Skoči na vsebino

Goveja Muzka


Priporočene objave

Ice = zelo odkrit človek

če bi prebrala njegove poste bi natančno zvedla vse o njem

ganerabišničzdravitpress

:D

yasno

pa da ne more kar naprej pisati v vsaki temi svojo life-story

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yasno

pa da ne more kar naprej pisati v vsaki temi svojo life-story

yep......bi imel ze krepko preko 120k postov drugace :P ....in tega seveda nocemo,kajne?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"eheheheheh...... kaj naj recem...... lotmerk in jaz imava neke veze. "

Saj nemrem verjeti - Lotmerk in jaz imava tudi neke zveze! :D :D :D :D :D

Saj sem vedla, zakaj moram v ta forum. Pepe me je privabu, ostala pa bom zaradi takšnih ...ej, ampak kak si te lahko mrzel? Saj te veš, kakšni smo tam! Vroči skoz in skoz! :OK:

Pa ...čakaj, čakaj; te neodkritosti pa te jaz pozdravim, če te nihče prej ni mogu!

Evi

BTW another HINT: poglej vcasih kaksen "profil". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v vsaki temi svojo life-story

yep......bi imel ze krepko preko 120k postov ..

ma ti si kr prvošč.. če čš...

bomo prvič vidl kako moderator

sam sebe radira&zaklepa

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

malo smo že mimo teme o goveji in še kakši muziki - a ne???

no, meni gre na živce, če jo soseda (kar se dogaja vsak dan) nabija tak da cela ulica mora poslušat! Drugače pa nimam nič proti nobeni muziki. Jaz si bom doma za moja ušesa že naštimala samo to kar meni paše.

:P

Kar pa se tiče Lotmerka - Ice te pa le prijdi enkrat v naše kraje ka vijdin ka je zajtou s teuf pa s ten našin krajon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nata,ti mogoce besedici "road" & "warriors" kaj povesta?!  ;)

:OK:

!!! Valda dragi moj !!!

:OK:

:yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nata,ti mogoce besedici "road" & "warriors" kaj povesta?! ;)

Ice, BTW: dans enga vašga vidu na cesti, z tablico MS, pa ni bil Stane, ampak z enim chopperjem modrim starejši letnik... tip jo je mahal po avtocesti v Ljubljano.... bi ga sam orad opozoril, da mu zadnja rdeča luč ne sveti... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih jo prav z veseljem poslušam (odvisno od družbe in kraja). Na kratko: Nimam nič proti njej prej proti kaki drugi :hmm: O:-)

saj vem da me boste sedaj imeli za še bolj čudnega AMPAK TAKŠEN PAČ SEM, pa tudi tisti ki jim goveja ni všeč sem že nekajkrat prepričal da jih je goveja spravila v boljšo voljo kot pa njihova. Le zakaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pri vseh zvrsteh glasbe imaš tudi pri "goveji" dobro in slabo ... nisem ravno navdušenec narodno-zabavne glasbe, ampak če bi se Avseniki zopet zbrali skupaj, bi jih šla pa definitivno poslušat.

Sva pa ravno včeraj zvečer z mojim dragim kliknila na drugi program TVS in so ravno predvajali Festival Vurberk 2003 in ko sem slišala besedilo "moj kuža Fifi se podi ... :cry: :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara govedna je bila še kar nekako prebavljiva. Se je dalo če ni šlo drugače poslušat pa ne slišat. To, kar pa sedaj po nesreči včasih ujamem, je pa zame bruuuugh&bljaaak.

govedina = narodnjaki

pa kje je un smešk k'kozla??

Nasploh mi gre na jetra "muzka", kjer se prodajajo ritomiganje in gatke pod kiklco, bučmani buljo in ne priznajo, da je to tist kar jih rajca in pravjo da je muzka fejst.....

Stari blues in R&R pa še kaj malega povrh je meni čez in čez zadost za ta life.

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamislte si gasilsko veselico brez goveje muske!Jada... :xx:

Mi čist dol maha za gasilske veselice. Sicer pa bistvo (vsaj enga zaklat) lahko izvedejo tudi brez muske. :BUA: :angry:

Imam raje moto zbore :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka muska nekam paše in tudi z govejo je tako. Kako bi pa bilo če bi recimo v Planici ali pa na veselici igrali jazz. Mogoče je to meni samoumevno, ker sem navajena, da je to od nekdaj tako. Sploh pa nekaj štikelcov je res dobrih: Golica, pa na Roblek bom odšel pa Ne reci nikdar, Tam kjer murke cveto, Slovenija od kod lepote tvoje...

Konec koncev je pa to Naše in raje imam frajtonarco kot pa guslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE RECI NIKDAR by Waterfalls??? :o :SS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!