Skoči na vsebino

Arrow Izpuhi


Italjet Dragster

Priporočene objave

Mene zanima kaj mislite o arrow izpuhih.

So primerljivi z gianneli ali leovince?

Pa kje v sloveniji se jih da dobit?

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram ti povedat, da se ne preveč veselit glede teh izpuhov za dragstera (sklepam da ga maš :D ), ker mi smo se je**** s temi izpuhi, da je kar hudo. Če ga hočeš dobit morš tak kupit za aeroxa al pa firefoxa ker majo iste mašine pa nosilce pa to. Ker se mi zdi da prav dragstera ne delajo. Meli smo gor NRX-a od firefoxa, ZX-a od aeroxa, polini evolution in polini for race od firefoxa pa nobeden ni pasal :blink: Finta je v tem, saj gre vse gor pa paše pa to, ampak ne gre zaradi tistega nosilca od zadnje kole - oni srebrni. Na tistega nasede in zato ne paše. Sicer ZX je kolko tolko pasal, ampak ga je ful španalo, tako da je pri koleni poknil. Če ga boš kupil ga morš pač malo modificirat v predelu kolene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrow ma za drgstere avspuhe pa ena firma v celju jih prodaja samo sem pozabo ze kera :) JE pa res ne na onega dragstera je zdaj komaj gor spravo ZXa pa se ta je malo poco ko ga je mogo pigat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest arrowa ne poznam tolk, ampak moje mnenje je, da ce nimas "kr dost" navit motor, se ti ne splaca ne vem kaj kupovati, ena taka optimalna izbira glede na ceno pa vse je leovince zx, drugace pa polini EVO, ali pa malossi MHR ownz ya ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak samo za 50-ko brez blokad je ZX 1A ni bolsega avspuha za 50-ko tudi an testih je bil prvi.Za 70-ko je ze fino ce je gor odprt samo tudi ni vec pol to to.....Ce ne pa kupi Polini For Race,EVO,Tecnigas RS70 al pa malossija pa je to :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh tomozuki kak ti naj rečem je in NI.

Dober je zarad tega ker mi je ful lep.

Ni pa zarad zmoglivosti.

Pr leovince in gianneli še nisem opazu modela z dragsterja.

Če kdo ve za kakega ki bi lepo pasal naj mi prosim pove

TNX ZA ODGOVORE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr leovince in gianneli še nisem opazu modela z dragsterja.

Če kdo ve za kakega ki bi lepo pasal naj mi prosim pove

Saj to sem ti napisal zgoraj. Da moj kolega tud ni dobo za njega. "Naj" bi pasalo od aeorxa al pa malagutija. Saj tud paše ampak lonec nasede zadaj na nosilec od zadnje kole in ga špana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm tam piše da je samo za dragsterja z 70ccm kitom (če prav razumem), jst pa mam še zmeraj sam 50 ccm :cry: .

Mislite da bi vseeno deloval auspuh normalno na 50 ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm tam piše da je samo za dragsterja z 70ccm kitom (če prav razumem), jst pa mam še zmeraj sam 50 ccm :cry: .

Mislite da bi vseeno deloval auspuh normalno na 50 ccm.

Normalno da bo delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!