Skoči na vsebino

Padci


poggy

Priporočene objave

hja no moj malagutti ma za sabo 3 totalke, ze kupljen+2 moji......

pa se kr dobr zgleda........

P9200047.JPG

aja btw moja malenkost ima bele trakove cez zapestja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm js tut reku glih učiri, pa sej, jebiga, plastika ni počena, to se pa poštriha pa je ok, mam že itak mal pobarvan pa se nč ne vidi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, v bistvu še čakam na prvi padec, sicer je skuter že bil poškodovan, ampak ne z moje strani

enkrat mi je en motor prevrnu, je plastika šla, enkrat sem pa enga nasadu, k je na žlajf bremzal, bil pijan, pa zavijal...pa ni blo dost varnostne, pa je šel žmigavček :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajajjaja!! Oba Poggialija sesuta! in to oba na isti strani!! :( :lol1:

a je zdej edino še moj cel? in tak bo tud ostal. O:-)

s tem da je njegov velik ''leps'' potoucen, moj je pa full grdo an...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja Pero tak bos ti 1x lezo neki ko se ti bo k lei modilo :) :) :)

Poglej si mene dobene obvesnosti nimam :) :)

Človek, ne takih ven metat, ker se vedno na ono sliko spomnim, ko poleg skuterja (spet!) dokaj veselo kaže zlomljeno luč :) In to je še en dokaz, da naš Pero skuterja ne ceni enako kot punce, kar je greh in bogoskrunstvo :) Če bi si ona zlomila nogo se ziher nebi kislo-sladko režal v kamero :D Še dobro, da ni blo v srednjem veku skuterjev, ker bi ga imeli za heretika. Skratka, meni padec ni nikoli uspel (kombinacija sreče in znanja). Enkrat mi je edino skuter zaspinalo na križišču pri 5km/h, ko sem pospešo (vremenska situacija: sneg). Podrsal sem spodnjo plastiko in jo tudi menjal, črno za modro (čeprav je bil prej lepši - jebiga, sem se nasračkal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jst sem pa pred 4 dnevi padel.

Šel iz šole pelal nekoga domov, oster ovinek in z tačko podrajsal potleh in me je sam spodneslo.

Šel je pa žmigavec ko ga je frend z nogo dol vtrgal pa auspuh sej odrgnu, sam bom itaq zdej novega kupu :OK: (auspuh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Dan,

Tole je bil prvi post:

no, mene je dans mal skeglal po asfaltu, pa me zanima kok mate kej vi skuterje stolčene

Ki ni vseboval vprasanj o tem kako dalec imate punce in kdo se kdaj napije ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kulk pridejo original nalepke za poggialija?

pa kulk nova plastika (leva stran)

se ti ne splača kupovat nove plastike, ti to pel avtoličarju ti bo pokital pa lepo pobarval, nalepke bos pa mogu kupt nove, sam se ti ne splača ker je use drago ko svinja :BUA: , pa se če bos slučajn s5 padu bos na istmum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je močno podrsan po desni in rahlo po levi, sam se ne vid. Podrsane ročke, sam so že štrihane. Zjeban špegu, ker mi ga je pri padcu zabil v kontra stran in uničl navoj. Zlomljene plastike za sovoznikove noge, sam se vid sam če dobr pogledaš, ena je pobrušena, da je čez luknja. Druzga pa že ni, sam je že to dost.

To sem dosegu pri dveh padcih. Prvič sem bil še ful pogumen (nov skuter, mislu da vse znam in zmorem) in sem šel povno v ovink po dežju. Sam zavrtel me je pa sem neki časa drsel. Meni ni blo nč hudga oz. sem šele doma vidu kaj je z mano ker sem se za skuter tresu. Drugič p mi je pot prekrižal pes, k ga lastnik ni prvezu, proklet bosanc :angry:

To je vse kar se mi je pripetilo. Letos ni blo še nič takšenga, morm potrkat, tok tok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nikol nisem pado.. pa vedno skuter zglancan, da se je sveto 100000m okoli :) niti 1 praske. Pizda potem pa pri kolegici film gledamo, pa mi ga en prevrže..

P***a jim m*****a da jim j***m **********

Se je to že komu zgodlo???!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nikol nisem pado.. pa vedno skuter zglancan, da se je sveto 100000m okoli :) niti 1 praske. Pizda potem pa pri kolegici film gledamo, pa mi ga en prevrže..

