Skoči na vsebino

Donacco Vs. Timmg Oba Z Dolenjske C.


..::NRG::..

Priporočene objave

Ja menu mi je ploščice, pa jermenček pa ene dihrnge, pa neki pucu pr frgazarju in je blo 6k delo 2k. Res odlično upravljeno in poceni, vsaj zame B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dele sm ga dubu od Timmg -ja. in je vse dobr naredu. deli so bli 7k, vse skupaj pa 10k.

zadaj pa zracunajte kolk je blo delo :)

aja se to: delu je 2h.

Popravljeno . Popravil psyho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sm bil zdele pr lipniku in mi je reku,da je moj motor cist v pizdi :( :angry:

to leti predvsem na mikmehanika :angry: :angry:

bomo vidl za kok bo moja denarci manjsa po vsem tem popravljanju drugih serviserjev :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, ocitno bom stalni gost tam cez kaksno leto, ker mam na dolenjski stanovanje pa grem studirat pol drugo leto:)

kje tocno pa lezita ta servisa?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Lipnika morm povedat da mogoce mal prevec zaracuna, ampak nardi pa zelo dobr, morm pohvalt, do sedaj sem vsakic peljal k Lipniku, razen nekaj malenkosti, ki sem jih nastelov doma.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa pr donnacotu stane ura dela?

Donacco ma men se zdi za srednjo težavnost okol 4k :cry: na uro, saj tko mi je takrat reku :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tok ma pa tud mikmekanik.

Kolk hitr pa nardi donacco?

Ker pri miku dobiš motor v 1 dnevu.

Ja sam mikmehanik bl sam gobc vrti kolk vse nardi, pa nastav u esnic pa pomoje bl mal, moje mnenje. Sam obere te ornk :cry:

Ja za donnacota nevem kolk nardi hitr, pomoje da ne preveč hitr k ma zmer ene 5 motorjev pred garažo.

Timmg ti pa nardi takoj,sam on ma tako poslovanje, da se morš pr nejmu naročit in takrat pridš in ti nardi takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mikmehanik je drgac eden boljsih v slo., sam ponavad mularijo "na hitr" odslovi, ubistvu se mu "jebe" kako nardi, ce se pa mal bols poznas pa to je pa use ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mikmehanik je drgac eden boljsih v slo., sam ponavad mularijo "na hitr" odslovi, ubistvu se mu "jebe" kako nardi, ce se pa mal bols poznas pa to je pa use ql.

Ja pomoje da je točno tko :cry:

Sam to ni odnos, ki bi ga mogu dajt dobr mehanik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!