Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

skuter ima moj sosed ........pa potegne pa tudi lepo primejo zavore ....... samo sem se vedno privrzenec (standardnih) skuterjev ......

je pa malo bolj cuden obcutek za vozit in malo bolj neroden ce gres hitro pa speljes en malo bolj oster ovinek

katerega bi s skuterjem laze speljal ........ne bi lih sel v to varjanto ........kupi mu kolibri al en tori in je ....... hehe joke ......

vsak ma svoj okuse ....ce ga lih hoce met pa si ga lahko privoscis pol pa mu ga le kupi ....... pod tvojimi pogoji ........

-dobre ocene v soli ....... lepo obnasanje ...... pomaganje starsem ........itd .

ce sem prav razumel da ga bos kupil svojemu sinu ........

pravkar koncujem izpit za motor ampak se mi je malo zaustavilo ker sem dobil mavec na nogo (zvin gleznja) ......

ta teden pa kupim Peugeot Speedfight 2 (ker mi je lep) ali Piaggio NRG mc3 ker so rezervni deli cenejsi pa se je zelo v redu :yea2: B)

...sam za info... ...vprasanje je bilo postavljeno 18. julija 2002... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam za info... ...vprasanje je bilo postavljeno 18. julija 2002... O:-)

se opravicujem ampak ko sem prisel gor mi je kazalo kot da je sveza tem

se enkrat se opravicujem .........ne vem zakaj je tako kazalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa malo bolj cuden obcutek za vozit in malo bolj neroden ce gres hitro pa speljes en malo bolj oster ovinek

katerega bi s skuterjem laze speljal ........

To pa ne bo nikdar drzalo....Vsi ki so se do zdaj peljali z DNA so bili navduseni nad lego na cesti in nevem o cem zdaj ti govoris...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne bo nikdar drzalo....Vsi ki so se do zdaj peljali z DNA so bili navduseni nad lego na cesti in nevem o cem zdaj ti govoris...

to je pa tko banalna ''poved'' vsi ......kaj so ga vsi probali in tisti ki so ga ne morejo bit vsi zadovoljni

imaa dokaze ?? ne ......pol shut up js sem povedal svoje mnenje ....ker je malo bolj cudno pri skuterju se manj

nagnijes na ostrih ovinkih kot pri DNA :yea2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist noramlno, da se ti tako zdi ... sploh če si navadnega skuterja navajen, potem pa se s DNA pelješ. Lega je bolj podobna cestakom, kot skuterjem (težišče spredaj, zadaj veliko širša guma kot spredaj, lega voznika...) Zato se ti zdi to.... Če ga malo nagneš, je občutek zlo čudn, ko pa premagaš ta strah, pa ga spustiš, je pa lega čist OK (vsaj tak sem mel jaz občutek, ko sem ga prvič vozo po pisti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega pa položaj je drugačn od ostalh in se je treba prvadt .) :D

Drugače je pa uvoznik za Gilere in Piaggiote PVG iz Kopra in ne Trgoavto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!Jas sm 100% da bom nekje februara nabavo DNA sam me zanima al je to fejst pokvarljivo al kak...malo mi pomagajte da bom bolj sigurn v toti skuter kr mi je ful vsec foter se strinja in zaj mam sanso zaj pa plis lastniki pa ROBA malo pomagajte! :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!Jas sm 100% da bom nekje februara nabavo DNA sam me zanima al je to fejst pokvarljivo al kak...malo mi pomagajte da bom bolj sigurn v toti skuter kr mi je ful vsec foter se strinja in zaj mam sanso zaj pa plis lastniki pa ROBA malo pomagajte! :wub: :wub: :wub:

Pokvarljivo: kar se tiče mašine dela fajn men je do zdej samo semering na vilcah shodu (preveč po luknah :D )

ampak največje probleme pa sam imeu in jh še mam z dobavljanjem delov :angry: pred ene pou leta sm mogu menjat plastiko, zadnjo luč in še nekej malenkosti: najprej sm čakov 2 mesca na luč, pol 3 mesce na plastiko ker niso mel prave farbe zdej pa že več k 2 mesca čakam na semering pr vilcah <_< in razlog: Teh delov nimajo na zalog niti v Italiji v tovarni kjer jih delajo. Za ostale modele (runner, stalker...) majo skor use dele na zalogi, za DNAje pa je treba najprej par mescov čakat da prideš na vrsto da iz tovarne le pošlejo :angry:

Skratka: kr se splošno tiče DNAja je :yea2: motor, kr se pa tiče dobavljanja delov pa :BUA: :BUA: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
LP!Jas sm 100% da bom nekje februara nabavo DNA sam me zanima al je to fejst pokvarljivo al kak...malo mi pomagajte da bom bolj sigurn v toti skuter kr mi je ful vsec foter se strinja in zaj mam sanso zaj pa plis lastniki pa ROBA malo pomagajte! :wub: :wub: :wub:

jah, jz zdele prodajam DNA, ker se mi je skuter zagnusu, in kupujem kakega 50ccm endurca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, jz zdele prodajam DNA, ker se mi je skuter zagnusu, in kupujem kakega 50ccm endurca.

KUpi 125ccm, se mi zdi bolj praktično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem razmišlal v tej smeri ja, sam predn bom izpit naredu bo trajalo, jz pa nucam reg.(sej bi lahko na brata registriral), sam policaji me imajo izredno radi, me ustavjo vsak teden, pol si pa predstavlejte zgodbo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem razmišlal v tej smeri ja, sam predn bom izpit naredu bo trajalo, jz pa nucam reg.(sej bi lahko na brata registriral), sam policaji me imajo izredno radi, me ustavjo vsak teden, pol si pa predstavlejte zgodbo

bogi si ja :) :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se zadnič z dna pelu in morm rečt da me je čist očarala.ta položaj.tko k na r1.ffffullll je huda ta dna.tko da ma mulac čist prov in ve kaj hoče.ma mašino od piaggiota pa oklep je športn, tko da ni za šaltat.

gilera dna zakon p.s.:K sm se mim pičk pelu so use mene gledale

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bla tak glasna ko od robeja bi se še gluhe obrnile :lol1:  :kva2:

Glasna? :blink: Lepo prede :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se približaš robijovemu dna-ju ali pa tilenovi runnerci slišiš kak lepo prede, sploh ko speljuje :) ome vse bi slišale to, keri pa še fajn slišijo pa lahko gluhi postanejo :lol1: :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja meni je pa ful dobra od robeja kr ma tako dobro kombinacijo barv pa sportn filtic se tak dobro vidi da...Takoj bi jo mel in jo tudi bom spomladi :OK: :OK: :) :) :wub:

Gilera rox _ROBA_ is care! :yea2: :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je te reko da ni dobra :? :)

svetovna je, samo rekli smo da je malo glasnejša od kakega blokiranega syma :) :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih so eno meli v trgo avto v mercator centru na teznu, zdaj pa ze dolgo nisem nikjer nobene videl, pri petoviji je nimajo. Idi vprasat v trgo avto, samo mislim da jih nea vec prodajajo, si jo mores narocit, ker jih niso dosti prodali pa baje so se kvarle pa take finte, vglavnem v trgo avtu se zmeni ali pa v petoviji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!