Skoči na vsebino

Barvanje, lakiranje + Airbrush


urosintruder

Priporočene objave

Mene pa zanima kako je z barvanje kovinskega rezervoarja? tako kot za vso pločevino al je kaj drugače zaradi bencinskih hlapov in podobno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical sem še nekaj mojstrov, ki izvajajo prašno barvanje. So bistveno cenejši od teh, kar sem jih klical do sedaj. Ceno imajo večinoma na kg in se giblje tam nekje od 0,8€/kg do 1,1€/kg. Torej bi za prašno barvanje vseh mojih delov (vilice, platišča, blatniki) dal nekje 20€ max. Torej še enx, splača se malo klicat okrog in povprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasn pa blizu Sezane - Divace- Kopra?

moram pobarvat grust od tt 600 in plastike in tank od gsxr ja...

:)

http://www.prasno-lakiranje.si/

Lakirnica Gold Club Naslov: Partizanska 79 Sežana 6210 SI - Slovenija

E-pošta: Prasna.lakirnica@gold-club.si Ta naslov e-pošte je zaščiten proti smetenju (spam). Za ogled morate imeti omogočen Javascript Telefon: +386 5 666 59 26 Faks: +386 5 7 300 905 GSM:: 040 / 795 806

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to dal prebarvati še tukaj pred leti: http://www.belros.si/

Evo tud jaz sem sm odnesu,sporočim,če bom zadovoljen,če ne boš ti kriv Sayo :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal te bojo obral k vejo da maš GNAR

Ne vejo,sm pršu čist razcapan ke iz šihta :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prava taktika, pa peš moraš bit

Sm bil z C3 kar je skor še slabš ko peš :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons sem dobil nazal iz Belrosa pobarvane zaščite tanka in cilindrov in sem zadovoljen tako z kvaliteto kot z ceno.....18€ kar se mi zdi normalno če že ne pocen :OK: Prilimam sliko ko vse zmontiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za barvanje+peskanje? Kako je pa z kvaliteto (so kaki mheurčki oz. druge nepravilnosti,..?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za barvanje+peskanje? Kako je pa z kvaliteto (so kaki mheurčki oz. druge nepravilnosti,..?)

Jaz sem do sedaj dal že ogromno stvari speskat in prašno barvat in ni nobenih mehurčkov barva je gladka in tudi zalije nepravilnost na barvanem kosu (luknjice,..) tako da končni izdelek izgleda dosti boljši kot speskan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za barvanje+peskanje? Kako je pa z kvaliteto (so kaki mheurčki oz. druge nepravilnosti,..?)

Pr men niso rabli peskat,ker so te cevne zaščite kovinske brez barve(iz nerjavečega železa) so pa bile pred barvanjem hrapave,zdaj so lepe gladke,kar mi olajša čiščenje nesnage iz njih :OK: ostalo je tako kot je napisal ludiluka.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala!

Pri meni se je do sedaj skoraj vedno poznala kaka napravilnost, kaka luknjica itd. Je pa res, da so mi ponavadi vtaknili dele med kake večje serije, ki so jih že delali. In je bila tudi cena bistveno nižja. Npr za komplet geštel, nihajko in en kup nosilčkov okoli 20eur.

Ampak raje plačam več, pa da je narejeno res tako kot je treba. Tako da bom nasednjič verjetno šel kar k temu mojstru.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. zanima me kako je z barvanjem "felten"...jih moram speskat? katero barvo uporabim oz način? je boljše prašno barvanje za "feltne" ali normalno? hvala za smernice in pomoč:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše je prašno barvanje-bolj obstojno. Staro barvo moraš odstranit-z peskanjem oz še bolje z Lavakolom itd. (odstranjevalec barve) ker manj poškoduje material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo takole zgleda cevna zaščita.....

Jebela, sm mislu, de imaš traktor, pa vidim, da imaš božično drevesce! :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela, sm mislu, de imaš traktor, pa vidim, da imaš božično drevesce! :kva1:

Moj traktor :surrender: potem je tvoj z 50kg več teže tovornjak ,sam še dva cirkusantska tjulna nabavš,da ti bota pihala v une trobente ob stran pa greš lohk na demonstracije z njim :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo že dajem oglas da kupujem dva sveže prašno štrihana tjulnčka. :yes:

Šifra: Nujno pred koncem sveta, še raje pa že do petka!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, hiter odgovor. Dal sem peskat feglne in prednji blatnik kar v Tekol (Rače, Maribor). Cena za vse skupaj 27€. Naredili tako kot je bilo dogovorjeno. Meni se zdi dobra cena.

Popravljeno . Popravil JezniPohorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!