Skoči na vsebino

Barvanje, lakiranje + Airbrush


urosintruder

Priporočene objave

In še na temo prašnega barvanja. Nesel sem enemu lokalnemu majstru. Cena za dve felgni, blatnik in obe vilici je znašala 25€. Sam sem moral poskrbeti edino za zaščito potrebnih lukenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z čim si pa zaščitil luknje?

Jaz sem do zdaj vedno prelepil luknje oz. predele katere nisem želel peskati. Če pa ne moreš prekrit lukenj, pa zatlači notri kakšen stirodur, pa ga obrusi.. (da ne iščeš gumijastih čepov)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem za prašno barvanje. Lepilni trak se verjetno zažge v peči? Enkrat so mi tablico z podatki prelepili kar z navadnim salotejpom, pa sem potem komaj dol spravil stopljeno lepilo. Obstaja kak poseben trak?

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majster je rekel, da je ok kar navadni bež krep selotejp. Po peki postane malo trši in rjav. Lepilo ne odstopi preveč.

Tako je . običajni "ličarski" trak. Postane malo trši vendar ga ni problema odstranit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!
Imam fazerko, ki je ob strani na tanku popraskana. Rada bi to dala popravit, pa ne vem kdo to naredi. Praske imam čez nalepko tako, da bi dala tudi to novo. Saj veste, če ima ženska poškodovan motor, večina pravi, da ženske niso za motor oz. nasplošno za volan. :))))

Hvala za pomoč.

Tatjana

Popravljeno . Popravil Tatjana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nihče nič ne ve o tem kdo barva, popravlja ???? ali je to kakšna velika skrivnost morda ???

Jaz mam tudi svoj motor za popravt. Sam sem naredu vse do faze barvanja. Tuki se je pa ustavl :). Tud jaz študiram kam naj dam štrihat. Še posebi ker mam perla barvo in bi rad da je res dobr narejeno.Serviser Primc mi je reku, da ma one enga dobrga ličarja.Nisem pa najdu tuki nobenga za katerega bi folk reku-ta je res dobr pa ne nateguje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mani je par delov barval avto ličar v Črnučah. V bližini  Bivšega servisa golf Mesojedec pozneje Debevc lahko se pozanimam in jutri objavim naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi svoj motor za popravt. Sam sem naredu vse do faze barvanja. Tuki se je pa ustavl :). Tud jaz študiram kam naj dam štrihat. Še posebi ker mam perla barvo in bi rad da je res dobr narejeno.Serviser Primc mi je reku, da ma one enga dobrga ličarja.Nisem pa najdu tuki nobenga za katerega bi folk reku-ta je res dobr pa ne nateguje.

Ti kar Jureta Primca vpraš, kam nosi. Mislim da v Mengeš in ta res naredi kvalitetno. Ti ne bo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar Jureta Primca vpraš, kam nosi. Mislim da v Mengeš in ta res naredi kvalitetno. Ti ne bo žal.

Res je men je 2 leti nazaj prebarval levo masko. Res 1A!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej! Hvala!
Ne morem odpreti zemljevida.
Servis Primec, je pravi?
Ponavadi mojstri ne povedo kam nosijo, ker še malce ceno napihnejo, potem pa ugotoviš, da imaš kvalitetnega ličarja pred nosom. No take so moje izkušnje.

Hmmm, da bi se spravila sama barvat, ne bi tvegala, pa čeprav mislim, da imam roko za kakšne stvari. :)

Popravljeno . Popravil Tatjana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ponavadi mojstri ne povedo kam nosijo, ker še malce ceno napihnejo, potem pa ugotoviš, da imaš kvalitetnega ličarja pred nosom. No take so moje izkušnje.

...

 

Jure Primec ni take vrste mojster in njegov ličar Emil je preverjeno dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matori Hanzo mi lahko posreduješ številko od tega Emila, magari na privat. HVALA :)))))))))

Ti jo tudi jaz lahko. Sam moraš pa podret, ker mislim da Emil ne bo podiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!