Skoči na vsebino

Krvna Skupina


D.J.

katero krvno skupino imaš  

127 članov je glasovalo

  1. 1.

    • A
      20
    • B
      8
    • "0"
      27
    • AB
      7
    • alkohol
      7
    • ne vem
      32
    • modra kri
      5
    • nekaj X?
      4
    • nimam je, sem ROBOT
      7


Priporočene objave

napisal si da je to na bencinskih črpalkah in to je tudi petrol...

;)

nikjer nisem niti omenil bencinske crpalke. :P

HINT: kaj pise na tistih cudnih receh na taksnih cudnih postajah,na katerih visijo take cudne naprave s crnimi gumiranimi cevmi iz katerih tece taka smrdljiva,skoraj prozorna tekocina,katero vlivamo v rezervoarje in katera prekleto prevec stane?!

tole je opis bencinske črpalke... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut A+... baje je ze ljudi s krvno skupino A primerno vegetarijanstvo, od mesa pa le piščančje meso in ribe... :)

v mojem primeru to definitivno drži :D ... mislim pa da se Alla ne bo strinjala z mano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, moram pogledat........

pozitivc A grupe.

Sem pa imel kolega, ki je imel ABnormal. :D :D

Drgač mi je pa Ice-ov odgovor všeč in Evi, ne vem zakaj, ampak neki mi ne znese......

Mogoče se morava na kokto dobit, ponavadi se takrat skuliram.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej o 91 oktanih, še do pred kratkim vem da je bila v Lj bencinska, ki je točila to gorivo, verjetn so jo ukinli??

ameriški avti in nasploh low comp mašine majo rade to gorivce

no, nazaj na temo, zakaj krvne skupine...zato, da se vidi, kdo je najbolj/najmanj ogrožen, v primeru prekomernega izlitja (blagor alkololokrvnikom) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, B in 0

Pri ljudeh sta znana dva različna encima: eden je odgovoren za pripenjanje sladkorjev, značilnih za grupo A, drugi pa za B. Genetski zapis za encima leži na kromosomu 9. V kolikor ima posameznik funkcionalna zapisa za obe glikozil-transferazi, najdemo na njegovih krvničkah tako sladkorje skupine A kot B-njegova krvna skupina je AB. Pri tistih, ki imajo funkcionalen le zapis za en encim, drugi zapis pa zaradi mutacij tvori neaktiven encim, določimo krvno skupino A oz. B. Ljudje z grupo 0 pa imajo neaktivna oba encima.

Prisotnost mutacij v zapisu za posamezen encim se zelo razlikuje med populacijami: med Kitajci prevladuje skupina B, med Afričani skupina A, južnoameriški Indijanci pa imajo baje izključno krvno skupino 0! Pri Slovencih prevladuje skupina A, za petami ji je 0, manjši pa je odstotek B in posledično tudi AB.

Več pa na :

http://www.kvarkadabra.net/index.html?/bio...vne_skupine.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem obkljujal nekaj X sem s tem mislil, da eno zihr imam, ampak nimam pojma katero - pac eno X. Nisem dojel, da je kategorija rezervirana za 0- (al kako ze).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PMS +, aja :hmm: to ni na seznamu pol sem pa 0+ a to pa vela, ne? :) Čeprav še vedno verjamem da so me ob rojstvu zamenjali ker ma mama A skupino in foter B al AB v glavnem, človek se zamisli. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..vedno verjamem da so me ob rojstvu zamenjali ker ma mama A skupino in foter B al AB v glavnem, človek se zamisli. :hmm:

a dega, no

:hmm:

a maš ti tut kri

:?

lej, lej - kdo bi si mislil

:hmm:

da so te pa ob rojstvu zamenjali je pa zihr

& s tem enga hudooo osrečl

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem jaz sem nekje tam med ne vem ... :unsure: Možno je itak vse ...

V bistvu je možno sam tist kar imajo tvoji družinski člani :)

ps: jest tut nimam pojma kero skupino mam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PMS +, aja :hmm:  to ni na seznamu pol sem pa 0+ a to pa vela, ne? :)  Čeprav še vedno verjamem da so me ob rojstvu zamenjali ker ma mama A skupino in foter B al AB v glavnem, človek se zamisli. :hmm:

Če ima mama skupino A, oče pa skupino B, imaš ti teoretitično lahko katerokoli krvno skupino. Se pravi A, B, AB ali 0!

Če pa ima oče skupino AB, so možne vse krvne skupine razen skupine 0!

.) , TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje lahko to izveš katero skupino imaš?

... mi smo v šoli pri biologiji sami naredili test ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mi smo v šoli pri biologiji sami naredili test ...  B)

Mi tut! :D

Pred tem je učiteljica ful poudarila, da so pri našem delu možne napake in naj rezultatov ne jemljemo za 100%. Kajti v sosednjem razredu je en mulo naredil doma hudo štalo. :kva2: Njegova krvna skupina se nikakor ni ujemala z očetovo... :hmm:

TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!