Skoči na vsebino

Klima


nts

Priporočene objave

Še sploh prodajajo avte brez klime? :D Ne peljem se več v avtu brez klime, ni šans. Sploh pa poleti se mi navadno začnejo od vročine kr malo možgani kisat in preden kako pizdarijo nardim, raj avto ohladim. Tisti, ki brez klime vzdržite (ponavadi so to bolj ženske, ker jih bolj zebe kot moške), res ste frajeri. Tudi šipe se z njeno pomočjo fino odrosijo. Enkrat je kolega reko, da so raje vzeli Polota s metalik barvo namesto klime. Huh, ko ne vejo kaj zamujajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je kolega reko, da so raje vzeli Polota s metalik barvo namesto klime. Huh, ko ne vejo kaj zamujajo.

Pravilna odlocitev bi seveda bila avto z metalic barvo svetlega tona in s klimo. Metal barva ker so le-te bolj obstojne od klasicnih pastelnih (slisal ze z vecih koncev :? ), svetla naj bo da se avto manj greje, klimo pa itak potrebujes tako poleti kot pozimi ;)

Aja - po mojem da do sedaj ze vedo, kaj zamujajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Tema iz naftalina ...

Nekaj mi crkuje klima, oziroma ne deluje. Lani je bilo podobno in so mi na pooblaščenem servisu najprej grozili z novim kompresorjem (cca 1000 €), potem pa na koncu le ugotovili, da bo zadostovalo če samo zamenjajo oziroma dofilajo plin. Klima je čez poletje res delovala.

Sedaj ugotavljam, da je stanje spet tako kot lani pred posegom . Pozna kdo kakega mojstra, ki se ukvarja s popravilom avto klim, ker na pooblaščenem jim je najlaže kar zamenjat zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema iz naftalina ...

Nekaj mi crkuje klima, oziroma ne deluje. Lani je bilo podobno in so mi na pooblaščenem servisu najprej grozili z novim kompresorjem (cca 1000 €), potem pa na koncu le ugotovili, da bo zadostovalo če samo zamenjajo oziroma dofilajo plin. Klima je čez poletje res delovala.

Sedaj ugotavljam, da je stanje spet tako kot lani pred posegom . Pozna kdo kakega mojstra, ki se ukvarja s popravilom avto klim, ker na pooblaščenem jim je najlaže kar zamenjat zadevo.

V Nm imamo dobrega serviserja popravlja samo klime firman OPTOMIK Polšak Marko gsm:040/663662.

Potrebno bo preostali plin izsesat napolnit z novim dodati olje (potrebno za mazanje kompresorja) dodati barvilo se vozit ca 14 dni in nato na kontrolo,da se vidi kje pušča,ponovno izpraznit popravit kjer pušča in postopek polnenja ponovit. :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!