Skoči na vsebino

Padci


poggy

Priporočene objave

Finta pa je bla, da nas je škif pred kakimi 3 urami gnajvo, ki mamo prvo pomoč, pa da se bomo enkrat zlamali pa jo bomo rabli :lol1:

Ja samo gnjavo je fufeji pa se bo zlozo 1x pa meni zakaj nimam prve pomoci.Takoj za tem sem si jo sel kupit pa jo mam zdaj vedno zraven pa se doben noce zlozit da bi jo stestiral :) :) :) :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo gnjavo je fufeji pa se bo zlozo 1x pa meni zakaj nimam prve pomoci.Takoj za tem sem si jo sel kupit pa jo mam zdaj vedno zraven pa se doben noce zlozit da bi jo stestiral :) :) :) :P :devil:

Ja ful so prasci, je tko? Pr men je isto sam pa nočm sprobar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Na cesto risalne nastav pa se skrij nekje v bližini pol pa, k se bo en zložu, sam prilet ke pa začni s flajštri ga krpat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Na cesto risalne nastav pa se skrij nekje v bližini pol pa, k se bo en zložu, sam prilet ke pa začni s flajštri ga krpat :P

Pa boš postal reševalec leta. Mogoče ti celo odstopijo eno epizodo v nadaljevanki ER (urgenca) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Jsm sm pa fuknu sam enkat s svojo hondico k sm bil star 11 let s svojo runnerco pa se nikol! morm potrkat! NOK NOK!

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm.. :hmm: ko sem imel gilero runner 50 sem se 3x zložu iz njo

1.U križišču me je nekdo izsilil

2.Se iz frendom peljeva iz ljubljane in u enem ovinku bil pesek jaz peljem on vidi ovinek se nagne in kaj se zgodi :xx: :xx: (motror drajsal po asvaltu kakih 5m) :(

3.Grem iz veselice domov gladek asvalt ko hudič.. in en z golfom 3 zabrezma jaz pa brzino mel in direk ganapiču nasrečo samo sprednjo luč razbil... pa 2 majhne praskice :)

Zdaj mam pa gilero runner 180 in moram potrkat tok tok O:-) da se nisem padel iz njo in je sevedno kot nova O:-) (upam da bo taka tudi ostala) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs-ko sem zložil 3x, vendar brez kakih velkih poškodb...

1. ko sem hotel po zadnjem sem malo preveč gasa dal zraven pa prehitro sklopko spustil pa je motor vrglo na zadnjega, strlo zadnjo strehca+luč, podrajsalo malo desno plastiko odzadej, pa avspuh

2. na dirki v ms...sem ga hotu vžgat brez čoka, pa ni vžgal, pa se mi ni dalo sestopat z motorja da bi potegnil čok...zato sem samo malo se nagnil da bi dosegel čok pa se mi je sposkliznilo in bum...strti špegel+ročica sklopke

3. spet probaval po zadnjem, izgubil ravnotežje in se odpelal v jarek....blaten moped, druga nix

enkrat pa se mi je naš pes, ko sem mu vrgel žogico, pes pa samo letel pa se je zaletel v rs-ko tak da jo je prevrgel...ker je padla na steno, je malo bil vtrgan sedež in tank

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa pred enim tednom z runnerom 50 zapelau v ovink, izza ovinka pa traktor i ja v direkt v traktor. razbiti špegli podrsana plastika razbiti žmigafci zvita balanca... :cry: :xx: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm ovink polagau (ozka cesta je bla) po sredini i ruknu v zadnje kolo od traktora i fuknu po cesti pol pa drsau 3 metre. meni ni nič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jaz sem mel pred 14 dnevi življenski zegn v en ovinek se prinesem 105-110

pa je bil ovinek malo bol oster kot sem mislo in v sredini ovinka me začne vlečt ven nato pa po nasprotni špuri nasproti ena nerodna oma nevem kak sem se rešo vglavnem čez 15 sekun se znajdem na travniku brez da bi padno

nato se oma pripela nazaj in ugotovim da sem omi zelo desno stran počohal z fustrasterom na moji rski pa nič nato sem dal omi3000sit za polir paso nakoncu se je vse srečno končalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem kolk realnih samo na zajgeru je kazalo med 105-110 (malo sfrizirana rs-ka)kolko jaz mislim da števec nena glih preveč laže glavno da meni ni blo nič pa moji rs-ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ce ma notr polini alu je pa cist neki druzga! fak ej realnih 105 ti pa na travnk! svaka ti cast!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na travnik sem še glih pr enih 60 prleto ker drugač bi se tak ubil ko je spokalo sem samo gas spusto pol pa enih 50 metrov po cesti nato pa na travnik tak mi je reko tisti ki se je za mano pelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nick ti ustreza.

Drugace pa jaz se nisem rukno, ker fajn merkam.. Ko sem pa sam pa grem po ovinkih ga pac gonim kak gre, sam moram potrkat da ni blo se nic.. Pa upam da tud ne bo..

Sem se samo enkrat na travi zlozil, ko je blo spolzko, pa je blo malo prevec gasa.. Je blo samo malo blata, to je pa to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc dobr si da si še cel ne

drgač pa jst še nism padu z motorjem...TOK TOK

sm pa že letu dol s ceste pa mal kriznih situacij meu...sam zmeri obdržu motor v rokah....pač sreča zgleda.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, mene je dans mal skeglal po asfaltu, pa me zanima kok mate kej vi skuterje stolčene

skuterje ne sebe sm že dvakat sfuku.sam s frčotom

:lol1: :? :P :yea2: :zzz: :OK: :BUA: :fight2: :fight2: :angry: :lol: :D :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam ze celo goro padcev :wacko: .

Sicer zanekrat je se vse v redu z mano.

1. V celado se mi je zaletela osa jst sm se ustrasu zapelu na travnik in na travniku je

bla lukna in jst sm itaq mogu tocn v njo zaletet ! Cist sesut motor (na sreco APN6)

2. Zaletel bi se kmalu v traktor vendar sem pred trakotorjem zacel bremzat in nato padel zaradi peska na cesti.

3. Vsi ostali padci so bolj taki ne prevec hudi zame ampak za motor, motor sm mel po vsem tem pol leta na servisu zdej je pa OK <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!