Skoči na vsebino

Motosvetova sreda


lojzi

Priporočene objave

Kje ste bili pa včeraj vsi?! Ob 20:30 je bil pred OLP en sam motor. Se mi niti ni dalo parkirati in iti pogledati, če je kdo noter. Sem naredil potem en krog do Indian puba, spet nikogar?! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bili pa včeraj vsi?! Ob 20:30 je bil pred OLP en sam motor. Se mi niti ni dalo parkirati in iti pogledati, če je kdo noter. Sem naredil potem en krog do Indian puba, spet nikogar?! :huh:

zakaj se pa vaša gnada ni usedla za mizo v enem od dveh omenjenih lokalov in počakala na ostale ... :huh: :? ... nekdo pač mora biti prvi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bili pa včeraj vsi?! Ob 20:30 je bil pred OLP en sam motor. Se mi niti ni dalo parkirati in iti pogledati, če je kdo noter. Sem naredil potem en krog do Indian puba, spet nikogar?! :huh:

Ne, si bil pa prej tam, ker smo ob 20,30 bili tam že tudi drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bili pa včeraj vsi?! Ob 20:30 je bil pred OLP en sam motor. Se mi niti ni dalo parkirati in iti pogledati, če je kdo noter. Sem naredil potem en krog do Indian puba, spet nikogar?!  :huh:

:blink: :lol1:

Iz prve roke lahko povem, da se je zadeva začela, ko sva z ninocko kot prvi prišli v OLP okrog 19:40..najprej sva zunaj za mizico čakali in popili pijačko, nato pa sva notri udarili en biljard in nato po eni igri dočakali ostale motosvetovce, ki smo se sčasoma zunaj gnetli ob 4-ih mizah, nekateri pa so tudi stali in vsi smo pridno klepetali...zadnji smo pa odšli okrog 22:30 (se ne spomnim več kdaj točno)

V vednost vsem, ki se radi pocrkljajo z vročo čokolado...jo že imajo!..namreč prejšnji teden je še niso imeli z razlago, da jih je vreme prehitelo :D ...mnjamii :P

Pa še to...motorjev bo pa itak vedno manj, ker so lastniki tako zmrznjeni :wacko: :lol: No, ampak kljub temu se naj je nabralo kar nekaj, ki smo si drznili kljubovati mrazu...

Lepo se mejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji smo pa odšli okrog 22:30 (se ne spomnim več kdaj točno)

Yeah right, okrog 23:30 smo pa res šli ja... no, jaz še kakšno urico kasneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bili pa včeraj vsi?! Ob 20:30 je bil pred OLP en sam motor. Se mi niti ni dalo parkirati in iti pogledati, če je kdo noter. Sem naredil potem en krog do Indian puba, spet nikogar?!

Zgleda, da si bil v nekem drugem OLPju. Sej smo bli tam. Vecina sicer z avti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te videl na trzinski obvoznici ko si se peljal proti domžalam. Jaz pa ravno iz IBCG :unsure:

Preglej zadnjo luč nekam temna se mi je zdela :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noisey Noisey! Kakšno urco kasneje? Hahaha, prej dve, bi kaka priča znala potrdit! :notworthy:

A me je kdo :photo: ...

Mater, pa nisem si uspel frizure naštimat pred fotkanjem :afro2: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji smo pa odšli okrog 22:30 (se ne spomnim več kdaj točno)

Mislim, da ti ura zaostaja.

Tadej

Hehhee, men ura ne zaostaja, sam cajt mi je pa takrat res minil, kot bi mignil..je bla fajn družba...pa ura teče, nič ne reče... .)

Sm pa tisto uro napisala, ko sem zadnjič pogledala nanjo :D . Pol sm pa rekla, da je cajt da grem...ampak sm pol še "mal" ostala. Zgleda, da se je tist "mal" precej zavlekl :P :D hja, k mi je blo pa tko fajn :rolleyes:

Sicer pa je Noise povedal verjetn bl točno uro, kdaj nas je šla večina.

Popravljeno . Popravil smrekca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!