Skoči na vsebino

Donacco Vs. Timmg Oba Z Dolenjske C.


..::NRG::..

Priporočene objave

Dons sm obiskov oba serviserja, pa me zanima kakšno je kj vaše mnenje o njih, koko so vn kj uštimal, kakšne cene mata, kvaliteto, in vse kar paše zravn! Kam ga vozite na servis, seveda če ste iz Ljubljane ali okolice.

Pri Donaccotu sm dons naroču bele lampe in F1 špegle in jih dobim že v sredo, ko gre model v Italijo. Tko da pri njemu je to šlo zlo hitr. Poleg tega mi je še vse razložu kako in kaj :hmm:

Pol sm pa letu še do timmga, ki je ene 1000m nazaj po Dolenjski, tm smo pa tut eno debatu udarl in mi je full velik stvari povedu u NRG-jih (še posebi o teh sport verzijh) ker mi prej ni noben tega povedu :hmm:

On mi bo pa dal nove puše v vilce in zamenu jermenček za pumpo od olja, ki je velikokrat uzrok za zariban motor, ker ga večina folka in tudi serviserjev pozabi menjat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timing:pero je dobr decko ampak sam za hitre stvari tko mislm kar ti pred tabo nardi dobr sraufa sam je ucasih mal povrsn pa stranke ma tko da se mu bl jebe.Je pa mal cenej od donaccota za ksne rezervne dele kar jih ma na zalogi drgac za tist kar more prpelat iz italije bos pa caku!

Donnaco:zlo dobr sraufajo kit nastavjo tko k je treba res razlozi ti tut dobr sam more met cajt tko k pero.drgac pa jst se nism slisu graje cez njega ce je na dirkah pol ves da ne more bit slb.

Vilce:je dal en kolega k perotu to narest pa je spet cez 7 dni blo isto tko da se pomoje ne splaca

Jerman:ti ga jst za 1.500 zamenjam ce hocs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jermen itak bi lohk sam zamenu sam, sam mi je oblubu da mi ga bo še zaston zmontiru, tko da nevem zakaj bi se sam mazu ;)

Za vilce je to zadnja varjanta pri Perotu, k mi bo Donacco dele iz italije probu zrihtata od Malossija ene trde race vrjato, bo mo vidl :hmm:

Jst sm Perota upašu če bi se dal kj iz Italije dobit pa je reku da bl težko la pa da bi dolg čaku, razn za kakšne osnovne stvari.

A pol pravš da je Pero cenejši? Kam ga pa ti pelš na servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jst sm pa mislu da je lih ubratn, da je Donacco mal bl tko površn pa to pa da je Pero bl natančn!

Kva pa drugi pravjo kj o Perotu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst poznam oba kr dobr, beri stalna stranka.......

oba znata veliko........sam cajt morta met da ti razlozita..........z nobenim od njih nisem imel slabe izkusnje, razn pero mi je enkrat eno puso zaj......ampak nima veze........

kar se tice cene se mi zdi da sta si cist glih......sam da pr acotu prej dobim dele(in to tocno tiste k sm jih narocu) to se mi zdi edini minus pr perotu......

se mi pa zdi bl tkole:

aco je bl za skuterje, pero pa bl za ostale motorje.....

btw: se neki ceprov je mal of topic pa vendarle. se ostali serviserji (beri moje izkusnje):

MikMehanik= kovic raztura stvar, ostal delovni kader pa bl pojma nima kt ne (pa se drag je, no kukr za kaj)

Zivec= o nem lohk recm najslabse kar si lohk sploh spomnem ((pa raj ne bom pisu) definitivno slaba izbira)) :BUA: :BUA:

pa se ksn bi se najdu, sam uni so pa bl tko............. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jst skos vozm skutr k Timmg k uredu nardi zadevo pa se dost pocen je edin ce je kj treba iz italije dubit je pa mau kriza k cakas k zmesan. K mi je rihtu evo auspuh pa to sranje je trajal celo vecnost. V skutr mi je zmunteru evota pa nimam nobenih pripomb stvarca res hudo dela :)

MikMehanik k temu pa furi ce mas prevec kesa k ma use tok drago furu sm ke ktmja in nc vec ke ne pelm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res Miki je drag ko svina :lol1:, drugač če maš pa keš pa ni problemov.

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem prvi servis pelu na timmg ker je edini uradni serviser za moj skuter in 1. tip mi je šel zlo na roke ker ob sobotah ne delajo pa je vseen pogledu, 2. pocen mi ga je druzga pa pr 1000km že ni blo za narest :) Po moji oceni je tip zlo vredu, drgač pa niti nimam tolk izkušenj z serviserji, tok tok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donnaco:zlo dobr sraufajo kit nastavjo tko k je treba res razlozi ti tut dobr sam more met cajt tko k pero.drgac pa jst se nism slisu graje cez njega ce je na dirkah pol ves da ne more bit slb.

Kermu pa šraubajo na dirkah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donnaco:zlo dobr sraufajo kit nastavjo tko k je treba res razlozi ti tut dobr sam more met cajt tko k pero.drgac pa jst se nism slisu graje cez njega ce je na dirkah pol ves da ne more bit slb.

Kermu pa šraubajo na dirkah :?

kulkr jst vem je tekmoval v solo verziji.......kdo je pa vozil, in v kerem razredu pa nimam pojma.......vem pa da je mel zipa (take lepe zelene barve) navitga k hudic........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelte k lipniku pa bo :OK:

Kolk pa računa lipnik na uro? Zdej bom kmal verjetn mogu na servis pelat k je neki za porihtat pa se odločam kam bom pelu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in kaj so te "normalne storitve"? Je to tu nastavitev skuterja (valjčki, federce) in če bi mojga sploh pogledu? Sam konc koncev je pa skuter le skuter in v mojmu ni nobene nove tehnologije :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulkr jst vem je tekmoval v solo verziji.......kdo je pa vozil, in v kerem razredu pa nimam pojma.......vem pa da je mel zipa (take lepe zelene barve) navitga k hudic........

to si ti samo na netu gledu kako se pripravlja dirkalni skuter? jest sm tut to gledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti samo na netu gledu kako se pripravlja dirkalni skuter? jest sm tut to gledu :)

????????? in kaj si hotel s tem povedati........

btw jst sm ze vidu kako se sestavlja skuter za dirke,.........sm ga tud jst ze sestavlju z pomočjo parih kolegov (beri cnc, frezanje, struženje, inpodobno, k jst nimam tacga orodja doma......)

........gilera 180cc (ups 174cc polini navit.....) varjanta.......hehehehehe.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!