Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

DNA je itak sesalc, pa še pelje se za en k...

Moja izbira bi bil Rieju, zato ker 50ccm supermoto pač ne zmore tega kar bi pričakoval od supermotarda, ta RS1 pa vsaj na neki zgleda.

Od ket teb ideja da se dna slabo pele. Jes sm biv u italiji na eni dirki in so z DNA-ji tut dirkal (svoja klasa) , pa so sli usi gladko po kolen. Za na konc se je pa se en po tazadnmu vozu s temu :) :) :) :) :)

Ideja mi še iz davnega moto booma, kjer so bile testne vožnje po poligonu z DNA. Zadeva ni in ni hotla v nagib, ko pa se je enkrat nagnila ni več šla gor.

PS: Takrat ko sem peljal DNA sem imel še skuter. Lahko da bi sedaj mislil drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, treba se je mal navdt, k si pa navajen je pa dost lažju vozt k pa skuter ;) drgač je pa za nagibat pa to dost boljša k pa skuter, sam za daljše ovinke pa večje brzine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja mi še iz davnega moto booma, kjer so bile testne vožnje po poligonu z DNA. Zadeva ni in ni hotla v nagib, ko pa se je enkrat nagnila ni več šla gor.

men se je kr dopadu, sam menjalnik pa masina mi nista bla vsec. sej z mesta je kr spodobno spelu za serijski 50 cc, sam vseen je zalostno vse skupi. bremze so pa se kr za 50 cc. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bremze so tud men dobre, sam mam en uprašane: a se da sprednje vzmetenje naredit bolj trdo, kr mam tko mehke spredej da k na ful bremzam mi vilce do podna prbije <_< :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo (MALO!!!) olja dolij v vsako vilico. pa s tem ne mislim deci, ampak recimo 0,2 do 0,3 dl. .)

al pa da menjas kompletno olje, pa das not enako kolicino, vendar z vecjo viskoznostjo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA je itak sesalc, pa še pelje se za en k...

Moja izbira bi bil Rieju, zato ker 50ccm supermoto pač ne zmore tega kar bi pričakoval od supermotarda, ta RS1 pa vsaj na neki zgleda.

Od ket teb ideja da se dna slabo pele. Jes sm biv u italiji na eni dirki in so z DNA-ji tut dirkal (svoja klasa) , pa so sli usi gladko po kolen. Za na konc se je pa se en po tazadnmu vozu s temu :) :) :) :) :)

Ideja mi še iz davnega moto booma, kjer so bile testne vožnje po poligonu z DNA. Zadeva ni in ni hotla v nagib, ko pa se je enkrat nagnila ni več šla gor.

PS: Takrat ko sem peljal DNA sem imel še skuter. Lahko da bi sedaj mislil drugače.

Citirov si mojo objavo iz leta 2002 :lol1: :lol1: :lol1:

Je pa treba neki gledat ... dirkalno prpravlen skutr se kr precej razlikuje kukr pa serijsk. Sm se pelov z 180dna pa tut loh povem da sm biv glatko razočaran. Mal hitrej sm su skoz ovink mi ga je pa zacel vajnat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je dosti bolse in lazje polagat ovinke z mojim kot pa naprimer z aeroxom al pa runnerco....Ko se prvic gor vsedes je res cudn filing samo se z casom navadis tak da ni panike.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tale hibrid je dobra zadeva, samo draga. Peljal sem od Robeja in njegova leti super. Cajger je natančn in kaže točno, plastika je kvalitetna, luči ima dobre, deltabox je samo še pika na I, to da nima prestav je mogoče kvečjemu plus (menjavanje na malih kobaturah je zoprno, ker je treba skoz šaltat), odblokirana leti super. Tehnika vožnje pa se od skuterjeve razlikuje, ker se mi zdi, da je bolj za dolge ovinke, na krajših pa se skuter boljše obnese. No, če bi jo sin rad mel, neboš zgrešil nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

privat message, zasebno sporočilo :) (mali knofek pod robejovo objavo ;) )

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, če se malo ozremo samo po izgledu skuterjev ;

men tile rdeči skuterji res carsk zgledajo

moja aprilia zažiga (ok, meni, ne vem če tut vam), tale DNA rdeč je tut lep, pa en je k ma tlele runnerja, z neonko modro, tistu je tut lep skuter

nimam prov?

sm še modro neonko rabm..;) v bistvu jo doma že mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker runner, moj al od bonzija??

obadva mava modro neonko se mi zdi,ane? :?

Ja sj mata čist iste, sam da ga je on že mal krstu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roba, a ti maš neon-lite neonko? Dej povej kolk časa jo že maš pa kolk ma za sabo že ur delovanja? Pa ker drug tut lahko kej napiše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz mam cisto enako ko on, dela brez bilokakih problemov, vzdržliva, mamo tud tu luknaste ceste, tak da to dela, se ne zlama, razn če nasedeš seveda(mogoče se tud takrat nena, lahko skuter balansiraš na neonki :P ), vglavnem super je tota :OK: :004 , stane pa 3690 SIT al nekaj takega, nevem pa kera firma je, kr nism pogledo na škatli ko sem jo kupo, se mi je preveč jo mudilo gor dat :) :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!