jim je pač (samo) taka všeč, nej jo poslušajo...samo nek kompromis je pa vseen treba narest, da ne bi vsak dan sosed nabijal tistotaguvejopress. <_<

Radi se imejte! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys take zagate enostavno rešim, ker sem gluh na levo uho

:D

v desnega dam prst in

ljuuuba tišiiinaaaaaa

:D

če sosed ponoči preveč navija muziko

nabijem blazino v "bulo" , se obrnem na desno stran

&

:zzz:

še godljanja in godrnjanja in pritoževanja moje kraljice ne slišim

ko me pa začne rukati za ramo, ji pa iz garaže prinesem

tiste delavske protihrupne slušalke

& oba

:zzz: :zzz:

ja kaj češ sekirat ljudi, če so veseli

ys pravm hvala Bogu

mam pa druzga soseda k sploh ne posluša glasbe

živa hudoba, ki kar naprej kuha prepir.. zdej sem recimo dal novo kritino na hišo in je p***a skos letala okol in fotografirala

bogve kaj ima za bregom - kaj dobrega gotovo ne

:(

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena št. 1! ;-)))

A s takimi hudobami si obdan? Saj tudi jaz pravim: da le ljubi glasbo, pa čeprav za v nedeljsko juho!

In res: je živa prijaznica, zato ji je to napakico treba kar spregledati.

Ampak, da bi z njo prepevala, do tega me pa ne bo pripravila! hehehe

LP Evi

P.S.. 1, vzami še ti aparati in še ti prični slikati. Napad je najboljša obramba, ga bo potem že minilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa goveja muzika prav nic ne moti, ceprav je ne poslusam. OK, jo, ce ne gre drugace (s poroke ali pa iz gostilne pac ne bom odsel :D )

Me pa izredno moti, da vrtijo po radijih veliko hrvaske pop glasbe. Naj vrtijo raje govejo muziko, je vsaj nasa. :OK:

Aja, pa moti me tudi, recimo, spuscena sipa na avtu, notri en (dva, trije,... ) sportnik(i) :BUA: , pa na ves glas ovcje blejanje :BUA:

S takimi je tudi najvec problemov, bi vsi radi nekaj tekmovali v speljevanju s semaforja :BUA: Eh, kaj ces, sej si niso sami krivi, da so primitivci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o poslušanju goveje muzike? Kaj pa vi? Ste kaj strpni ali bolj nestrpni glede tega?

No govedna ni glih po mojem okusu sam je pa neki : Ni veselice brez GOLICE. Čeprou je govedna, ampak je pa še zmer muska No. 1!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govedno mam najraje v župi, Na Golico pa ga šibam z orleki.

Pa saj problem ni tolk v muziki, kot mentaliteti ljudi, ki jo poslušajo. Pa še tam je posredi statistika, ne pa splošni profil tipičnega poslušatelja...

Skratka, hočem rečt - nekoč sem bil orto-panker. In pank ima v mojem srcu prav posebno mesto. No, goveja muzika pa ima prav podoben ritem, kot pank. Vse je polka. Skor use. Edin, ko žgolijo tiste frčafele je mal smešno, ko grejo povprečnemu poslušalcu (50+ gorenjc al pa ata od kod drugod) bolj pod-kikle po glavi, kot pa "vokal" :D

Hmnja, zanimiv družben pojav, goveja muska. Eni mamo pank, metal, rock, klasiko, blues, jazz, soul, funk, rap in podobne zadeve, drugi se pa sam na govejo musko osredotočijo, oskousmerjenci :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi rajš vidu, da moj sosed nabija govejo muziko, kot pa narodnjake

ampak nimam te sreče :(

me tudi moti, da na radiu vrtijo preveč hr. muzike, ki mi gre zelo na q***c!

zato, če se le da zamenjam postajo.... :blink:

tisto, o večih tipih v avtu in tisto zavijanje :grrr :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prot goveji nimam nič (več...to pride ščasoma ;) )..poslušam je pa ravno ne..

imam pa ful proti narodnjakom, katerim se tud jaz, na žalost, dostkrat ne morem izognit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prot goveji nimam nič (več...to pride ščasoma ;) )..poslušam je pa ravno ne..

imam pa ful proti narodnjakom, katerim se tud jaz, na žalost, dostkrat ne morem izognit :wacko:

Hi!

A veš, da pravzaprav ne ločim, v čem je razlika med govejo in narodnjaki? Sem mislila, da je to eno in isto, vendar je nekdo že prej to omenil, da ene mara druge pa ne.

Razlaga - možna? Pliiiiis!

