Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

ravno včeraj sem se meno z enim ko je hoto kromanega zx-a kupit, samo ga nikak ni mogo dobit ko so ga naročli, pride pa baje 49k :blink:  :blink:

VIA ITALIA pa bos kej cenej dobu. :yea2: Pa ne mal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :blink: :blink: 49k :blink: :blink:

wtf kaj so nori? nic jasno 49k za avspuh mislim ne...

bom reskiral samo ni poceni pm...kurbe kak kasirajo...ampak nic ni vazno glavno da jas pa moja gilera letima... :OK: :notworthy: :lol1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :blink:  :blink: 49k :blink:  :blink:

wtf kaj so nori? nic jasno 49k za avspuh mislim ne...

bom reskiral samo ni poceni pm...kurbe kak kasirajo...ampak nic ni vazno glavno da jas pa moja gilera letima... :OK:  :notworthy:  :lol1:  :beer2:

Za 49k mam sambo al pa C20.Nikoli ne dam 49k za ZX ko lahko rabljenega dobis za 10k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če si daš gor običajnega zxa za 33k ti nebo nič majn letelo ker je čisto isti, samo pač ni kromiran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim če pri nas kupiš, pri nas je RR 36k

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo....vse nad 3ok.... za ta denar dobim orng tomosa, s katerim bom mel več zabave ko s fenom...sam je pa res da ne bi mogu registrerat....ma hudo res hudo....orng služijo tej taljani..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sem ze razmislal o tem samo kolk jas vem nocejo kromirat zaradi priprave neke zmesi in ce to prekinejo se cel sistem porusi...wem ker je mavro htel dat svojega pa mu ga niso hteli vzet tak da..glede rablenega pa :BUA: :BUA: ker so vsi ze celi raztolceni pa odprti neki cudni pomoje..

Lp!pa tnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...wem ker je mavro htel dat svojega pa mu ga niso hteli vzet tak da..glede rablenega pa :BUA:  :BUA: 

Ves zakaj ga mavrotu ni htel kromirat?Zato ker je izpuh odznotraj sajast in ne cist in ce bi on izpuh not v bano potopil bi se celo bano zajebal kar pa je skoda za majstra.Ce pa das ti nov izpuh kormat pa ni problema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma DNA v masini blokado?se ne spoznam vem da so v avspuhu a so v masini tut?aja pa ce kupis nov avspuh recimo zx a so not blokade so ne?

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma DNA v masini blokado?se ne spoznam vem da so v avspuhu a so v masini tut?aja pa ce kupis nov avspuh recimo zx a so not blokade so ne?

Variator,izpuh,fergi.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:topic:

Tema je o Gileri DNA, in ne o avatarjih, photoshopu, bejbah, stuku, in kar je se tega.

Prosim, vzdrzite se nabijanja o ostalih zadevah, poste v stilu

hehe :D

od zdaj naprej instantno nagradim z warningom.

To je resna debata, ne IRC.

Hvala za razumevanje in upostevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaa?!nisem vedo ne...ja bomo itaq vidli se kak bojo PARE :grim  :)

hm ne vem.ej pomojem nima.ti maš na original auspuhu mrtvi kot.če to odžagaš leti 10 bl.sam ma pa usak auspuh še katalizator in če ga daš vn baje da gre tm okol 80.nism pa čist sigurn :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma DNA v masini blokado?se ne spoznam vem da so v avspuhu a so v masini tut?aja pa ce kupis nov avspuh recimo zx a so not blokade so ne?

V novem ZX-u je tudi blokada, tam ko avspuh gre iz cilindra je taki tulec, ki ga mores ven dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

OI

Ma kdo dna 180, so v ITA dost cenejse kot pri nas? Pravijo da gre okol 130, do koliko bi jo dobil z ne preveč velikimo predelavami(napr drug izpuh ali podobno).

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hmmm kolko bi mogo met dna končno brez blokad z orginalnim izpuhom? :hmm: meni gre malo prek 80 pa sn ful razočaran :( povrhu vsega pa ko dam malo več ko pol gasa ga še nekaj duši :BUA: ko da ne bi lufta mel al pa kaj... :? pa nesli so me že z runnerjem, ditechom, nrgjem, na koncu pa še en z kymcotom ( KYMCOTOM????? :BUA: ) jaoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Jao, bodi zadovoljen da ti gre odblokirana z orginal auspuhom 80 :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa saj dobro to tak ni panike ker gre kr neke prek 80 ( okrog 87) ampak ni zaj to važno. mene muči ker nikamor ne potegne ( beri: neso me je en z kymcotom do 60 ) ???? to pa me srce boli... :( zakaj ne potegne tak ko ostali dnaji :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OI

Ma kdo dna 180, so v ITA dost cenejse kot pri nas? Pravijo da gre okol 130, do koliko bi jo dobil z ne preveč velikimo predelavami(napr drug izpuh ali podobno).

thx

na net poglej

kolega ma dna 180 pa drugi auspuff gor pa mu gre 120-130 :OK:

je pa zelo nestabilen na cesti sploh v uvinku sem se sam z njo vozil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!