Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

Jest sm se z odblokiranim pelal po števcu cca 95km/h ... bi vrjetno šlo tut čez stotaka če bi mal viselo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce prav sklepam se vi tukaj pogovarjate o DNA 50. Mene bi pa zanimalo, ce je kateri od vas preizkusil tudi 180 ali celo novega 200 ccm DNA-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Peljal sem se z DNA 180 - 4 takten motor. Ker izgleda zelo strupen, sem hotel it malo polagat gorske ovinke, pa sem se po 2 kilometrih prpeljal nazaj. To je živa kanta. Nervozen, nestabilen, na vsaki neravninci ga zaujsa kot ribiško barko na sredin piranskega zaliva. Povr vsega je pa še v primerjavi z starim Runnerjem 180 - 2 takten motor; zelo len. Motor je imel prevoženih manj kot 1000 km in ni bil zaleten. Pol sem ga malo bolj detaljno opazoval in se videl, da je cel pogonski agregat zelo gumijasto vpet v okvir - če je postavljen na centralno stojalo lahko zadnjo gumo premikaš za več kot 1 cm levo in desno. Verjetno je to razlog za slabo obnašanje na cesti.

Tko, jaz sem bil zelo razočaran, mogoče sem pa le preveč zahteven (drugače vozim CBR600).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, kuker ima guma 1 cm lufta, pol nisi bil ti prezahteven, ampak je bilo dejansko nekaj narobe s skuterjem/motorjem/whatever.

DNA bi imel pa pravzaprav iz enega razloga... Izgleda kolikor toliko zaresen motor in tko bi me vsaj kakšen motorist pozdravil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa DNA dost dobra.. prjatu ma odblokirano in mu gre realnh 75 km/h. sam najbl smesn je pa k zgleda koko ma velk tank, v resnic se pa ke celado sprav (tank je pa pod temu). edin to, sovoznik zdi zlo neudobn, se posebej ce je mal vecji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je ata Klimbra reku, da mulc tako al tako ne bo smel vozit nikogar zadaj (odgovornost zanj pa to).

Gilera DNA je drugače čist fest, samo se mi zdi smešno k je kao sportak, pa nima prestav, pač pa mašino od sesa... skuterja. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne cene od teh dveh????????????

Kje se kej prodaja?????????????????

Se da zadnji zic kako odmontirat.....ker drgač bom kr žeble skoz nabil???? :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbl simpl je pomoje, da tacke tazadne odsraubas. sedez je (ce se ne motm) v enem delu, tkoda ga bos mogu prerezat, ce ga hoces odmontirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so ti že ušeč že kakšni 50 kubični Super Mototi, tut Husa dela 50 SM. Pomojem je le boljše kot Derbi zarad servisa, sploh nakupa in po mojem mnenju izgleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA je itak sesalc, pa še pelje se za en k...

Moja izbira bi bil Rieju, zato ker 50ccm supermoto pač ne zmore tega kar bi pričakoval od supermotarda, ta RS1 pa vsaj na neki zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, pa ob izbiri ne pozabi, da je DNA sesalo brez prestav, tile ostali motorji imajo pa že kr nekej šaltanja (za vsakih 5 km/h eno prestavo :wink: ).

Men je včasih pri vožnji s skuterjem kar dougčas in sploh zarad izkušenj za večji motor ti (in tvojemu sinkotu) priporočam, da kupiš nekaj s prestavami... Dougčas mu ne bo, dobil bo feeling za gas-sklopka itd...

Ampak to je zgolj moje mnenje.

Bajdevej: Glede na to, da tele motorje prvič vidim, se bo pa verjetno treba kr dost drkat če bo kaj crknilo... s servisi je verjetno kr hudič.

Pa lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez pa nisem prevec za to, da se kupuje nevem kasen 50ccm motor.. dna je, ce se ne motm, okol 550k, ce ga pa hoces se mal bl zrihtat, izpod 600 ne bo. men se bol zdi, da kups kej rablenga in mal slabsega, pa mas pol dnar za ksn mocnejsi motor. tko jez mislm :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne razmišljam o novem....raje razliko za svojega potrošim!!!!!!

Itaq je pa vprašanje koliko bo mulac sam privarčeval....potem bo pa ata zravn skoču!!! :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razmišljaš napačno, 2 leti ,bi lahko mel tudi kakega Tomosa(se bo nauču šraufat), seveda pa so cene previsoke, ne poznamo finančnega stanja Klimbre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mu je všeč Gilera DNA se z Tomosm ne bo vozu a če ga vlečeš za jajca. Sej fant bo star pol k 15-16..

Pomojem bi blo pametno pogledat za kakšno rabljeno DNA. Ziher bo zdej pozim kej ugodnega - pod 400k sit.. Kr za novo tok tut jest ne bi dal..drgač BinLaden motoš se. Nova je prek 600k sit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je res velik dnarja!

Jest sem tud za mojga dal 520'000 SIT. No ja, pravzaprav nisem dal jest, ker če bi dal jest, pol tolk ne bi dal.

Zdele razmišljam, če bi kej s svojim denarjem kupoval, bi kupil:

a) Zipa za ene 220k SIT (dobr ohranjen), pa bi še ene 80k SIT dal za predelavo pa sem glavni na vasi;

B) rabljeno Aprilio RS 50 za nekje do 400k SIT, da si naberem izkušnje s prestavljanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!