Evi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš, da pravzaprav ne ločim, v čem je razlika med govejo in narodnjaki? Sem mislila, da je to eno in isto, vendar je nekdo že prej to omenil, da ene mara druge pa ne.

narodnjaki <> govedna = narodna glasba

jug <> sever ...

... bolj jasno ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj res!

Thanks, Hotschko! Ja, ja, še tega bi se manjkalo - čeprav nisem ravno narodnostno nestrpna.

Ampak pri muziki se vse - no ja, marsikaj - neha, ne?

LP Evi

tist je OVČJA muzika - da smo si na jasnem - ne goveja

razlikujte to zelo važno podrobnost prosim

torej:

"teeeeraaa čoooobaaan ovčiiiceeeee eeeeee eeeeee eeeeee eeeeeeeeeeeeeee

prekoooo jeedneeee reeeečiiiiceeeee eeeeee eeeeee eeeeee eeeeeeeeeeeeee...

to NI goveja muska za govedno

kar se te ovčje muske tiče sem nestrpen, ne to je premilo rečeno

dobesedno histeričen, popi***im ob zvokih "narodnjaka"

JNApranjemozgapress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest sem pa alergična na govejo musko na ovčjo musko , na našo zabavno musko(a la zlatko dobrič in podobni)

in ko zaslišim zvoke , postanem vsa pikasta in črtasta ......... :kva1: :P :BUA:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa goveja muzika prav nic ne moti...

Goveja muzika, pleh glasba, domaca Slovenska, narodno zabavna (ne jugo narodna) kakorkoli ji recete je ZAKON.... :notworthy: :OK: :yea2:

....ob pravih trenutkih B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goveja muzika, pleh glasba, domaca Slovenska, narodno zabavna (ne jugo narodna) kakorkoli ji recete je ZAKON....

....ob pravih trenutkih B)

ob pravih trenutki & za prave ljudi

nivsakzavsakomuskopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kje ti zdaj ta ideja,evi zlata?! seveda ne strezemo po zivljenju nobenega....... vsaj ne nacrtno; samo v afektu in samoobrambi. :lol: samo to je ze druga zgodba.

in kaj imas proti govedini na zaru? 500g steak,3 cm visok,medium...... aaahhhhh. B) po moznosti s kaksno dobro prilogico...... eh,spet sanjam. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icek

(hehehe, če bi ti vedil, kaj to v nekaterih delih štajerske pomeni! Potlej bi se pošteno ustrašil, ker bi bil nič več in nič manj kot primeren za na žar; s prilogo ali brez!!! :lol1: ; ampak prvotni moj namen je bil zgolj in samo pomanjševalnica! Verjemi mi, prosim, sicer me bodo izključili iz občestva!)

Na tole:

"in kaj imas proti govedini na zaru? 500g steak,3 cm visok,medium...... aaahhhhh" ...

ti pa odgovorim, da sem sama bolj za zelenjavo in sadje, mesek samo takolce malo kdaj pa kdaj, za okus in za boljšo kri - v kolikor to moja plava sploh potrebuje!

:D Evi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea se ti meni bati..... tocno in sploh eksaktno vem kaj pomeni icek....... ves kaj pomeni ic(ik)a? :lol:

sicer & sploh: kako lahko kaj takega skoraj pravega stajerca vprasas! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea se ti meni bati..... tocno in sploh eksaktno vem kaj pomeni icek....... ves kaj pomeni ic(ik)a? :lol:

sicer & sploh: kako lahko kaj takega skoraj pravega stajerca vprasas! :hmm:

Ica, ali nje pomanjšana verzija, icika, seve, je sestrica iceka. Ali pa njegova sestrična; teta malo težje. Ali pak pač.

A ti tudi, Ice? Si Štajerec? AMpak čez Prleke jih pa ni!

Pa ker ste tu sami bolj motoristični, eno par mest pa mate tam v Prlekiji, kjer se zbirate, ne?

Evi - nemotoristka. Sedela samo v otroških letih 1x na mopedu, 16 km, r..t skoraj pomrznjena. Za celo življenje motornih uživtkov dovelj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"eheheheheh...... kaj naj recem...... lotmerk in jaz imava neke veze. "

Saj nemrem verjeti - Lotmerk in jaz imava tudi neke zveze! :D :D :D :D :D

Saj sem vedla, zakaj moram v ta forum. Pepe me je privabu, ostala pa bom zaradi takšnih ...ej, ampak kak si te lahko mrzel? Saj te veš, kakšni smo tam! Vroči skoz in skoz! :OK:

Pa ...čakaj, čakaj; te neodkritosti pa te jaz pozdravim, če te nihče prej ni mogu!

Evi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!