Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

Sj sem glavni na vasi med 50cc... vsaj po končni hitrosti.

Ampak s tistim Zipom bi pa delal šale na vseh področjih... končna, sploh pa pospeški bi bili ubijalski. Edin za eno stvar ne bi bil dober - moj skuter se 80% vozi z dvema gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
DNA je itak sesalc, pa še pelje se za en k...

Moja izbira bi bil Rieju, zato ker 50ccm supermoto pač ne zmore tega kar bi pričakoval od supermotarda, ta RS1 pa vsaj na neki zgleda.

Od ket teb ideja da se dna slabo pele. Jes sm biv u italiji na eni dirki in so z DNA-ji tut dirkal (svoja klasa) , pa so sli usi gladko po kolen. Za na konc se je pa se en po tazadnmu vozu s temu :) :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mas prov posvoje. Samo Grilzz je govoru da se zanc pele, kar pa ni res, velik bol je ze to k je po osnovi tezisce bl uspredej in je kukr taprav motor ( no saj mal mu je podobn ) Jes sm se pelov z se nc predelanmu dna-jm pa se mi je zdel da se velik bol pele k pa moj stalker, tko da... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak ja. DNA ma čist drgačno šasijo kt pa skuterji. Tko da je težišče motocikla čist drgačno. Velik pa k voznim lastnostim pomaga tut pozicija voznika, ki omogoča boljše kontroliranje, ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

no stvar je taka :D ..moj kolega si jo hoče kupt pa ga zanima kak se obnese na cesti, predelave.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
no stvar je taka :D ..moj kolega si jo hoče kupt pa ga zanima kak se obnese na cesti, predelave.... :ph34r:

pele se itaq dobr, sploh za večje hitrosti pa za vetrovno vreme je dobr. kr zdej k mam DNA-ja že 1 let, k sm se spet enkrat pelov z ''navadnmu'' skuteram pa v vetru sm mislu da bom po tleh leto, za predelave je nekej takga k pa Runner (mata skori isto mašino) ;) ;) ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa predlan k jih se ni blo dost dubu pr enmu vulkanizerju dna 50 in dna 180 pa sta mi ble kr kul sam 180 je bla res zakon saj km je sla 50 je mela pa blokade not tko da sej veste 55 pa nc vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA 180cc je 4t. zablokiran gre mislm da rahlo čez 130 a koko že :hmm:

kolega moj ma tako stvar skoz ovinke je pa pizdarija tole ker je tok kratk pa drži se ceste k klop :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no stvar je taka :D ..moj kolega si jo hoče kupt pa ga zanima kak se obnese na cesti, predelave.... :ph34r:

Reci naj pocaka do marca pa mu jaz mojo prodam....pa se zamenjat nebo rabo nicesar razn kuplonge to je se orginalno :) :) :) :)

180-ke DNAji pa so 4t vsaj zdi se mi

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tisti vsi deli kaj so bli prej crni so pri meni metalik modri,spojler spodnji je po novem zdaj na spicu rumen mrezice orginalne sem na spojleru vstarn vrgo pa dal aluminjaste not......nalpke so malossi pa enih par polini malo sem izgled spremenil :) :) :) Tak da morem ga slikat zdaj 1x spet da slike gor prilimat :)

Edino neces nislo znali resit pri malossiju tadnjega pokrova pod lucjo so rajsi kar odprto pustili ker niso znali novega naret jaz pa mam lepo homa made nareti tisti pokrov....bi ga lahko menjal za kaki MHR kit :P :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!