P***a jim m*****a da jim j***m **********

Se je to že komu zgodlo???!??

na srečo še ne :)

kaj a ti je počla plastika :? al maš sam popraskanga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, predn sn js aprilio kupu je bla vrjetn veckrat barvana ko prana... :D je bla cist nova barva ko sn ga sou gledat, svetu se da kr nisn vrjeu da je 91 letnik :) , pol pa pogledam vilce, pa recem "levi krak je mal popraskan", pa rece "sej sn komplet vilce s krizi vred menjala, so od AF1 sintesi, ko se je prejsni lastnik zapizdu enmu v zadno tablco... :wacko:

...drugac pa me je 1x skipal na mestu (3 dni sn ga mel, z vezalkam se zapletu v stopalko), levi prednji zmigovc kaputt + mal, prask, pol me je pr 110 na cesti iz Lemberga (cross proge) skipal k mi je sonce blescal pa nisn peska vidu, pol se je best frendu pr enih 90 na uro (tretja prestava, levi ovinek) taca odprla, ga je skantal (en dolg ris cez vse(!!) nalepke, kiler poknu), nazadne me je pa pr 140 v desnem ovinku v ograjo zafukal ko mi je zadna guma spustla - razbit levi spegu, smernik, polomljena rocica za sklopko + praske na levem delu oklepa in prednji maski. js sn pa prek ograje letu, pa se enih 20 metrov od motorja vstavu. :)

lucky me!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, predn sn js aprilio kupu je bla vrjetn veckrat barvana ko prana...  je bla cist nova barva ko sn ga sou gledat, svetu se da kr nisn vrjeu da je 91 letnik  , pol pa pogledam vilce, pa recem "levi krak je mal popraskan", pa rece "sej sn komplet vilce s krizi vred menjala, so od AF1 sintesi, ko se je prejsni lastnik zapizdu enmu v zadno tablco... 

...drugac pa me je 1x skipal na mestu (3 dni sn ga mel, z vezalkam se zapletu v stopalko), levi prednji zmigovc kaputt + mal, prask, pol me je pr 110 na cesti iz Lemberga (cross proge) skipal k mi je sonce blescal pa nisn peska vidu, pol se je best frendu pr enih 90 na uro (tretja prestava, levi ovinek) taca odprla, ga je skantal (en dolg ris cez vse(!!) nalepke, kiler poknu), nazadne me je pa pr 140 v desnem ovinku v ograjo zafukal ko mi je zadna guma spustla - razbit levi spegu, smernik, polomljena rocica za sklopko + praske na levem delu oklepa in prednji maski. js sn pa prek ograje letu, pa se enih 20 metrov od motorja vstavu. 

lucky me!! 

Zok maš pa pisan življenjepis.Jst sm meu dozdej 6 padcev.Enga al mogoče dva na svojmu skuterju,4 al pa 5 pa na aprili chesterfield.

čuj zok, sam kukr se js spomnem naju legan ni tk učiu

A vi ste tud bli na ulici varne vožnje? Mene pa kolega je legan na koncu zapeljal še en krog na njegovi "kravi"(Bmw K1200Lt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud mam nekaj izkušenj s padci :blink: :doze:

Nazadnje sem padel ko sem se skupaj s skuterjem po boku _Robi_ pred skuterja pridrsal :lol1: Seveda takrat ni blo smešno, ker mi je kri tekla ko svinja iz dveh lukn v gležnju :blink: pa še nobedn butl mi ni robčka dal, da bi se obrisal :) vstavo sem se pa kaka 2 m pred dna-jom (ne vem točno - stres - šok :wacko: ) Finta pa je bla, da nas je škif pred kakimi 3 urami gnajvo, ki mamo prvo pomoč, pa da se bomo enkrat zlamali pa jo bomo rabli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 25 Sep 2003 @ 20:42

Finta pa je bla, da nas je škif pred kakimi 3 urami gnajvo, ki mamo prvo pomoč, pa da se bomo enkrat zlamali pa jo bomo rabli 

lol!!! :lol1: :lol1: :lol1:

vsaj enkrat so meli škifi prav!!! :OK: :OK:

kaj si nor kak se ti je vrnlo!!!čist prav ti je!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!