Skoči na vsebino

Problem S Skupnimi Prostori!


premza

Priporočene objave

Tudi mene so same uhe!

LP

Windsurf

Najprej tako pompozno sprašuje po nasvetih modrecev Motosveta, nadaljevanja zgodbe pa nam očitno ne privošči... ccc.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imajo več stanovanjski objekti ( bloki ) upravnike. Pri nas smo podobne probleme reševali prek njega. Enostavno je dal okrožnico, da tisto, kar ne sodi v skupne prostore - razna krama v kolesarnici in podobno, da naj jih lastniki odstranijo, drugače bodo končali na odvozu kosovnega materijala. Kdor ni svoje odstranil je pač odpeljal Dinos v svojih akcijah. In sedaj je v teh skupnih prostorih to, za kar so bili namenjeni. Motorja pa klub temu ne dobim notri - preozka vrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje smo že ostali... :hmm:

Aja, z upravnikom sem se dogovoril, naj pošljejo lastniku krame dopis, naj prostor izprazni, ali pa ga bo izpraznil upravnik na njegove stroške. Dopis je prispel že naslednji dan! O:-) In reakcija lastnikov krame. :o Najprej me je prišla besedno napadat gospa :fight2: , potem pa dan kasneje še gospod. Ta se me je lotil kar fizično! :blink: ..."Nimaš ti kaj iskat u MOJI garaži..."

Njihova razlaga.

"To smo mi spucal, ko so kontejnerje odpelal, in zdaj je to NAŠE..." :lol1:

Ker pa sem prostor slikal in sliko natisnil na letak, s katerim sem stanovalce v sliki in besedi seznanil s problematiko, so izjavili... "a zato čemo te tužit..." B) "Tužit čemo te..." tud zato, ker sem sosedu v pričo njih povedal, da imajo not same smeti, kar pa seveda ni res... "To so od mog sina gume, da menja pozim, tistu banu bomo imali za race, ovo korito nemamo kam dat, imamo sad novi, pa ..., tepih imam za u novu kuču, znaš kupili smo kuču..." :lol1: No, karkoli rečem ali storim je njihov komentar... "čemo te tužit..."

Pa še nekaj izjav, ko je prišel upravnik na ogled, če je zadeva urejena.

A lahko prosim odklenete prostor!

"Nemam ključa, sem ga dala mužu, a muž dolazi šele u suboto"

In zakaj ga ima on?

"Je reku, da njemu dam ključ i ja se z mojim mužem ne bom kregala" :notworthy:

In ko je pogovor skrenil na ostale skupne prostore.

Sušilnico ste si tudi prisvojili.

"I sušilnica je NAŠA, sused ima dost velik stan da not suši"

Zakaj pa so v sušilnici omare?

"Imam not čevle. Veste, nemam doma placa. Zato sam je i zamrežila (sušilnico), a sad ču i da je ubojim"

In ko je pogovor skrenil na še bolj splošne zadeve.

In zakaj nočete plačevati čistilke?

"Tu, gde je MOJE, sam pucam, drugo pa ja ne umažem" :OK:

Smo se pošteno nasmejali! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja, križ je s sosedi! :?

Še dobro, da le z enim in je ostalih 36 :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, samo to še reci, da so dejansko najemniki, ne pa lastniki, pa se bom kr uscal od smeha ... :D

Pismo - find another garage... tole brez prelivanja krvi, ali pa vsaj grdih urokov, ne bo šlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o shit :lol1: :lol1:

no, sej tu ni rasna problematika ampak čudno dojemanje te družine

samo pazi, oni ne tužijo po sodiščih, ampak radi pravico vzamejo v svoje roke, ker kot vidiš imajo ta čut zelo dobro razvit

če mu poveš nekaj, kar ne razume, je odgovor..a me ti zajbavaš

če mu poveš nekaj, s čimer se ne strinja, je odgovor...platit češ mi

če mu poveš kaj čez njegove navade, ki niso v skladu z ostalimi ga hitro užališ in če bo treba, bo čakal 25 let, da ti vrne storjeno mu krivico...na kratko, platiš mu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta.

Me veseli, da se vsemu temu smeješ. Mislim. So pa res....

Skratka. Le naprej. Neka on tuži itd... ha ha...

Ne more en sosed jebat 36 ostalih. Ajajaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta.

Me veseli, da se vsemu temu smeješ. Mislim. So pa res....

Skratka. Le naprej. Neka on tuži itd... ha ha...

Ne more en sosed jebat 36 ostalih. Ajajaj...

quess again.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč se ne sekiri sused bomo že rešil ta problemčk sa skupnima prostorama glej ti parkiri udzuni ker kaj boš klačil motor notri v mojo garažu če pa viš da sploh ni notra več placa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!