Skoči na vsebino

Povezava


Thundercat

Priporočene objave

Imam en problem....2 dni nazaj sem na novo naložil Xp-je(na novi disk)!Problem imam s povezavo z internetom....uporabljam Voljo za dostop in Isdn...dogaja se da mi po približno 10 minutah(normalne uporabe) povezava začne tako grozno počasi delat sploh se ne premakne nikamor...če hočem priti na Motosvet(ali kam drugam) mi približno 7 minut nalaga stran....podobnih problemov nisem imel...najprej sem mislu da popravljajo kak server ali pa strežnik...vendar se stvar ni odpravila!

Ne vem če je možno da imam kak problem z računalnikom ali kaj...internetne nastavitve so take kot so postavljene na začetku...Default!

kaj mislite kaj je narobe... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je napisal SymRu,...verjetno imaš virus :( ...nabav si antivirusni program ali pa če ga imaš!!!

Priporočam Norton AntiVirus 2003!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fasal sem W32 Welchia....F-prot mi ga ni znal odstrant..Norton tudi ne..pol je pa Worm Removal dokončal zadevo....pazite ta virus sedaj razsaja.... :hmm:

"V torek je ameriški sistem za imigracijo zadel virus W32.Welchia, ki izkorišča RPC-luknjo v Windowsih.

Kmalu je postalo očitno da je črv prizadel omrežje do te mere, da je bilo potrebno temeljito čiščenje.omrežje je bilo izklopljeno za 9 ur.To je najbolj prizadelo prosilce za vizume ki niso mogli priti do njih.

Uradni viri trdijo da ni bila ogrožena baza v kateri imajo shranjenih okoli 75.000 imen morebitnih teroristov"

Vir:Teletekst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!