Skoči na vsebino

Svečke


_jezus_

Priporočene objave

No, odlocil sem se odpret temo o sveckah, da se malo ve kere so vredu in to.

Jaz imam recimo problem:

Mam malossi Gus 70kit na aeroxu. Ko je masina mrzla na kurbl prvic vzge, sam ce dam premal gasa crkne in sem obsojen na pol ure kurblanja, dokler koncno ne vzge. Mislim da je kriva svecka, zato sem danes svojo Denso zadegal v kos in sel na petrol, kjer mi prijazni gospod ni hotel prodat neke champion svecke ki je v garnituri 4h in je prava za motor. Na enem drugem petrolu sm dubu pa bosna super.

Zdej se mi zdi da masina mal lepse dela. Samo vseeno bi rad dobil kako ornk svecko ala NGK, ki je na petrolih ni moc dobit.

Zdej mi povejte kero svecko od NGK rabim (toplotno vrednost)? Grem v pon. v eno trgovino ki te zadeve ima, pa rabim tocen podatek...

PRosim za pomoc!

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje priporočilo so DENSO, saj jih priporoča tudi malossi, svečke dobim pri serviserju kupil pa sem tudi rezervno, saj nikoli ne ves kdaj te lahko izda svečka, nažalost me je že, tako da vem kako je to neprijetna stvar :BUA: vsem pa priporočam, da imate poleg ostale opreme vsaj še 1 svečko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm jest sm denso mu, pa mi skutr ni lih prevec dobr delov (za denso sm dau 8k), zdej mam NGK za 3,5k pa dela bols

pizda kwa si to kupovov svečke za F1???? 8k ???? :blink: :blink:

ej to ti pa ne vrjamem!! 8k za eno svečko????? :blink: :blink: :blink: :lol1: :lol1: :lol1: bas ti kerga druzga :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot 1. nism reku da vem an, in če bi biu mal bl pismen alkuko drgac nej ti rečem bi prebrov da sm napisu da ti NEVRJAMEM.a ločš te dve besede

kot 2.pa probi najdt to svečko na netu alpa kej pol ti bom pa ''vrjeu''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm do zdej mel denso notri, pa ni blo vredu... skuter ni dobro vzigal. Zaenkrat mam pa bosna super not :notworthy:

Tak da v ponedeljek menjam za ngk, samo ne vem kero toplotno vrednost??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud svecke za 8 cukov obstajajo, in ce obstajajo, ne vidim razloga, zakaj je neb mel. js uporabljam NGK, in jih moram menjavat na vsake pol leta. so pa carske (B10EG - 1600 sit). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kupu tako k jo ma zok bo kr vredu zato ker ma 125ccm mašino k ma mal večjo toplotno vrednost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam jest nimam dolgega navoja :(

Mislim da majo skuti krajse...

to ne drži, da majo vsi skuti kratki navoj

eni majo dolgiga eni kratkiga

npr. moj malossi kit ma kratkiga, potem polini corsa pa ma dolgiga :)

drgač pa kupi denso w-panekecifre-27 :)

to priporoča malossi

jas sn mel toto notri pa ngk pa je mi je obedve zalilo (premali dovod zraka) zato pa mam zaj tudi bosno super :D ker mi je škoda 600 sit za denso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud svecke za 8 cukov obstajajo, in ce obstajajo, ne vidim razloga, zakaj je neb mel. js uporabljam NGK, in jih moram menjavat na vsake pol leta. so pa carske (B10EG - 1600 sit). ;)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda keša za 8k k skor ni razlike raj kupm 10 densotovih za 7500sit pa mi še 500sit ostane 2,5l benza :P :P

sej sm jo za probat dobu, itk da neb dau 8k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!