Skoči na vsebino

Zavist


Priporočene objave

Ne seri Horjo ... to ste zeleni zato, ker ste v maskirnih barvah, da vas žene, ko vas iščejo po gošči ne najdejo z ljubico ... v tem tiču je grm ... in valjda tudi zato, da lahko še kako žvad vmes ulovši in narediš megalomansko fantastično super dober golaž :OK:

zdaj mi je šele jasno, zakaj lovci s takim zadovoljnim nasmeškom prihajajo iz gozda.......... :hmm: ....pa vendar brez kakršnegakoli plena ( živalskega).. :unsure:

samo ........kako pa to razložijo ženi :? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti imela za moža pametnega jagra ? :rolleyes:

Ja bi ga mela ... butastega prav gotovo ne <_< Vsak pameten mož, tudi če ni jager ima vsaj enkrat ljubico ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi ga mela ... butastega prav gotovo ne <_< Vsak pameten mož, tudi če ni jager ima vsaj enkrat ljubico ... :OK:

:grrr :grrr

Kaj te s tabo je? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso - z drugega planeta sem ... Eroticuma 5 ... če pa hočeš podrobno razlago pa boš mogu na kavico in borovničke povabit ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol sm ys atipičn slovenc

tkorekočn ene sorte invalid..

alpa

nism slovenc...

bom mamo uprašu

:blink:

Bosanci ne poznajo fovšije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso - z drugega planeta sem ... Eroticuma 5 ... če pa hočeš podrobno razlago pa boš mogu na kavico in borovničke povabit ...

Kaj se tiče furiosa, je takih veliko na tem svetu ...

razlaga, razlaga... podrobno razlaga... :unsure: :kva1:

in Vale če boš vsakemu to razlagala ob kavici in borovnočkah... bo to trajalo ... pa še za tvoje zdravje me skrbi... vse te kavice in borovničke... , to ni dobro za duha in telo... O:-)

najboljše, da ti to obrazložiš na forumu.... :lol1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa v kofetu in kartah napovedujejo obilico zavisti in nevoščljivosti....... :huh:

Alla :mellow:

Ki jo boš deležna, ali jo boš zganjala. :?

Deležna jo bom....... :( :unsure: ......še poskušam ugotovit zakaj........ :unsure:

Alla :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa v kofetu in kartah napovedujejo obilico zavisti in nevoščljivosti....... :huh:

Alla :mellow:

Ki jo boš deležna, ali jo boš zganjala. :?

Deležna jo bom....... :( :unsure: ......še poskušam ugotovit zakaj........ :unsure:

Alla :mellow:

Naj kar drugi gruntajo, za kaj so ti fouš. :P

Predvsem jih ne poskušaj prepričati o nasprotnem. :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....neki podobnega mi je že šlogarca rekla. Zgleda, da se bom res tega držala...... :P B)

Alla B)

Hudiča ... kera šlogarca :? :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....neki podobnega mi je že šlogarca rekla. Zgleda, da se bom res tega držala...... :P  B)

Alla B)

Hudiča ... kera šlogarca :? :hmm: ...

Ma, ena taka mlada......ampak full obvlada. K mi je vse točno povedala.

Sam ni pa povedala kak se bo vse skupaj končalo. Bo treba ponovit šloganje...... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso - z drugega planeta sem ... Eroticuma 5 ... če pa hočeš podrobno razlago pa boš mogu na kavico in borovničke povabit ...

Hja...ampak če se primerjaš z dotično damo po imenu Eccentrica

Gallumbits, bi pa me zanimala kakšna podrobnejša razlaga kako se odzivajo predvsem različne cone, katere ta gospodična bojda odlično obvlada...hehehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...ampak če se primerjaš z dotično damo po imenu Eccentrica

Gallumbits, bi pa me zanimala kakšna podrobnejša razlaga kako se odzivajo predvsem različne cone, katere ta gospodična bojda odlično obvlada...hehehe :naughty:

:devil: :D :devil: :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!