Skoči na vsebino

Disco Bliskavica


Filip111

Priporočene objave

Kupujem bliskavico kot pride v diskotekah, pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem-kje in za koliko $ bi se to dalo dobit (kako bolj poceni kot je pri conradu), ali pa če kje prodajajo stroboskopovske utripajoče svetilke ki so spet bolj poceni kot pri conradu (~5k sit ena)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te ne moti njen izgled pojdi na avtoodpad po luči od avta(prve). Kokr sem pri kolegu gledu mu kr funkcionira, je pa res da on uporablja zadevo občasno in ne vem kako bi se zadeva obnašala ob vsakodnevni uporabi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne izgled me niti najmanj ne moti rabu pa jo bom med vikendom...

kako hitro mu pa utripa? Kaj je sam naredu tisto avtomatsko stikalce (ki ugaša in užiga luč) al je kje kupu?

za kolk V pa je tista žarnica (12, 24,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem bliskavico kot pride v diskotekah, pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem-kje in za koliko $ bi se to dalo dobit (kako bolj poceni kot je pri conradu), ali pa če kje prodajajo stroboskopovske utripajoče svetilke ki so spet bolj poceni kot pri conradu (~5k sit ena)...

JA zastonj ti ga pa noben ne bo dal. Mislim da 5kSIT ni tak huda cena.Drgač je pa moj brat to sam doma sestavljal (stroboskop, light show....) pa kolikor vem je prišel stroboskop v ohišju reflektorja 12kSIT

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sam naredu tisto avtomatsko stikalce (ki ugaša in užiga luč) al je kje kupu?

poizkusi s starim ventilatorjem - kot blendo

ko sem bil mulc, sem na ta način idealno simuliral stroboskopsko luč - je pa treba nekaj ročnosti & fantazije za izvedbo

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA zastonj ti ga pa noben ne bo dal. Mislim da 5kSIT ni tak huda cena...

LP

Leteči

sej ni huda samo je problem k jih moreš več kupit -ker ena sama utripne 1x na sekundo-kar je pa premalo in bi jih mogu kupit več ...

@1: sam ni prov isto kot ta prava ker nekaj svetlobe uide od strani in je efekt pol slabši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kondrad ma v novem katalogu:

neka mini bliskavica, zgleja da je v akciji za 10 jurjov (10 bliskov na sekundo)... pol maš pa še prave stroboskope,, od 18 jurjov... do 27...

drugač maš pa samo stroboskop bliskavice za 4 jurje...

LP

-matej

kaj pa boš s tem?.. si hočeš oke fentat? :)

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@1: sam ni prov isto kot ta prava ker nekaj svetlobe uide od strani in je efekt pol slabši  :hmm:

ti že nis taprau.. ne bo šlo..

kar plačaj drugim, to kar nekateri naredimo sami

a spljoh veš kaj je "blenda"

ta zapira neko odprtino - zapre pot svetlobi & če jo zapre jo pol ne spusti "nekaj" mimo

bot pušten pa reč: "ne znam.." - ne pa men tuki o "nekaj svetlobe uide.."

sej nis hud ker sem ti naravnost rekel a ne??

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti že nis taprau.. ne bo šlo..

kar plačaj drugim, to kar nekateri naredimo sami

a spljoh veš kaj je "blenda"

ta zapira neko odprtino - zapre pot svetlobi & če jo zapre jo pol ne spusti "nekaj" mimo

bot pušten pa reč: "ne znam.." - ne pa men tuki o "nekaj svetlobe uide.."

sej nis hud ker sem ti naravnost rekel a ne??

:rolleyes:

ma zakej jezen :?

bom probu tko nardit in če ne izpade dobro bom še naprej tle težu :P :D

neki sm še proveravu z diodami in mi je ratal še kar dobr glede hitrosti sam je bla švoh svetloba...

drugač pa še eno uprašanje za bobeka: a je to un tvoj frend navadne luči od avta (starejši modeli ala yugo, stoenka, fičo,....) al od kerga novejšga avta pobral ? ker ko sem testiral neke žarnice so se ful počasi užigale :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kondrad ma v novem katalogu:

neka mini bliskavica, zgleja da je v akciji za 10 jurjov (10 bliskov na sekundo)... pol maš pa še prave stroboskope,, od 18 jurjov... do 27...

drugač maš pa samo stroboskop bliskavice za 4 jurje...

LP

-matej

kaj pa boš s tem?.. si hočeš oke fentat? :)

No ja glih oči si s tem ne moreš fentat, je pa dobro za efekte recimo v kaki diskoteki, čeprav ponekod nabavijo stroboskope take da ga eden komaj nese in potem ti celo noč v glavo nažigajo da se ti bliska še po dveh urah ko si že doma. Dobre sem videl v Africi kjer imajo čisto majhne namontirane po stropu in ker je strop full visok je to hud efekt za videt ko zadeve blinkajo.

Sicer pa kar se svetlobnih efektov tiče je laser še zmeraj zakon, :yea2: se skrijejo vse žarnice.

Za okus.

post-11-1064433631.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kondrad ma v novem katalogu:

neka mini bliskavica, zgleja da je v akciji za 10 jurjov (10 bliskov na sekundo)... pol maš pa še prave stroboskope,, od 18 jurjov... do 27...

drugač maš pa samo stroboskop bliskavice za 4 jurje...

LP

-matej

kaj pa boš s tem?.. si hočeš oke fentat? :)

conrad ima itak cene navite u p.m. zato tudi iščem še kakšno bol poceni trgovino al pa da ga nardim kar sam...

bit pa mora čim bol poceni ker je niti ne bom imeu doma ampak za nek žur plac, tko da ne vem kolko časa bo stvar sploh cela :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!