Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

meni se ne zdi tako nestabile sem pa vozil 50ccm vendar mi ni prevec vsec kej ima sprednji konec preblizu in se sploh ne mors sklonit v zaveterje ker si z glavo z v stevcu!!!!! :BUA: drugace je pa vredu sam zame malo premali mam pa 180 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje na variatorju ima dna blokado in kako zgleda.

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne vem zakaj bi ga odpiral, ker nima nič prostora pod sedežom, ampak ga ima pod navideznim tankom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq da se da....sam moraš ka u kontra stran ključ obrnt kot da bi odperu un prostor za čelado.

men se zdi da moraš u desno zavrtet ključ pol tko mal skoć vn pol pa sam z roko snameš dol..

aja si ti sploh kdaj menjal olje?? predvidevam da nisi ker je pod sedežem .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kolko bi mogo met dna končno brez blokad z orginalnim izpuhom? :hmm: meni gre malo prek 80 pa sn ful razočaran :( povrhu vsega pa ko dam malo več ko pol gasa ga še nekaj duši :BUA: ko da ne bi lufta mel al pa kaj... :? pa nesli so me že z runnerjem, ditechom, nrgjem, na koncu pa še en z kymcotom ( KYMCOTOM????? :BUA: ) jaoo

ja gre ti nekak cist normalno. men je su mal pod 90...

Ja pa saj dobro to tak ni panike ker gre kr neke prek 80 ( okrog 87) ampak ni zaj to važno. mene muči ker nikamor ne potegne ( beri: neso me je en z kymcotom do 60 ) ???? to pa me srce boli... :( zakaj ne potegne tak ko ostali dnaji :BUA:

zato ker je tezji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!