Skoči na vsebino

Prva Enduro Dirka - Poček


Noise

Priporočene objave

fajn slikce

na žalost sem bil le z avtom na zbornem mestu in sem šel hribolazit (najvišji hrib na sliki s tanki) - Sveta Trojica, kjer je Martin Krpan vlačil in švercal sol

gor je cerkvica iz nekje 13 stol, in še celo nekaj jo obnavljajo

ko sem bil na vrhu (1 x en razgled), sem slišal HARD-e, videt ni bilo pa nič

na Trojico se da tut z avtom pridet, tko da škoda, da ni ste šli z mopedi gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva uživala,predvsem po Počku ,kjer smo malo švicali in se precej zabavali,kjub temu da sva bila dva na motorju. Tako furo bo treba ponoviti v čim bližnji prihodnosti!!!!!!!! :OK:

Lep pozdrav vsem udeležencem in upava da se kmalu spet vidimo v takem stevilu kot smo bili vceraj. :lol1: in :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva uživala,predvsem po Počku ,kjer smo malo švicali in se precej zabavali,kjub temu da sva bila dva na motorju.

Ja, to sem pa že tvoji rekel, da sta carja in da moram poslati mojo k tvoji v šolo.

Dva na motorju na terenu :o B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Trojico se da tut z avtom pridet, tko da škoda, da ni ste šli z mopedi gor

:D (bo za drugič kej ostalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po srečanju z ORGANI (so nam povedali da je zaprto območje)

Manjka tabla GIBANJE OMEJENO, ENDURO VOŽNJE :naughty: :naughty:

post-20-1064755188.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema,ti naslednjo furo kr svojo pripelji s sabo,ostalo pa prepusti meni.Kar se tiče pa "dva na motorju",ti povem da v dvoje je tudi lepo sploh pa,če sta usklajena(sej ves kaj mislim) ha,ha,ha

:lol1: Mojca&Rudl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro dobra dogodivščina :D ............Noise hvala za slikice, da smo mel tut uni k nismo bli tam kej od tega!!!!!!!!!!!!!!!!Res super!!!!!!!!!! :D

Mislim da bi mogle postat take 'soft' enduro vožnje stalnica in mogoče celo vaja za kasneje kako večje potovanje v neobljudene kraje!!!!!!!!!

Mogoče pa se Romunija uresniči l. 2004 v velikem številu in prijetni družbi!!!!!!!!1 :hmm: :hmm:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise hvala za slikice, da smo mel tut uni k nismo bli tam kej od tega!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimogrede, in zakaj ti nisi šel zraven???

Kar se tiče za naprej -- jaz sem za Poček že za naslednji vikend. Nekaj nas bo ziher šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče za naprej -- jaz sem za Poček že za naslednji vikend. Nekaj nas bo ziher šlo :D

Midva sva za to da se gre naslednji vikend :OK: !!!!!Samo,da bo vreme O.K.

P.S.A imaš še kej teh hudih slik?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, moram priznat so ble punce res korajžne :OK: , upale peljat po takšnih in drugačnih terenih razgibanega Počka! :yea2: Drugače lep giro, mal smo se falili z hardi, :( odpeljali del poti na Počku, ter se ustavili na Rakeku. Razen manjših zdrsov in enega utapljanja smo odpeljali off-giro B.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, in zakaj ti nisi šel zraven???

Se je ena živalca naselila v mojo glavo :) :( :P :D :) :wacko: ........le kaj bi to bilo!!!!!!! :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: O:-) O:-)

Ciao,by Pero

PS:Ta vikend pridem 100% če bosta veriga in vreme zdržala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so vas VP (vojaška policija) pregnali?

iz kere lokacije (točno) pa?

pri tankih, silosih...

poček je območje, kjer je gibanje omejeno, ni pa prepovedano, kar pomeni da se odsvetuje potikanje po teh območjih oz je dovoljeno na lastno odgovornost, v primeru vojaških vaj pa so itak vsi dovozi zastraženi, takrat pa je gibanje res prepovedano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso nas pregnali-so nas samo opozorili naj se ne vozimo izven cest(poti);bili pa so ta PLAVI in ne vojaška policija

Ja, in zakaj se ne bi smeli vozit izven poti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kot ste že povedali je bilo res fajn in se pridružujem mnenju, da to ponovimo še kdaj. Pa mogoče še na kaki drugi trasi.

Se vidimo naslednjič. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jst bi tut šla še kdaj. Sam ta vikend ne bo šlo :(( Je blo ornk adrenalinsko, sm kr zašvicala tam med tistimi luknjami in lužami. Hudoooooooooooo.

Hočem še. Hočem še. Hočem še. Hočem še. Hočem še. Hočem še. Hočem še. Hočem še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!