Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

Ja ja, neon-lite maš gor, ta tolk košta. Jest bom mogoče zdej zadnič v zgodovini dal gor neonko, in če bo presegla rekord 3 dni je carka in zmagovalka testa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa kupi toto neon lite :) da vidimo kaj bo, sicer pa kaj se je z ostalimi zgodilo? kaj so crknile ker iz lepega? ker če so, imaš mogoče akakšen problem ali napetostno nihanje v napeljavi skuterja??? nevem, samo na glas razmišljam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. je bla neon-lite. Pameten avtoelektričar mi jo je vezu na luči in jo uniču. Plus tega je še fotr (to sva skup gor dajala) pr montaži dal predebel šravf in je šla plastika v kurac. Hvala fotr, res si car :lol1:

2. je bla neonglowxx (al neki tacga). Zdržala je 3 dni in potem iz neznanega vzroka crknla. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba ma enako kot jaz, Manjak mojo si pa itq ze vidu.

Vidu vidu. Sem se jo kr fajn nagledu prvič :D Ma sej jest bom tut to dal gor pa na akomulator pa 2 štekarja. To je še najbl ziher. Če pa še ta crkne prvo skuter z macolo stolčem pol se grem pa z balkona vržt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz mam mojo zaj ene 2 mesca, roba pa mislim da že vsaj pol leta, če ne več, pa dela super, edino ma moja včasih tak enih 5s zamude, ko jo vklopim na šalteru pa da zasveti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roba, a ti maš neon-lite neonko? Dej povej kolk časa jo že maš pa kolk ma za sabo že ur delovanja?

Firme zdaj tocno ne vem.....Pred kakim mescom je praznovala svojo prvo obletnico pod skuterjem tadruga pa 4 al 5 mescov pri kilerju :) :) Delata super brez kakih problemov vzdrzlivi tak kot treba tak da ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanima me kaj je možno predelat na motorju brez kakšnega polini kita večjih batov in podobno ! odstranjeno mam blokado na varijaturju in zamenjan izpuh polini fankey se še da kaj več če kdo kaj ve naj prosim napiše!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina je enaka k pri skuterjih,tko da ti ni treba nove teme odpirat ampak pobrskaj mal po iskalniku,boš že kej najdu.

brez kita pa ne boš velik naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

prodaja se gileda DNA 180. letnik 2002 registriran pa prevoženih dobrih 1000km. super ohranen cena pa okol 700.000sit

če koga mogoče zanima PM B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se ga mogoče dalo po delih kupit ? mislm plastike... ? :?

btw: kolko pa stane nov DNA 180? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se ga mogoče dalo po delih kupit ? mislm plastike... ? :?

btw: kolko pa stane nov DNA 180? :unsure:

po delih ne k je še čist ko nova... kok je pa nova pa ne vem poglej kšn cenik pomoje je okol 900.000-1.000.000 :hmm:

aja pa modre barve je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se gileda DNA 180. letnik 2002 registriran pa prevoženih dobrih 1000km. super ohranen cena pa okol 700.000sit

če koga mogoče zanima PM B)

To je pa malo drago. V Kranju na Zlatem polju v Tgoavtu dobiš novo DNA 180 za okoli 650-680kSIT (sem pozabil točno, lato izdelave je pa verjetno tudi 2002). Nove DNA 180 pa ni več v ceniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mam eno prosnjo ce mi lahko kdo kje zrihta kaksno shemo elektrike v stevcu ker mi je sel en upor/tranzistor in oni v trgovini ne ve kaj naj proda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jaz mam eno prošnjo!

eno DNA mi poštrihajte v photoshopom z enimi vreji kombincijami barv ker sem že 99% da bom nabavo DNA ampak bom preštriho ker je rahlo v qurcu trenutno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

skuter ima moj sosed ........pa potegne pa tudi lepo primejo zavore ....... samo sem se vedno privrzenec (standardnih) skuterjev ......

je pa malo bolj cuden obcutek za vozit in malo bolj neroden ce gres hitro pa speljes en malo bolj oster ovinek

katerega bi s skuterjem laze speljal ........ne bi lih sel v to varjanto ........kupi mu kolibri al en tori in je ....... hehe joke ......

vsak ma svoj okuse ....ce ga lih hoce met pa si ga lahko privoscis pol pa mu ga le kupi ....... pod tvojimi pogoji ........

-dobre ocene v soli ....... lepo obnasanje ...... pomaganje starsem ........itd .

ce sem prav razumel da ga bos kupil svojemu sinu ........

pravkar koncujem izpit za motor ampak se mi je malo zaustavilo ker sem dobil mavec na nogo (zvin gleznja) ......

ta teden pa kupim Peugeot Speedfight 2 (ker mi je lep) ali Piaggio NRG mc3 ker so rezervni deli cenejsi pa se je zelo v redu :yea2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prosim povejte mi uvoznika za gilero dna ali pa vsaj trgovino kje bi dobil gilero dna nikjer ne najdem nič!

Hvala :huh:

Mislim da je Trgoavto ki se nahaja v Kopru (2 lokacije ) ena je ob avtocesti od kopra proti (dekanom) ali trstu .......

zdraven bencinske pumpe .......tam mislim da prodajajo osebne avte kjer prodajajo motorna kolesa pa je v :

MERCATORJU ........ imajo Peugeot, malaguti ,yamaha,piaggio,gillera ........... vsaj to so imeli nazadnje

v glavnem : ce sem prav slisal je TRGOAVTO uvoznik znamke : piaggio in gillera

tam je tudi moj sosed kupil DNA ......... tko da ce tam nimajo pa pojdi v italio ali se pozanimaj kje je v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!